Kapat

Spor salonuna gitmeden spor yaparak sıkılaşıp karın kası yapabilir miyim?

Spor geçmişim var ama şu an spor salonuna gidemiyorum okuldan dolayı. Kilo fazlalığım yok, ancak etim hiç sıkı değil, çok yumuşak. Sadece sıkılaşmak ve karın kası yapmak istiyorum. Bunu spor salonuna gitmeden yapabilir miyim? Ne kadar sürede karın kasım çıkar, sıkılaşırım?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Karın kası için öyle çok da karmaşık aletlere ihtiyaç yoktur diye düşünüyorum..
    Evde mekik çekerek yapılabilir..

1|0
    0|0
  • Evde karın kası elbette yapabilirsin şayet? Sabırlı olman lazım. Siz kızlardaki kaslar bir 12 erkek çocuğunun kasları ile aynıdır ki? 18 yaşındasın hiç mi çizgi yok sende?

1|0
    0|0
  • Zor.

1|0
    0|0
  • @Edepsizkedi bu işi biliyor 😂👌

2|0
    0|0
  • yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Yapabilirsin

1|0
    0|0
  • olur olur yediklerine dikkat et mekik çek evde 30 günde fit diye uygulama var onu indir orada işine yarayan hareketler var onu uygula

1|0
    0|0
  • Sanmam

1|0
    0|0
  • evet ama hareketleri bilmen gerekir bilmeden yapamassin ve program yapmalisin

1|0
    0|0
    • Hareketleri biliyorum. Spor salonuna gitmiştim, öğrendim. Bana spor salonunda ısınmam için önce yürüyüş ve bisiklete binme öneriliyordu, onu yapıyordum. Şimdi bu ikisini yapmam mümkün değil, kendim yerde yatarak 10 dakika pedal çevirme yapıyorum, ne kadar işe yarar bilmiyorum. Isınma için ne yapabilirim

• rica ederim bak burada çok sağlam fitnes çalışan arkadaşlar var onlara da danış denk geldiğinde eminim ki önerileri olur iyi sporlar

• Anladım, peki :) Teşekkür ederim tekrardan

• Tabi ki yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • sanmam

1|0
    0|0
  • yaparsın

1|0
    0|0
  • Çok zor.

1|0
    0|0
  • spor geçmişi olan sensin mekik çek

1|0
    0|0
  • Karın kası yağ oranı ile alakalı.
    Yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yaparsin.

1|0
    0|0
  • evet ama disiplin olacağını sanmıyorum bahanelerini bırak spor salonuna git

0|0
    0|0
  • 200 den fazla mekik günlük yararı olur 3 harekete bölebilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...