Alarmın rengi kırmızııııı

arkdşlar 5 aydır bir çocuk peşimde sevgili olabilmemiz için çok uğraştı ve ben bugün kabul ettim. yalnız ayın 27sinde onun doğum günü 1inde benm ve cebimde 15 tl para var okul bitti iş bulamadım meteliğe kurşun atıyorum. ben doğum günümde kutlama yapmam gider içerim dedi bende (içeceğimden değil) ramazandan sonra bunu yapabilirz dedim kabul etti.. ama sen fenerbahçeliydin demi dye sordu eğer bu bana hediye alırsa ben almamış olcam ve mal gibi kalcam napıyım yaaa :( ooof ooof

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• durumu anlat anlicaktır . anlamıyosa boşa emek verme mal gibi kalmakla alakası yok .

şuan elimden gelen budur de..

0|0
    0|0
    • ya aslında bilmesi gerekiyo işsizim sonuçta allah allah bu kadr sıkıntı yapıyorum :((

• bence cok buyutmussun . sevgi varsa gerisi tefferruat arkadasım vay hediye almamıs yok hesabı o odemiş ... onunparası var benımyok geçiniz.

anlamıyosa da cidden boşa uğraşma

• tamamdır çok teşekkr ederm

Erkekler Ne Diyor 3

• Açık açık durumunu anlat. Seni anlayacaktır.

Zaten anlamıyorsa, tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna...

0|0
    0|0
    • iş aradığımı biliyo.. ben hiç bir şeklde hiç bişey istemiyorum dedim.

• Ramazandan sonra kutlucaz diye bişi alamadımm de 1 ay daha ötele belki para bulursun o ara

0|0
    0|0
    • zaten ramazanın ortasında bir yerden çağırcaklar 3-5 kuruş geçer elime

• O zaman sorun çözüldü demektir sen ne alacağını düşün

• ya bir çalışıyım da herşeyi alırım sorun olmaz. sadece doğum gününe alamıyorum

• En iyisi doğruyu söylemek, ilk başta yalan söylersen çok daha kötü olur, sonuçta herşey para değil, Şubat'ta benim başıma da gelmişti, marşlar yatmamiştı, küçük bişey almiştım

0|0
    0|0
    • ben artık bişey almıyorum. o alırsada napıyım artık :((

• Herşey para değildir, parala alınamayacak kadar güzel şeyler var, misal sana öyle bir günde ne yapılırsa çok mutlu olursun? Sende öyle bişey yap

Kızlar Ne Diyor 1

• Illa para harcamana gerek yokki bence kendi evinde yapacagin yaspastayi bile cok begenir bence hicbisey yapamiyosan kendine ait toka,kalem ne bileyim oyle bir seyini ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...