Kas yapmak +1 ?

185 botum 72 kiloyum şu an kilo boy oranım nasıl? kasım yok şu an ama sağlam kas yapmak istiyorum aşırı değil ama ortanın biraz üstü bana yardımcı olabilecek var mı?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum mmmmm

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boyuna göre kilon biraz düşük ama kilo almaya başlarsan ve sporuda profesyonel destek almadan yaparsan sen sporu bırakmadan spor seni bırakır o zaman yağlanma başlar buna çok dikkat etmen lazım...

0|1
    0|0
    • ne önerirsiniz yani

• kilo almakda sıkıntı yok ama istediğin yerde durduramazsan kilo alır başını gider. genelde vucut çalışıpta kilo almak isteyenlere pirinç öneriliyor. yalnız profesyonel destek alman lazım. amatörce yaptımı çok zaman kaybı oluyor. birşey daha belli bir zamandan sonra normal beslenmeyle bu sporu kaldıramazsın takviye yapman lazım buda artı maddiyat kolay gelsin

• tişikkirlir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0
  • 80 kilo olmaya çalış ve spor salonuna git

0|1
    0|0
  • Kiloj az. karbonhidrat tozu al spora basla. ya da spora basla 5 6 ay sonra biseyler al

0|1
    0|0
Yükleniyor...