Şehirlerarası otobüslerde neden tek bayan yolcu yanına benim gibi bir yağız delüğaanlıya yer verilmez?

Belki o bayanla ileriye dönük çok güzel bir ilişkimiz olacaktı yolda uyuya kalıp başını omzuma yaslayacaktı düşen kitabını alıp altını çizdiği yerlere göz gezdirecektim uyandığında ruh halini analiz edip onu tavlamanın yollarını arıycaktım çaktırmadan memelerine bakıp çıplak bacağına bacağımı yaslayacaktım ve daha bir sürü şey <3 Çok morelimi bozdu bu davranış tek kişilik koltuk kiraladım :'(

Aranızda böyle bir durum a yaşayan varmı?

Büyük bir aşka engel oldukları için İç geçirip kalbimle buğz ediyorum firma sahiplerine el...

Elveda adını bilmediğim gız.. Elveda selvi boylum al yazmalım, elveda.. Bitmemiş türküm benim..

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Biraz daha zorlasan çocuklarınız bile olurmuş, bu yüzden yağız delikanlıları hatunlarla yan yana getirmiyorlar adsafs

0|2
    0|0
  • kim bilir mola verilince boş kalan otobüste neler neler, yerdiniz ikram menüsünden.

0|1
    0|0
  • mesela uzak bir yere gidilirken özellikle de gece karanlık olduğunda problem yaratabilir.Ayrıca bayan tek başına seyahat eden evli biri de olabilir.Hiç kimse istemez dibinde tanımadığı birinin oturmasını,uyumasını,uzun süre orada zaman geçirmesini.Herkes iyi niyetli de değil.Sapığı var,hırlısı var,hırsızı var.Belli mi olur.

0|0
    0|1
  • bi ara bir yolculuğumda yanlışlıkla bir kadının yanına oğlu olacak yaşta bir erkeğe bilet kesmişler . yok benim kocam varda görse keser benide bir olay çıkardı sanki 20lik çıtır

0|1
    0|0
  • Hahaha :D Erkekler biraz yılışık olunca yasak tabi :D Hadi kadın-erkek oturabilir uygulaması olsa ve sen bomba bir hatun beklerken yanına 50lerinde bir teyze gelse ve bütün gece seni lafa tutsa :D ozaman kadın erkek uygulamasının yasak olması için dua edebilirdin :D

bence taktik değiştir. Yan boş olan bir bayana. Rahatsız olmazsanız yanınza gelbilir miyim yanımdaki çok horluyor uyuyamıyorum de sende :D

0|1
    0|0
  • ülkede 2 yaşındaki bebeğe 7 kişi tecavüz ettiği sürece bu böyle devam edicek bazılarınız insanlıktan nasibini almamış aletiyle düşünen insanlarsınız (!)

1|1
    0|0
  • Konuyla alakalı değil ama söyleyesm geldi profil fotoğrafını her gördüğümde gülesm geliyor :D

0|1
    0|0
  • senin gibilerden korumak için bayanın yanına erkek verilmiyor

0|1
    0|0
  • :) bnde hep istmşmdir yolclkta yakışklı biri olsn :D

0|0
    0|0
  • siz böyle sapık sapık davrandığınız için bayan yanı diye bir saçmalık var malesef evet utanın lan şerefsizler

0|1
    0|1
  • uçağa bin kız erkek ayrımı yok!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bencede çok saçma bir uygulama firmalar göreve.

0|1
    0|0
  • link

garıştırma yanmış közü

yokuşa çevirme düzü

duymadınmı sen bu sözü

amma batar amma çıkar

0|1
    0|0
  • senin kadar sapkın değilim

0|0
    0|1
  • Düşünsene senin hayal ettiğin kişi ailenden bir kişi olduğunu ve yanında yağız bir delikanlı bu hayelleri kuracaktı :))

0|0
    0|0
  • rahat durmazsın diye

0|0
    0|1
  • eks görl firendimle şehirler arası otobüsün en arkasında oral seks yaptırmak gibi çılgınlıklarım oldu.

0|0
    0|0
  • her ay 2 kere yolculuk yaparım malesef yok öyle bir dünya :(((

0|0
    0|0
  • Hemen belediyeyi arıyorum kuduz var

0|0
    0|0
  • Bende yaşadım bu durumu tam tersi olarak kız benim yanıma oturmak istememişti

0|1
    0|0
Yükleniyor...