Kaç ayda karın kası olur?

1.66 boya ve 42 kiloya sahibim. Belli hareketleri hergün düzenli olarak yapsam kaç ayda karın kaslarım belirginleşir?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• mekik tavsıye etmeyecegım elbette karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • Göbeğim yokki yağ oranım az zaten

• hayırrrrrr mekik çekerek karın kaslarını çıkaramazsın.. biz nasıl diğer bölgelerimizi ağırlık kullanarak geliştiriyorsan karın kaslarımızıda ağırlık kullanarak gelişitirebilriz

• Tamam anladım saol

En İyi Kız Görüşü

• 42 kilo ne yav

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• sadece spor yeterli degil yediklerinede dikkat edersen birde suanki halin nasil oda onemli surec icin

1|0
    0|0
    • Zaten kick boksla uğraşiyorum 6 aydır yağ oranım fazla değil

• o zaman pek zaman alicagini sanmam 2 ay maximum beliginlesmeye baslar

• Zayıfsın zaten kalori yakmalısın koşu bisiklet gibi zamanını bilemeyiz ama çok sürmez

1|0
    0|0
  • 1-2 ay diye biliyorum

1|0
    0|0
  • yag oranin dusukse 4 5 ayda belirginlesmeye baslar

1|0
    0|0
  • 8 ay veya bir sene , karın adalelerinin belirginlesmesi için bol bol su da iç

1|0
    0|0
  • Karın kası en hızlı mutfak ta yapılır

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• İstersen 3000 mekik cek yine çıkmaz işin yüzde 60 ı beslenme yüksek protein düşük karbonhidrat almalısın yüksek tempo cardio yapacaksın minimum 8 saat uyuyacaksın ve bunları yapıp hala başarı elde edemiyorsan steroid kullanacaksın 😄

• Bir Amanda gibi karin kasi yapmak 2 yil ister

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...