Biraz uzun oldu ama sizce ne yapmalıyım?

Hoşlandığım çocuk eskiden bana karşı bişeyler hissediyomuş.o aralar benimle konuşurken falan çok farklıydı.sürekli benimle konuşmaya çalışıyo ve konuşurkende yüzünde hafif bir gülümseme oluyodu.daha sonra nerden çıkardıysa benim başkasını sevdiğimi sanmış ve benden soğumuş.ondan sonra çok nadir benimle konuştu.onunla ne zmn konuşmaya çalışsan hemen konuyu kapatıyodu ve onun gerildiğini hissediyodum.ve beni kıskanıyodu.aynı sınıftaydık ve oda benim oturduğum yere yakın oturuyodu.sonra ben ona sevdiğimi söyledim o da beni sevmediğini baya kabaca söyledi.birkaç gün okula gelmedi.geldiğinde yine yakınımda oturdu hatta ordan sadece bir kere falan kalktı.daha sonra beni dahada çok kıskanmaya başladı ne zmn şu çocukta hoşmuş falan dediğimi duysa hemen susun diyodu ya da kavga etmek için bahane buluyodu.arkadaşım daha sonra öğrenmiş ki sevgilisi varmış ama sınıftan bir kızı sevdiği için kafası çok karışıkmış ve kendini çok kötü hissediyomuş.okullar falan kapandı geçen hafta okulda bir işimiz vardı beni görünce resmen hayranlıkla baktığını gördüm.bu arada sevgilisindende ayrılmış.sizce ne yapmalıyım görüşmüyoruz okullar kapandığından beri?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorum diyen kıza kabalık eden erkekten bir hayır geleceğini düşünüyorsan face den yazış gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ŞU çocukta hoşmuş harikaymış :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belli ki onu seviyorsun yani onunda seni sevdiğinden eminsen gidip konuş ondan hoşlandıgını söyle ama hemen değil nasılsın falan de sonra konu aç ve konuyu oraya getir

0|0
    0|0
    • ztn sevdiğimi söylemiştim ona

• o zaman iş başka sen mi çıkma teklifi ediceksin yani? Şahsen bir kız olarak çıkma teklifi etmezdim

Yükleniyor...