Sibel Üresin : Koca karısını öldürdü mü bu kadının suçu.

"Muhafazakarların yaşam koçu olarak tanınan Sibel Üresin, kadına yönelik şiddeti savundu. Üresin'e göre kadına yönelik şiddetin sorumlusu yine kadın: Kadın car car konuştuğu için dayağı hak ediyor"

"ÇİLEDEN ÇIKARIYOR ADAM NE YAPSIN?"

Üresin, bu yanıtının ardından gelen “Bir erkek neden eşini öldürecek kadar canileşir” sorusuna "Kesinlikle kadın çileden çıkarıyor yani ne yapsın adam" karşılığını veriyor.

link

Kadin bircok Dini kadinin idolü. Siz ne düsünüyorsunuz ?

Ben bu kadini tamamen kafasini yedigini düsünüyorum.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Sibel Üresin şeriata göre konuşuyor

0|2
    2|0
    • seriata göre senin gibi 4 tane alırım bos ol derim hepsine sonra bir 4 tane daha alırım yine öyle sonra bakire kız kalmaz zina yaptılar diye hepsini taslatırım hahahahaha:D

• Ben müslüman değilim zaten. Anlatmana göre yok şeriatı.

Kızlar Ne Diyor 6

• Sibel mümkünse üremesin hatta azalarak bitsin...

0|2
    0|0
  • aaa kaçepi neden kızıyorsun böyle :D

0|0
    1|0
    • Nerden cikardin gene bunu ? Kim diyor kizdigimi. :)

• maydonoz... ben süvarimle bu konu üzeri konusmusdum, Süvarimde biliyor islamda köleyi tecavüz etmek yasak degil bunu kendi agzinlan dedi.

Bunu bildigi icin ve kendi dedigi icin bende sana diyorumki ona sor bu nedenle ben ona böyle "takildim".

• tamam ben onunla konuşacağım .ikinci durumuda da göz ardına atma o da Kuran-ı Kerim tek bir günde değil uzun yıllarda gelmiştir.yani geldiği dönemde bu vaziyeti yasaklayan bir ayet inmemişte olabilir. içki ve açıklık ta ilk başlarda serbesttir ama insanların içki yüzünden birbirini öldürmesi sonucu sonradan yasaklanmıştır ;) hadi çıktım bişi olursa yaz ;)

• Kendi kocasına sormalı.

0|1
    0|0
  • Kadınlar car car konuştuğu için dayağı hak ediyor. - Sibel Üresin

link

0|1
    0|0
  • bence sürekli duygularını bastırmış bir zavallı

2|0
    1|1
  • Bu Sibel Üresin zaten kocasına arkadasını tavsiye eden kadındı. Yani bu kadını dinleyipte ciddiye alanın zaten aklından süphe ederim. Kadının zaten psikolojik sorunları var. Aklı basında olan biri böyle birşey demezdi.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• aslanım bir bitmediniz gitti yahu.

0|0
    2|1
  • kacepi dostum, senin derdin müslümanların açığını bulup onlarla dalga geçmek mi?

0|0
    1|0
    • tamamen saçmalıyorsun biliyor musun?

• dalga gecmedim, erkeklerin karilarini dövmesinin helal oldugunu gösterdim ve siz bu konu üzeri ne düsündügünüzü bilmek istedim.

• erkek sadece karısını üç defa uyardığı halde yanlış yapıyor diye vurabilir. o da yüzüne vurmamak kaydıyla.

Yükleniyor...