Soru sorarken orjinal olamıyor musun? İşte çözümü burda

Soru sorarken orjinal olamıyor musun?

Sürekli aynı salak soruları sorup milleti mi bunaltıyorsun?

Senin dertlerin kimsenin umurunda olmadığı halde diğer numunelerin tıpa tıp aynısı mısın? Ve bunu yine de inkar mı ediyorsun?

Çözümü basit.

Elimde görmüş olduğunuz elektrikli süpürge sapını bir sandalyeye bağlayıp, ağacın dalında 10 yıl sallandırdıktan sonra, içine biraz toprak biraz salça ekleyip ateşe verdiğimiz bu ürünün 3 kavanozu sadece 100 lira. Evet yanlış duymadınız. 3 kavanozu sadece 100 lira. Ürünümüz stoklarla sınırlıdır. İlk arayan 30 kişiye bunun yanında sırt kaşıma tahtası veriyoruz. Yalnız bu sırt kaşıma tahtası pilli. Pili takınca hiç bir şey değişmiyor, sadece pil takmış oluyorsunuz. Hadi hemen arayın, siz de bu fırsatı kaçırmayın!

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi jilet budur.Dünya'nın bütün meşhurları bununla traş oluyor

İngiltere kralı , rahmetli başkan Kenedi , taçsız kral Pele , Bakenbauer , kaleci Mayer , Nadya komanaçi , Brijit Bardot , Fenerbahçeli Cemil...

Hepsi şöhretlerini bu bıçağa borçludurlar.

Evetttt denemesi bedava hemde hiç para vermeden :) link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elinde ne var göremedik, bu nasıl reklam mk =/

Hani süpürge sapı hani..

0|1
    0|0
  • bal deresi bile daha güzel reklamdı :(

1|0
    0|0
  • ayy çok güldüm :)

0|1
    0|0
  • Güzel aslında biraz gece gece iyiydi :)

0|1
    0|0
  • keşke prezervatif de babanın umrunda olsaydı:(

0|0
    0|0
    • Ben seni dışarı boşalmadı diye üzülmüyorum. Sen de kondoma takılmadım diye üzülme :) Canlı hayatta karşılaşırsak sevişiriz ve ben dışarı boşalırım. Züğürt tesellisi olur bizim için. :)

• Liseler yarışıyor.

• Yapmıssın ama kendin kullanmamıssın kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Esnedim ya la soruyu okurken

1|1
    1|0
  • Baya özenmişsin azmini tebrik etmek lazım :)

0|1
    0|0
  • Gardaşım bak bu ekşın gergedan yarrrrım saate etkisini gösterip sana orjinal soru sordurtmazsa ürünü geri alıp paranı da verecem gardaşım.Yanında vereceğim sordurucu damlayla da daha performanslı sorular soracaksın emin ol...

0|0
    0|1
  • süpürge sapınıdamı be... :) link

0|0
    0|0
  • Bu çözümleri en başta kendine uygulaman lazım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...