Evlenmeden önce ilişkiye girmeyi nasıl karşılıyorsunuz ?

Günümüz toplumunda pek hoş karşılanmayan bir durum fakat artık insanlar değişiyor. Evlilik dışı cinsel ilişki yaşar mısınız ?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar değişmiyor dinsizleşiyor,ahlaksızlaşıyor,yobazlaşıyor,dünyanın ve zevklerinin kölesi oluyor..

3|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Günümüz toplumunda birçok hoş karşılanmayan durumu hoş karşılıyorum ben. Önüne gelele değil ama gerçekten sevdiği biriyle bir şeyler yaşayan kadına da erkeğe de karşı değilim ben. Hiçbir ilişkiye bitecek diye başlanmaz ve bir ilişki her şeyiyle yaşanmalıdır bence. Cinsellik şart değil ama gerçek sevgi ve karşılıklı istek varsa bence sorun yok.

4|0
    2|2
  • İslam da büyük günahlardan biridir bu yeterli olmuştur umarım soruna tabi kişi Müslümansa bu cevabı anlar.

2|1
    1|1
  • Ben tasvip etmiyorum.

1|1
    1|1
  • yaşamadım. inşallah da yaşamam. karşıyım buna.

2|0
    1|2
    • yok ihtiyaçmış yok ten uyumuymuş. bırakın bu uyduruk şeyleri. Günah diyoruz günah. zina buzina. yaptığınız şeylere kılıf uydurmayın.

• Evliyken evlilik dışı cinsel ilişkiyi mi kastediyoruz yoksa evlenmeden önce olan mı? Veya boşandıktan sonra, neyse.

0|0
    1|1
  • su vajina penis ikileminden artık cıkın, beyni bakire olmadıktan sonra istedigi kadar bakire olsun kac yazar? akıllı bir erkek bşyle konulara takılmaz. Elalem neder diye mutlulugunuzdan olmayın.

0|0
    0|0
  • Net cevabım yok, bana kalsa evliliğe kadar olmasın, ama karşımdakiyle herşey karşılıklı...

cut.

0|0
    0|2
  • Evliliğe sıcak bakmadığım için kendim için f*ckbuddy en iyisidir saygılar...

0|0
    0|2
  • yaşamayan bir kişi o anı tatmak ister tabi ama hoş karşılanmıyor tabi

0|1
    0|0
  • şidddetle kınıyorummm kesınlıkle yasamam

0|0
    0|0
  • erkeklere soruyosun yoksa genel olarakmı.. erkekler yıllardan berı süre gelen bişey bu bekaretını karısına saklayanı gormedım ben..bu aralar kızlarda erkeklerı gectı masallah

0|0
    2|1
  • bence son derce normal bir işey. sonuçta ilişkide ten uyumu da çok önemli ama bu demek değildir ki 12 13 yasında da olsun. belli br yaştan sonra yasanabilir mesala 18 yasından sonra

0|0
    2|2
  • Çok kez yaşadım zaten ama evlenmek istemiyorum çünkü kimseye güvenmem, kızlar çok açıldı bu devirde istediğim gibi düzgün ve kafa dengi bir kız zor bulurum, en iyisi serbest ilişkiye devam :)

0|0
    9|1
    • Doğruyu söylemem kimin zoruna gidiyor bilmiyorum :) ama buraya gelip yapmam deyip sonra yapacak yer arayanlar daha kötü bence :) evet ben ilişkiye girdim ama bakire ve çok temiz bir kız ararım.

• insan gercekten severse ha önce ha sonra olmus farketmez

0|0
    1|2
  • aslaaaaaaaaaaaaa da yanyana bulunursam kendımden korkuyorum

0|0
    1|2
    • yaşamayan da az değil.kötüler hep daha çok göze batar.

• evet çok haklısın da bu sebebden dolayı gençlerın evlenmesı ve evlendikten sonra bırbırlerıne alakası ilgisi sevgısı olması gerekır

• yaşadım yaşıyorum pişmanım ama kaçamıyorum :(

0|0
    2|2
  • bu bir zinadir

0|0
    0|0
  • normal diyen erkek arkadaşlar görüyorum sor bak hepsi evleneceği kızın kız olmasını ister. burada size normal bir şeymiş gibi söylüyor ki verin diye

1|0
    0|1
  • evet yaşarım doğal bir ihityaç artık çağdas seviyede sorun olmuyor

1|0
    2|2
    • çağdaş kavramını abuk sabuk şeylerle ilişkilendirmeyin amk

• senin gibi yobaz diyoruz işte

küfür kaba tipler

• bu kafayla gitme arkadaşım sonra pişman olursun da fayda vermez Allah korusun.

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşamam.

1|2
    1|1
  • ben yaşamam yaşayanada saygı duymuyorum gelsin eksiler

3|2
    2|4
  • Yok öyle bir dünya

1|3
    1|1
  • yasamam eger bir gun evlenirsem sevdigim adama tertemiz gitmek isterim :)

0|0
    0|0
  • Şu ortamda yaşamam. Evlenmeden ilişki yaşayasım olursa da bir gün Türk erkeği ile olmaz.

0|0
    0|1
  • bana ters ama günümüzde olmayan o kadar az ki

0|1
    0|0
  • Olabilir seviyorsam evliliği düşünmem.

0|0
    1|4
    • aaa evet doğru sonra 20 yaşında 2 yaşında bebekle sokağa düşünce de aynı şeyleri söylersin olur mu :)

• Evet kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok gelip acıyorum yazık falan demeyecek o zaman

• öyle hayat görüşü olmaz ama ben daha fazla konuyu uzatmıyacam Allah ıslah etsin ne diyebilirim ki söylenecek söz yok başka

Yükleniyor...