Bir ayda 2 beden inceltebilecek egzersiz programı var mı bildiğiniz?

ayrıntı soruda.önemli

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yemekten sonra aç karınla karbonata ve limon suyunu karıştır iç😂 işin şakasını geçtim şekeri pat diye kes sabahları kalkar kalkmaz 30 dk sabit tempo koşu yap gülük kalori ihtiyacından 450-600 kcal eksik al dediğin seviyeye gelirsin ama uyarımı yspim diyeti bıraktığın zaman pat diye bırakma yavaş yavaş kalorileri al yoksa vücut yağ depolar.. 102 kg dan 75 e düşüp tek gram almayan biri olarak bunu dikkate almalısın👍

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemekten sonra 300 adım at. Yeşil çay iç özellikle bel için çok faydalı benim belim çok incedir. Fazla yeşil çay içerim çünkü. 2 haftada bir gün sadece lapa pilav ve sossuz salata ye, vücudundaki su ve ödemi atar. Şeker asla kullanma, tuzu ayarında kullan. Günlük 2.50 su iç. Spor yapacaksan spor yapıp hemen duşa gir. Bisiklet varsa düşük viteste sür bacak inceltmek için faydalı ve fazla oturma hep iş yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0
  • o senin kilona bağlı biraz cardio + alt karın oblik yönelim etkili
    * antrenman olarak hafif kilo ya da ağırlıksız side bend çok tekrarlı
    * leq raise +crunches

0|0
    0|0
  • günde 40 mekik 40 şınav 2 ölçek protein tozu atıyosun kanka 12 kere de barfiks çekiyosun tamamdırrr

0|0
    1|0
  • vardir bak google

0|0
    1|0
  • 2 ayda bir yere mi yetiscen bu acele niye

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok bol sıvı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bir ayda iki beden cok fazla hem hemen verdigin kiloyu alirsin hem de sagligin ciddi anlamda bozulur bunu bir saglikci olarak soyluyorum 😊

0|0
    0|0
  • ikindi 5 ten sonra canında cıksa yemek yeme sabah adam akıllı kahvaltı yap bide pulbiberli yoğurt ye terlesende katlan onada yani

1|0
    0|0
  • Work Out yaz gugula çıkar 🌺

0|0
    0|0
  • 2 beden dedigin 10 kilo oluyo yaklasik manyak misin kiz

0|0
    0|0
    • tek derdim sıkılaşmak. derim sarkık o yüzden gerçek bedenime giremiyorum :/

• Bugünlerde niye herkes ölüm diyetine girme niyetinde ya

0|0
    0|0
    • ölüm diyeti değil. baya kilo verdim bir yılda.36 kg :D
      derim sarktı toparlanması için bir şeyler arıyorum

• Pilatese git sıkılaşmaya ihtiyacın var sadece

• 2 beden derken 42den 38e dusmek mesela oyle 2 beden? Bacim naaptin sen olur mu oyle sey

0|0
    0|0
  • Su iç bol bol spor ve diyet yap👍

0|0
    0|0
  • Jillian michaels 30 day shred

0|0
    0|0
  • Ebru Sallinin iki haftada iki bedn incelme adinda bir pilates programi var. Ona bak bence

0|0
    0|0
  • Ebru Şallı videosu var onu izle bide onu yapcaksan yemene dikkat et

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum evibru sallının beden inceltme prog var. aylık uyguladım. Faydalı oluyor

• var..

0|0
    0|0
  • bildiğim bir egzersiz programı yok ama youtubede çok güzel sguatlar var onları yapabilrsin

0|0
    0|0
  • jillian michaels 30 day shred

0|0
    0|0
  • Her sabah aç karnına limonlu su iç. Kilona göre de su tüket. İşe yarar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...