Yengeç Burcu Erkeği hakkında ne düşünürsünüz?

Tanır mısınız yengeç burcunun özelliklerini ve kişiliğini kendimi ve bütün yengeç burçlu insanların başkaları tarafından fikirlerini öğrenmek istiyorum.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bizzat eşim yengeç burcu. 13 yıl çıktıktan sonra evlendik. o kadar annesine düşkün birini daha tanımadım. çabuk sinirlenir, çok kızar küçük bir şeye bile. ama bir o kadar da şefkatlidir bebeğimize karşı. biraz kişilikle de alakalı ama :D

0|0
    0|0
    • ya bu özellikler hepsi hep yengeçte mi ya bendede aynıları çabuk inirlenir sakinleşirim anneme hala bebek gibi düşkünüm haha :D manyak bir burç ama bilmiyorum ya karşıya nasıl gözüküyoruz umarım iyidir :)

• bana pek iyi gözükmüyor. :D

• neden öyle diyorsun ya :D kocanı ben bile sevdim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bana katlanabilen tek erkek türü :D saolsunlar varolsunlar onlarda olmasa kim ceker beni

0|0
    0|0
  • Alıngan ama eğlenceli

0|0
    0|0
  • Boğalarımın yanından geçemez

0|0
    0|0
  • Burnu havada artis tiplerdir.Bana uzak olsun ,defolsun gitsin.

0|0
    0|1
  • burçlara inanma :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben yengeç burcuyum, bir çok arkadaşımda yengeç burcu. Yengeçler normalde saflık konusunda iyidir ama belirli şeyler görüp biraz açılırlarsa çok daha farklı olurlar, mesela benim arkadaşlardan teki eskiden utangaçtı, biraz zaman geçti öbür yengeç arkadaşlarla bunu açtık :) sonra her konuda muhalefet filan olmaya başladı, adamı çıldırtacak cinsten :) şakasına bile olsa ailesi veya çok sevdiği birisi hakkında konuşulmasını istemez, kısaca böyle, arkadaşlarımla da bir çok konuda birbirimize benziyoruz.

0|0
    0|0
  • Bir aslan değiller.

0|0
    0|0
Yükleniyor...