Spor salonunda squat yaparken gördüğünüz erkek için aklınıza farklı şeyler gelir mi?

bu adam acaba kalçasını mı biçimlendirmeye çalışıyor vs.. gibi

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kalçasını biçimlendirmesi kötü değil aksine iyi , kadınlar erkeklerin kalçasına bakıyolar, her kadın söyleyemiyo bunu ama geneli böyle. bir popo meraklısı sen misin? senin gibiler anca insanları gay diye ötekileştirir, adam da seksi kalçasıyla hatunları etkilesin sen de önyargılarınla yaşlan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelmez

0|0
    0|0
  • Gayet normal gelir bacak günüdür diye dusunurum

0|0
    0|0
  • Aşık olurum şekilli popoya isiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spor yaparken aklima baskalari gelmiyor.

0|0
    0|0
  • @kıkır-da unutma kızlar erkeklerin bacaklarına ve kalçasına çok bakarlar yani kalçayi biçimlendiren her erkek ibnedir diye bir bağdaştırma yapılamaz bende fitneesa gidiyorum haftada bir gün squad yapıyorum. 5 gün de üst bölge çalişiyorum

0|0
    0|0
  • Full body çalışıyor helal olsun vücut sadece Kollar dan ibaret olmadığını anlamış

0|0
    0|0
  • Dostum erkeklerde bacak çalışır olay sadece üst vücut egzersizleri değil 👍

0|0
    0|0
  • Erkek kalçasını biçimlendiremez mi? Ya da biçimlendirirse top mu oluyor? Nasıl düşünce bu :D

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum popomu şekillendirmek için yalan yok :)

0|0
    0|0
  • yuh be hala boyle ahmakca dusunen insanlar varsa o spor yapmasin zaten. istedigi yerini sekillendirir kalca erkeklerde olmayan bisey mi tobe tobe. bu bir. İkincisi de sadece squat ile kalca yapilmaz. squat cok cok etkili bir bacak hareketidir compound bir egzersizdir birden cok kas lifini aktive eder. kalca sekillendirmek icin ise turlu cesit egzersizler yapilmalidir saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Farklı şeyler gelmez aklıma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...