Yardım edin n'olur n'apıcam ben

4 aydır sevgiliyiz o kadar bağlandım ki hayatım onsuz olmaz oldu ve bana uzun süredir soğuk davranıyordu normalde beni asla dışarı yollamazdı gezdirmezdi herşeye izin vermeye başlamıştı daha sonra kuzenimle konuştu beni aldattığını söylemiş ve kendisine engel olamıyomuş ve beni üzmek istemiyormuş kuzenimin bana söylemesini istedi daha sonradan ben öğrendim ve bitti o da kafasında bitirmiş benim üzülmemi daha fazla istemiyor kendine engel olamıyormuş ve benim haladır sevgim tükenmiyo sevdiğini biliyorum bunu ben anlayabilirim tabiki ama işte değiştiremiyoda ama nasıl dayanıcam

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yalan söylüyor arkadaşım adam kesin senden başka hatunlarlada takılıyor ya da evli filandır bu adamda iki ihtimal var ya evli olduğu için seni hayatından çıkarmak için yapıyor

yada adam zaten hali hazırda başka hatunlarla takılıyor sen olurda bir yerlerde denk gelirsen ihtimaline karşı bunu kullanıyor

adam dediğin adam gibi olur kızım ne aldatma maldatmaymış bırak karakter sahibi bir erkek bul kendine en harbisinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onu bırakacaksın başka yolu yok..daha sonra çok acı çekersin...

0|0
    0|0
  • sana ihanet etmiş bırak gitsin sende aklını kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seref maduruuuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...