Sevdiğiniz kişiyi en fazla kaç gün ay yıl platonik olarak asık kaldınız? bide ask herseyi affedermi?(aldatma

sevdiğiniz kişiyi en fazla kaç gün ay yıl platonik olarak asık kaldınız? bide ask herseyi affedermi? (aldatma gibi..)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• yıllarca platonik kalınabilir fakat büyük konusmiyim ask her seyide affetmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne kadar acı.sevdiğin insanların seni böylesine aldatması.ne yapabilirsinki.hiçbirşey.aldatılan sensindir ve elinden hiçbirşey gelmez.bunca zaman geçirdiğiniz beraber anlar bir hiç uğruna feda edilmişse elinden hiçbişey gelmez.sadece,sadece ağlayabilirsin.içindeki nefreti,kini ve aciyı kusmak için sadece ağlayabilirsin.gözyaşların yanaklarını yaksada,kalbini acıtsada ağlamaktan başka çaren yoktur.ve her zamanki gibi kaybeden yine sensin.ağlayan yine sensin.bu kadarı yeterli değil mi.bu kadar acı,kan,gözyaşı bu lanet dünyadan göç etmen için yeterli değilmi.evet bunu sende biliyorsun.gitme vakti.geçmişte yaşadığın herşeyi bir an için düşün.bu yaptığına pişman olacakmısın.tabiki hayır.devam et.o bıçak seni bütün bu pisliğin içinden alıp huzura kavuşturacak.ne bekliyorsun.senin için sevgi,aşk gibi iğrenç duygular yok.bunu kabullen artık.ve o bıçakla yapman gerekeni yap.evet işte böyle,devam et,devam et.mutlu değilmisin.biliyorum bu hayatının tek doğru kararı,bunu defalarca söylemene gerek yok.şimdi yerine otur ve bu muhteşem kırmızılığın akışını seyret.ne kadar güzel değil mi.ne kadar güzel süzülüyor.her damlasında yaşadığın iğrençliklerden parça var.ve o artık senden uzaklaşıyor.buna sevindiğin gözlerinden okunuyor

0|1
    0|0
  • 3 ay aşk herşeyi affeder yalnız herkezin bir gururu olmalı aldatılmak bir ilişkide en kötü şeydir benim gözümde bunun affı olmaz.

0|0
    0|0
  • hayır affetmez affederse enayilik olur

0|0
    0|0
  • 2 yıl oldu ama kız salak kişilerle takılmaya başladı o yüzden bitti

0|0
    0|0
  • aldatma hariç her şey için master card

0|0
    0|0
  • 6.5 yıl.bidaha böyle bir aptallık yapmam :)

0|0
    0|0
  • 2 sene falan hatirlayinca guluyorum halime.. ask herseyi affetmez

0|0
    0|0
  • hiç aşık olmadım :/

0|0
    0|0
  • 2 yıl platonik kaldım. Ne jadar kırılsanda affediyo..

0|0
    0|0
  • 11 yıl... Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaklaşık 5 ay platonik kaldık. Bi süre çıktıktan sonra kötü bir şekilde ayrıldık. Başka bir kızla çıkmaya başladı ardından. Benim hala onu sevdiğimi biliyordu. Onları ayırmaya çalıştım beni dövmek istedi. Sonra bana kör kütük aşık oldu, süründürdüm biraz... Şu an çok mutluyuz :)

0|0
    0|0
  • Eylül 2007 den beri itiraf edemediğim bir ask vardi, platonik veya degil bilemezdim ama bir sekilde kendi icimde sevdim. Yeni yeni geçmeye başladı içimdeki heyecanı.

Mantıklı veya mantiksiz aciklama yaptığında affettim, ilk diye bir de ask diye:)

0|0
    0|0
  • Asla affedemem. Yinede büyük konuşmayayım ama öyle birşey olursa 2 yıllık ilişkiye yazık olur

0|0
    0|0
  • AŞK ALDATMAYI AFFETMEZ!

0|0
    0|0
  • netten kızlara bakti normlde hic afftmem ama asık oldugum icin affttm

0|0
    0|0
Yükleniyor...