Galatasaray 3 Gaziantepspor 1 maç hakkında görüşleriniz neler?

Öncelikle taraftardan futbolculara kadar herkesi tebrik ediyorum Yasin'in golden sonra selamı ve polislere sarılması çok güzel görüntülerdi birkezdaha grur duydum takımımla ve Türk halkıyla. Maça gelirsek maçın adamı muhtemelen 3 gol atan Yasin olabilir ama Antep'in kalecisinede paragraf açmak lazım 3 gol atmamıza rağmen maçın adamı olabilecek kurtarışlar yaptı. Yasin Bruma Sneijder Poldi hatta Selçuk ve De Jong özellikle iyiydi. Sneijder eski günlerine dönüş sinyali verdi 3-4 füzesini kaleci çıkardı keza Bruma'nın Poldinin füzelerinide çıkardı Eren saçbaş yoldurdu ama sonuç olarak Antep'ide tebrik ediyorum maçı çirkinleştirmediler top bir o kalede bir bu kaledeydi seyir zevki yüksek bir maç oldu. Gol yeme alışkanlığımız devam ediyor Muslera kritik kurtarışlar yapsada. Hakemde fena bir yönetim sergilemedi. Siz ne düşünüyorunuz maç hakkında?

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Maçı izlemedim ama yasin hepimizi duygulandirdi goruntuleri izledm gözlerim dola dola :((

1|2
    0|0
    • Aynen öyle sadece Yasin'de değil Anteplisi veya bizim futbolcular hepsi güzel mesajlar verdi taraftarda özellikle vatan sana canım feda ve şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratları iyiydi.

• Amin amin yapanlarada gereken ne ise fazlası yapılsın.

• Teşekkürler renktas

En İyi Erkek Görüşü

• Valla hi. Kardesım GALATASARAY LIYIM
    AMA BUGUN BEN HİÇBİR GOLE SEVINEMEDIM
    SELÇUK INANIN ÇELİK KUVVETI SAHANIN ORTASINA GETIRIP ALKISLATMASI
    TAKIMIN KARANFIL VERMESI
    YASININ ASKER SELAMI VE POLISIMIZE SARILMASI DISINDA BUGUN İYİ Bİ HABER YOK MALESEF Futbol konusmak gelmıyo KARDESIMM BUGUN İNAN KI:((😭😭🤕🤕💔💔

0|1
    0|0
    • Aynen öyle dostum bunlarada dikkat çekmek işstedim zaten biz birlik olursak bizi yıldırmaya çalışanlar emellerine ulaşamayacak.

• Aynen öyle olan masum insanlara oluyor..

• Tesekkur ederım kardesım

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben hakemi beğendim yaşı küçük ama fena yönetmiyor. Sneijder altı pasın içinde goller kaçırmasını mı dersin 2 metre öteye pas atamamasını mı dersin Sneijder bitmiş bir de Gs yönetimi iyileştirme yaptılar adama şaka gibi, ben olsam kadroya almam. Bir de bizim takım çok bireysel boş pozisyonda adam varsa iğne deliğine geçirmeye çalışmaktansa ona atacaksın. Sneijder'in ayağına basıldığında verilmeyen bir pozisyon var. Sarı kafa atılacağım diye yırtındı resmen ve oh iyi oldu. Şenol'un hakemi yanıltmaya yönelik hareketi var tamam Brumanın dirseği gelmiş gelmemiş değil ama dirseği gelen yer çene adamın tuttuğu yer yüzü bir canı yandı öldü öldü. Allahtan kork. De jong en iyiler arasındaydı. Bir de şu frkikleri Selçuk vursun adam iyi vuruyo. Bruma'nın toplara çıkışı efsaneydi. En çok kızdığımsa bizim futbolcular bencil olmasaydı şu maç daha çok gol atacaktık. Eren'den de şu aralar memnun değilim yüzde 100 pozisyonu atamadı karşı karşıya pozisyon delirmemek elde değil. Karşı karşıya kalıp atamadıkları pozisyonları görünce saç baş yolduk. Ve maçın yıldızı hakkında da konuşmasak olmaz. Yasin bu gece fırsatları değerlendirmeyi bildi adam son golünde topu takip etmese o gol da olmazdı. Biraz uyanık olacaksın top takip et.

0|1
    0|4
    • Sneijder konusunda ayrılıklarım var evet eski Sneijder değil ama bugün fena oynamadı hatta iyi oynadı kaleyi sürekli şutlarıyla dövdü ancak kaleci günündeydi evet bir iki poziziyon heba etti ama Sneijder çok süretli öyle topu alacak baya sürecek vuracak tarzda dğil rakip yetişirki yetişiyorda zaten. Hakemi bende genel olarak beğendim ufak tefek yanlışları olsada. Bu arada Sneijder çok iyi oynuyor vs değil önceki maçlara göre gözle görülür bir kıpırdanma var kaleye daha yakın oynuyor.

• @psikopatgergedan Umarım öyle olur

• Arkaradaslar Snaijderın her vurdugu gol olsun istiyoruz :) evet ama olmuyo ıstee podolskının attıgı ıkı sut snaijder ın attıgı 3 sut gol olsa 6 -0 macı alsaydık yıne aynı seyı mı konuscaktık Hayır
      Bugun senın moralın bozuksa onlarında bozuktur belkı aldıkları paralar cok buyuk evet amaaa iste oda senın benım gıbı insan sonucta..

• Yasinden guzel bir hareket. Adamlik. Lakin oyundan memnun degilim, skora aldanmamak gerek. 10 kisilik ligin 2. ci en ktu oynayan takima yaslanmak nedir ya, 45 dakika sabri dayanamadi, semihi oyuna aldi. eriyen sneijderi cikaramadi. umut bulutan beter oynayan eren zaten ayri bisey. baska takim farkla gol yemeden almisti maci. riekinge guvenmiyorum

0|3
    0|0
  • gurur duydum

0|2
    0|0
  • İzlemedim sadece arkadasim yasinin gol sevincini atmış, çok güzeldi :)

0|2
    0|0
  • kötü bir maç değildi :)

0|1
    0|0
  • hiçbişey ][

0|3
    0|0
  • Ulkede yas ilan ediliyor diziler yayinlanmiyor ama maçlar devam ediyor sonra yastayiz haklisiniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu ara oynanan bütün maçlar ikinci planda , asil meselemiz vatan , yitirilen gencecik yürekler. Yasin i de , taraftarı da , selcugu da , afyon, corlu vs bugün Turkiyenin 4 yaninda oynayan futbolcuların polise olan sevgisine , yurt dışından bilicin ve diğerlerinin acımızı paylaşmasıni tebrik ediyorum. İnşallah bu olay biraz ders olurda futbolu savaş alanı olarak görmeyip , binlerce polisin görev almasının önüne geçerler

0|1
    0|1
  • Fenerliyim ama en azından bjk gibi hakemle kazanmadı gs hakkıyla aldı ama antep kötü takım gs ye bazı yerlere bence takviye lazım ya ben gs yi hep iyi kadrolarla hatırlıyorum bu senekı kadroyu begenmıyorum.

1|3
    0|0
    • Maçları hakkıyla kzanmak önemli tabiki.

• öyle malesef.. ınsallah şu beladanda kurtuluruz bir an önce

• İnş dostum.

• Yasin'in golden sonra hareketini takdir ettim. Malesef oyun olarak halen aynı yasin 1 maç iyi 10 maç kötü oynuyor hattrick yapmasina aldanmamak lazım. Onun dışında semih oyuna girer girmez gol yedirmeyi basardi yine. Eren son haftalarda konsantrasyon sorunu yasiyor kacirdigi golu umut kazmasindan baska bir futbolcunun kaciracagini dusunmuyorum. Guiza haric tabi :D Bunlar heyecandan arada olacak şeyler. Son olarakta hakemin her şeye sarı kart vermesi dikkatimi çekti maçi hakli olarak durdurdu çoğu kez. Özellikle Sneijder'e verdiği kart rezaletti. Şampiyonluğa istedigimiz sonuclarla ulasacaz insallah.

0|2
    0|0
  • Katılıyorum sana iyi özetledin :) daha önce 3ü 4 ü bulmalıydık mesela ereni direk dibinden kaçırdığı gol olması lazımdı erenin o pası gol yapması lazımdı 10 kişiyken ermeni daha erken alsa ısınır belki gol atardı eren. Goller güzeldi yaşının hat-trick yapması da güzel oldu. İlk golde bruma ofsayt gibiydi. şansın da yardımıyla golü attı yasin. Önemli olan kazanmaktı üsttekilerle. Farkı 3 indirdik FB ın önünde 3. cü sırada yerimizi koruduk

0|2
    0|0
  • kaleci Gökhan mukemmeldi

0|1
    0|0
  • Patlamadan sonra futbol konuşmak ta neyin nesi?

0|2
    0|0
  • şu an önemi yok skorun

0|1
    0|0
  • bana göre maç mahalle maçı gibi di kimin ne yaptıdıgı belli degil di sahada galatasarayın kötü zayıf olması maçları bu hale getiriyor riekerin ile kolmaz bu takım ligin 2 yarısı galatasaray düşüşe geçecektir eminim 4.5 sıra da bitirir ligi

0|1
    0|0
  • Galatasaray spor klübünü tebrik ederim duyarlı davranışlarından dolayı

0|2
    0|0
  • Gecen hafta beraberliginin sonucunda gs sinirlendi

0|2
    0|0
  • Kaleci başarılıydi antep in

0|1
    0|0
  • Hala maç diyorlar ya

0|1
    0|0
  • Galatasaray farki cok golda kacirdi..

0|2
    0|0
  • şu an dünyanın en mutlu insanıyım diyebilirim

0|2
    0|0
  • Tebrikler gsye

0|1
    0|0
  • Guzel macti

0|2
    0|0
  • Gaziantepe karşı oynadı. Manchester unitede karşı değil. Çokta görüş gerektiren bir maç değildi.

0|4
    0|1
  • Sneijder in o şutlarini çıkarmasi mucizeydi kalecinin bugün kurtardikça kurtarası geldi.
    De jong sneijder bruma yasin ve podolski cok iyi oynadilar

0|2
    0|0
  • De Jong Süper ligin en iyi ön liberosu NET

0|3
    0|1
    • Her maç biraz daha üstüne koyuyor kalitesi zaten belli bir oyuncu.

• Meloyu animsatan hareketlerde yapiyor. Bu arada sneijder ilerde oynayınca nasilda iyi oynamaya basladi bu teknik direktör bunu yeni görebildi

• Sol kanatta ya da ön libero tarzı geride oynaması Sneijder'i kötü gösteriyor gerçek mevkisi ofansif ortasahaya geçince gözle görülür düzelme var.

• 2 haftadır rakiplerin 10 kişi kalması işi kolaylaştırıyor. Bugün varol polis diyenler yarın yine aynı haltı yerler

0|1
    0|0
Yükleniyor...