Kapat

Squat yapmak ne kadar faydalı?

Arkadaşlar benim kalç * büyük biraz basenim var ama popom da büyük. Belim de çok ince ama mesela ben kalcamin daha çok toparlanmasini istiyorum. Squat yapicam dedim daha çok büyür dediler. Ne yapsam bilemedim yapmalı mıyım onun yerine daha toparlayıcı hareketler var mi? Ya da yapsam daha düzgün bir kalçaya sahip olabilir miyim?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok faydası olmaz

1|0
    0|0
  • Squat ve lunge yap. tek hareketle popo buyumez agir kilolarla yapmican nasil olsa

1|0
    0|0
  • squat kalçaları büyütmez.

1|0
    0|0
    • Buyutur reis ben bacaklarm aşırı ince diye bacak kaslarimi güçlendirmek için squat çalıştım bacaklarım değil gotum buyudu ve bıraktım squati bu yüzden

• Aklıma gelirse sorarım 🙆

• Cardio öneririm haftada 3-4 gün 45 dakika tempolu yürüyüş

1|0
    0|0
  • Gel atimde foto faydasini gor

1|0
    0|0
  • Cok fark eder toplar kalca

1|0
    0|0
  • cok faydalı demeyin kızı yemeyin.

1|0
    0|0
  • squat yap popo çok güzel duruyor

1|0
    0|0
  • alıyosun eline bıçağı kesiyosun kesin çözüm

0|0
    0|0
  • Kim karfashianin ki kadar var mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyümez dikleşir ve sıkılaşır günde 60dan başla hergün 10ar 10ar arttır

1|0
    0|0
  • çok hemde evrim geçirdim resmen

1|0
    0|0
  • basenin ve popon büyükse sakın squat yapma çünkü squat dikleştirir ve büyütür

0|0
    0|0
Yükleniyor...