Futbolu niye seviyorsunuz?

ben fotbolu sevmiyorum peki siz ne zevk alıyonuz anlatırmısınız?

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• laf olsun torba dolsun diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Pas atarsan ilgileniyorsun demektir.Pas atmıyorsan ilgilenmiyorsun demektir.Pas at ben de gol atayım...Futbol erkeklerin vazgeçilmez sporlardan biridir.

0|0
    0|0
  • Futbol bir nevi stratejik savaş gibi bir şey. Elimizde değil tamamen güdüsel saldırma ve kazanma güdüsünden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • bir takımı tutuyorum, maçını izliyorum oanki heyecanı seviyorum, ama futbola ne kadar tutkulu olsamda her zaman ailem vs, 1.plandadır.futbol holiganlık, şiddet değil, heyecan ve keyifli bir oyundur o kadar benim açımdan

aslında tartışırken birçok kişi ile tartışırım üzmemeye çalısırım ama malesef olmuyor biraz objektif olmuyorlar.

0|1
    0|0
  • 1 topu 22 adam kovalayıp 7.5 metre biyerden geçirip acayip şekilde bağırmaları bun da tüm dünyaya izlettikleri için acaba ne var diye izliyorum anlarsam sana da anlatıcam

0|1
    0|0
  • çünkü futbol sadece futbol demek değil. Bu arada sorana şunu sormak istiyorum. Senin sevdiğinin, izlemekten zevk aldığın bir spor dalı var mı?

0|0
    0|0
  • sınırlı da olsa fiziksel mücadele,heyecan,güzel hareketler zaten bir şov sayılabilir futbol

bi de küçükken mahallede sürekli top peşinde koşmaktan gelen futbol sevgisi

0|0
    0|0
  • hem izlemesi hem oynaması muhteşem. hele o top ağlara gidince ağların sallanması süper bişey.bi de golü sen veya senin tuttuğun takım atarsa daha da muhteşem olur.yeme de yanında yat olur.

0|0
    0|0
    • bunun gibi mi? :)

link

• valla linki açamadım. işyerindeyim de şirket bazı siteleri açmamıza izin vermiyor. muhtemelen o da yasaklı sitelerden biri.neyse sağlık olsun. yarın belki evde bakarım. aklıma gelirse.

• her kesim ilgilendiği sporu sever aslında.

şimdi ben kendi açımdan söylüyorum.küçüklüğüm top oynamakla geçti ki çoğu erkeğin de böyle geçiyor

bu yüzden futbola ilgi yüksek

Küçüklükten beri ailedekilerin maç tutkusu bilinç altımıza yerleşiyor.sevinçler hüzünler vs vs hepsi etkili

0|0
    0|0
  • Futbol mesleğim

0|0
    0|0
  • zevkli :D niyesimi var :))

0|0
    0|0
  • candır

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum hiçbir zamanda sevmedim...

0|0
    0|0
  • Bende sewmiyorum futbolu ne izlerim nede oynarim basketbolda voleybolda tenisde kısacası topla olan sporları sewmiyorum ben uzak dogu sporlarini sewiyorum boks karate kick boks muay thai tekvando wushu vs vs bayilirim erkek sporu isde :)

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum. özellikle şike sürecinden sonra

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmiyorum, hicbir zaman da sevmedim.

0|0
    0|0
  • Siz alışverişi neden seviyorsunuz?

0|1
    0|0
  • Merhaba Tuğçe Kuşu;

Kardeş ben de hiç sevmem.

Topçu değilim Popçu hiç değilim.

0|0
    0|0
  • bende fazla sevmiyorum ama takip etmeyi seviyorum, malum gündemi bilmek lazım ;)

0|0
    0|0
  • çok güzel oldugundandır :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmem 22 kişi bir topu kovalıyor baskada bişey yok..

0|0
    0|0
  • izlerken evet oynarken hayır

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=adYgHunQEl0

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum ben ya

0|0
    0|0
  • Çünkü izlemek de oynamak da çok zevkli.

0|0
    0|1
  • futbolla alakası yok tüm sporlar güzeldir, belki, bir takım tutarsın onu destekler kazanmasını istersin diye zevk verebilir

0|0
    0|1
  • Sana ne? Futbol olmasaydı erkeklerde olmazdı bunu bilin...

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Seviyorum.

0|0
    0|1
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sahada sarı-kırmızı olan tek yürekleri görünce,elim ayağıma dolaşıyor,onun heyecanı için futbolu seviyorum,evet.

1|0
    0|0
  • Futbolllllllll yazıp sonunu neden uzattın :D Ben severim tuttuğum bir takımın maçıysa daha zevkli oluyor. Oturup keyifle izleyebilirim. Tabi çok anlamadığım için sadece gol kısmıyla ilgileniyorum. Erkeklerin aldığı zevki bilemem

0|0
    0|0
  • anlatmam

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum. Eğlenceli gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • Taçı korneri penaltıyı hepsini birbirine karıştırdığım için babam en son futbolu bana öğretme kararı aldı ve günden beri seviyorum :D En azından anlıyorum

0|0
    0|0
  • sevsinler ya bende sevmiyorum :D ama futbolla hic bir ilgisi olmayan erkeye erkek demem arkadas :D

0|0
    0|0
    • Ben daha cok dövüs sporlariyla ilgilenirim asil erkek benim :)

• ben sevmiyorum degil oturur mac bakarim ama ilgi alanim degil ilgilenmem ilerde sevgilimle esimlede oturur bakarim hicde rahatsiz olmam ama o anlasin bir zahmet ya futbol delisi olsun nolur yani nolur :D futbolla ilgilenen biriyle evlenmek isterim mesela D

• Ben futbolla baya ilgiliyim, profil fotomdan bellidir zaten. Evlen benimle Asaafdasfasfa :D

• skorun ne olacağı belli olmuyor <333

0|0
    0|0
  • Ben bilmem beyim bilir

0|0
    0|0
  • babam abim sevgilim kuzenlerim herkes seviyor bende seviyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorum bilmiyorum neden ama seviyorum işte...

0|0
    0|0
  • izlemeyi sevdiğim için takip ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...