ABD vatandaşı olmak istiyorum.

Amerikada yaşıyan bir arkadaşım var kuzenimle beraber yaşıyorlar kuzenim bayaa zamandır amerikada ve amerika vataandaşı ona sordum ama zaman geçtiği için belki vatandaş olmak değmiştir dedi Bende sormak istiyorum ABD Dışarıdan vatandaş alıyormu alıyorsa bilgilendirirmisniz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sana bu konuda en iyi kuzenin yardım eder.

0|0
    0|0
    • Hayda Bayaa eskide kaldi o sistem ondan bilmiyor.

• eskide kalsada senden daha kolay bilgiye ulaşır.tanıdıklarından araştırsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden gizli sordun ki .s

0|0
    0|0
    • Kendini bilmez baziarkadaşlar saçma mesajlar atmasin diye

• sebeb ne turkvatandası olmak varkennn kafayı mı yedın amann ne yaparsana yap bananeee

0|0
    0|0
    • Benim birçok sebebim var Evet ayrica sananee :D

Erkekler Ne Diyor 2

• müslümanları eziyolar orda hocam anlattı abd deki arkadaşının oğlu resim dersinde silah çizdiği için gözaltına alınmıştı, orda bir müslümanın elinde tırnak törpüsü bile görseler yakalıyolar, başın belaya girip polis eller yukarı dediğinde sakın elini cebine götürme bunu yapınca kafaya sıkma yetkileri var

0|0
    0|0
    • Dinci değilim her zaman namaz kilmam cuma namazi vs özel günlerde kilarim o yüzden bu dediklerini yapmazlar normaldede yapmazlar insan haklari diye bisey var hocan ne anlattiysa düzmece kuzenim bir kere bile yaşamadi bu durumu

• sen bilirsin kolay gelsin

• I-ıh kolay kolay vatandaşlık vermiyor. Hatta muz cumhuriyetleri bile 5 senelik ikametten sonra vatandaşlık verir genelde. O işler öyle pek kolay değil yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...