Çok yalnızım kafayı yicem benim gibi olan var mı:(

Çok ylnzım hiç arkadşm yok doru düzgün ailemde ilgilenmiyor benmle psikolojim bzldu kendimede güvenmiyorm dışarı çıkmıyorm delirmek üzereyim :'( ne önerirsiniz bana antidepresan işe yararmı hayattan soğudum yaşama sevincim hiç yok

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• antidepresanı doktora gitmeden sakına alma...

işin gücün yokmu senin kaç yaşındasın mesleğin ne ?

0|0
    0|0
    • açıktan lise okuyorum 19 yaşındaym artk dayanlmaz hal aldı hayatım boktan ölmeyi çok istedim ama olmuyor işte hiçbişey yolnda gitmiyor :(

• arkadaşım ne oluyor sana tamam dışardan ne güzel okuyorsun işteee ne daayınlmaz sen bir işe girsen bak orda ortamında olacak ve keyfin yerine gelecek...

Erkekler Ne Diyor 12

• antidepresan sana sevgili bulmaz. yanlızlığını gidermez. sadece beynini uyuşturur ve aptal eder.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım eğer ciddi bir bunalımdaysan bir uzman 'a görün kafana göre ilaç kullanman sakıncalı gerekir ise o sana yazar zaten biraz sosyla ol arkadaş çevreni genişlet ..

0|0
    0|0
  • meen of steele git tek başına sinema iyidir.

sora sevgililerin kafasına mısır atarsın filan . evde oturarak birleryle tnışamazsın

0|0
    0|0
  • kaç aydır evden sadece birkaç kez (sınavlar için sadece) çıktım evden ama ben neden kafayı yemiyorum la

bence bu sadece işsizlikten ve hedefsizlikten kaynaklanan bir şey.

0|0
    0|0
    • ben 1 aydır evden dışarı çıkmadım :(

• bırakın şu antidepresanları böbrekleriniz mahfetmekten durumu daha kötüye götürmekten başka işe yaramıyor.

buyur bacım nedir derdin anlat. dinleyelim hele.

hoş, belki yardımcı olamayız taaa buralardan ama sen anlat yine de rahatlarsın. buyur!

0|0
    0|0
  • şişman değilsen telden ulaş yarın 4 günlüğüne tatile çıkıyorum seni de götüriym <3

0|0
    0|0
  • yalnizmi yaşiyosun benim gibi...

0|0
    0|0
  • kabak çekirdeği ye

0|0
    0|0
  • AÇIKÇA söylüyorum asılmak da deyıl amacım gel arkdaşım ol

1|0
    0|0
  • Besmele Çek ve dua oku.. Sakinleş ve dışarı çık insanları gözlemle.. Eğlenmeye çalış..

0|0
    0|0
  • Beeen.. ama antideprasanlik degilim

0|0
    0|0
  • onun için buradayız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de yalnız bir insanım.. başlarda çok isyan etsem de artık alştm. dşündm de aslında böyle olmayı seviomşm. senelerdr en yakn arkadşm sevglm başka kmse yok.. çok üzülrdm bu duruma ama sorun etmiorum artk. gereksz görüorm sırf yalnz kalmamk içn boş insanlarla takılmayı.. arada görştgmz bir kaç arkadşmz var o kadr. bursadaysan yaz bana sennle arkadş olurm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...