Diyelim ki eski sevgilinizin düğünü var ve siz

Ondan intikam ya da ne bileyim dalga geçmek maksadın da düğün salonuna hediye gönderecek olsanız Ne gönderirdiniz ? Ya da o akşam Efkarınız ile ne yapardınız ?

0|0
27|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• cenaze çelengi :P olmadı içeri biber gazı salar kaçarım :P

6|1
    0|0
  • Böyle bir davranışı yapan

Ya da yapmayı düşünen bir arkadaşım olsa

Ona iki tokat çakarım

.

Ne olursa olsun

Kadere rıza gösterip

iç huzurunu sağlamak gerekir.

Aksi takdirde bu düşünceler

Bu hasetlik insanı yer bitirir.

.

Bunu her kim düşünüyorsa

geçmişi yaksın

geleceğe baksın

1|0
    0|0
  • Gece iç çamaşırını bende unutmuşsun getiriyim dedim. Allah bir yastıkta kocatsın.Hadi eyvallah :D

2|0
    0|0
  • ben düğüne gider bir de 100 lira takardım

1|0
    0|0
  • Boşver. umursamamalısın

0|0
    0|0
  • Böyle birşey yapmam, herkes mutlu olsun.

Yine de kaktüs göndermek eğlenceli olurdu gibi geliyor. :D

0|0
    0|0
  • hayatımda konusup gorustugum 1-2 ınsan var o sekılde olan... ama gdıersem sadece 1 tanesının dugununu gıderım..

hayatta dalga gecmem.. cunku dugunune gıdecegım ınsan zamanındakı sacma sorunalrı yasamasaydık belkıde suanda nısanlıydık ve ben sacma sapan bır ılıskı ysamayacaktım;)

Hersey onunda dedıgı gıbı Naisp Kısmet :D))

0|0
    0|0
  • resmini çeker sahibinden sitesine ikinci el olarak koyardım heralde :)

1|0
    0|0
  • siyah çelenk gönder :)

1|0
    0|0
  • valla ben bu durumu tecrübe ettim zamanında.bir düğüne davet etti arkadaşım.kimseyi tanımıyorum.sırf onun hatrına değişiklik olsun diye gittim.kapıdan gelin damat girdi bir baktım gelin benim eski sevgilim çıktı ...

0|0
    0|0
  • Adı üstünde eski sevgilim. Sadece bir hiç bir hiçe ne yapabilirsiniz ki?

0|0
    0|0
  • yav bir git

kafayı yer insan

0|0
    0|0
  • intikam ateşi ile yanan şahısları dost edinmiyorum..

0|0
    0|0
  • Sahte bilezik veya sahte tam altın al ve gidip tak :) en iyisi budur yapabileceğin ama ben olsam yapar mıydım sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sahneye cikan sanatçıdan cengiz kurtoglu unutulan isimli sarkisini okumasini isterdim

0|0
    0|0
  • İki tane saat al bir erkek arkadaşınla gönder hem damada hem de geline birer saat taksın.Daha sonra söylerler hem geline hem damada bir saat taktı diye.istersen saat sayısını artırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Dugune gider sahte ceyrek altin takardim muhahaha

1|0
    0|0
  • şantöre ümit besenden gelin olmuş gidiyorsun istek yaparım. :)

1|0
    0|0
  • Bu tip intikam hayallerini sadece kadınların kurduğunu düşünürdüm...Şaşırdım

0|0
    0|0
  • oyanarım damada ayva veririm :D

0|0
    0|0
  • Dügün Evini Cenaze Evine DÖnüştürürürm LA Bana Davet Gönderse BOMBa kurarım anasını s... :D

0|0
    0|0
  • Düğünde oynarım panpa... :D intikam böyle alınır :D

0|0
    0|0
  • Gitmezdimki gitmedim de zaten :D

0|0
    0|0
  • sahte çeyrek altın gönderirdim :D

0|0
    0|0
  • BİRLİKTE ÇEKİNDİĞİMİZ RESMİ VE EN SAMİMİ OLANI

0|0
    0|0
  • Bir sigara yakip mutluluklar dile

0|0
    0|0
  • aman ne intikamı bu devirde sevgilimi yok onlar eskilerde kladı,devir takmamam devri

0|0
    0|0
  • Öldü o yav

0|0
    0|0
  • Öyle aşağılık hareketleri yapmam. Efkarlanmam.

0|0
    0|0
  • Kırbaç, deri elbiseler ve kelepçe gönderirdim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 27

• Mutluluktan geberin adlı pankart :D

2|1
    0|0
  • süslen püslen arkadaslarini al git :D gözünün icine icine bak :D oynanan bir dügünse eger sade nikah ve yemek yoksa kalk döktür bide :D

3|0
    0|0
    • Yok artık :) Ben bunu daha önce yapmıştım damat epeyce korktu... Gözlerimin içine baktı... :D

• he valla bide güzel olsalar gam yemicem :d ben o kizlari cebimden cikarirdim hainler yaa -.-

• boşver bacımmmmmmmmmmmmmm :( KADER UTANSIN.

• o kadar ne kendimi düşürürüm nede onun en mutlu gününü zehir ederim.. ayrılığımız ne şekil olursa olsun muhakkak iyi günlerimizde olmuştur ki sevgili olmuşuzdur.. benimle olmadı diye mutluluguna gögle olmam, huzurunu bozmam.. evleniyorsa da içimden ona mutluluk dilerim.. kendi yoluma bakarım onun huzurunu bozmak yerine huzur bulacagım şeylerle ugraşırım..

1|1
    0|0
  • eski sevgilinin evlenmesinin uzerinden yillar gecmistir ve karsilasirsiniz. artik 2 cocuk sahibi olan erkegin size soyledigi sey su olur: "hala birlikte olsaydik bunlar senin cocuklarin olabilirdi."

1|0
    0|0
  • Düğüne gidip hatunun gelinliğine vişne suyu döküp geliceksin ne güzel olur var ya :D

1|1
    2|0
  • hiçbirşey göndermezdim sonuçta seçimini yapmış mutluluklar dilerdim herhalde allah göstermesin yinede :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim evliliğe karşıydı bir başkasıyla evlenirse onların düğünde insan içinde bütün rezilliği çıkarırım pezevengin :D

0|0
    0|0
  • düğüne gidip gözlerinin içine öyle bir bakardım ki belki biraz yan yana yürüyüp yaşadığımız unutulmaz şeyleri anlatır ama artık hepsi geride kaldı umarım mutlu olursun diyerek nazikçe yanağının ucuna öpücük koyarım tabi bunları yaparken onu biraz boş alana çekerim sonra arkama bakmadan giderim eminim etkilenicek ve kafası karışacaktır canı acıycaktır .

0|0
    2|0
    • Geç bunları canım ya eskidi artık :D Gözüne bakarmışta yanından geçermişte offf. Senin gözlerini görecek olsa başkasıyla evlenmezdi zaten. Kurtulun şu psikolojiden, kimseyi pişman ettiğiniz yok

• hayırdır gocum gözüme mi baktın sayın y.m eğer bir insanla güzel bir ilişki yaşamışsam aklım ucundan onda kalmışsa gördüğümde içim ürperir asıl sen bu pskolojiden cık sevginin ne demek olduğunu biliyormusun sen yavrum öyle facede yazışmaya benzemiyor ama sen şimdi yeni nesilsin nereden bileceksin

• Senle kismet degilmis boyle bisey yapman cok sacma olur

0|0
    0|0
  • Böyle birsey yapan kendinden utanmali bu hic dogru degil eski sevgilinin mutlu olmaya hakki yok mu ?

1|0
    0|0
  • Öpücüklü bir zarfın içinde iç çamaşırı gönderirim hahaha :D

0|0
    0|0
  • Eski eskide kalmadı intikam gibi çocukca seyler tarzım değil.

0|0
    0|0
  • çelenk :D :D

0|0
    0|0
  • Olmadı bir molotof atar mutluluklar dileriz.

0|0
    0|0
  • İlgi alanım dahi olmaz.gitsin mutlu olsun

0|0
    0|0
  • Ben giderdim bir güzel oynardım ohh :D

0|0
    0|0
  • Hediye öndermem direk gider dgununde oynarım :D

0|0
    0|0
  • kocaman bir kutunun içini gül yapraklarıyla doldurup üstünede vibratör koyup gönderirdim :)

0|0
    0|0
  • düğüne giderdim,en büyük hediye olurum ona,gününü görür

0|0
    0|0
  • kendilerini rahat bırakırdım,eski çünkü.

intikam alacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yanık kremi.. Yanık köpek

0|0
    0|0
  • eski swvgilim evlendi bir kac gun sonra ogrendim.bir kac gun uzuldum evt ama simduki sevgilim sayesinde atlattim.onla sevisrek atlaticam sanirim.

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimden hiç birine iyi-kötü hediyede yollamam gitmem amaşu anhayatımdaki adam için konuşursam gider o salonu basar o kızında ağzını yüzünü yıratım senelerimi çaldın bu kızmı giydi o gelinliği diye paralarım acımam çizgimide bozarım vallaha :D

0|0
    0|0
  • Prezervatif .. Maksat ihtiyaçları görülsün

0|0
    0|0
  • bir şey göndermem kendimi rezil etmekten başka bir şeye yaramaz ama kendimi odama kapatır demlenirim çok seviyorsam

0|0
    0|0
  • köpek tasması ve kırılmış bir zincir parçası :D

0|0
    0|0
  • bence en iisi intikam almak için git yakısıklı bir erkek bul şık giyin düğününe gidin beraber ona bundan bahsetme ama o erkek anlamasın gidin onun gozunun onunde mutlu bı sekılde dans edın :)))

2|0
    0|0
Yükleniyor...