Kapat

Sevdiğiniz yanınıza geleceğine size soramadan uzaklara gitse ne yapardınız?

arkadaşlar internetten biriyle tanışıyosunuz çok düzgün iyi biri.görüşüyosunuz 2 3 defa evlilik yolunda ilerliyosunuz..ama uzaksınız.sonra buna kpss den tercih hakkı doğuyoo.sizin olduğunuz şehiri yazsa yanınıza geliyo ve sizde seviniyosunuz yazacak diye hatta kurban adak adıyosunuz.sonra o size sormadan tam 1600 km uzak bi şehiri tercih edip gidiyo.gerekçeside gelmez diye ve ALLAH rızasını gözettim yakın olursak yakınlaşırız günah diye.onada tm diyosunz ama o kadar uzağı yazacağına 2 3 saatlik bi mesafeyi yazsaydın diyosunuz ama o umursamıyo.koparmıydınız kendini değersizmi hissederdiniz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• senin bulunduğun yere yakın bir yere puanı kesin tutuyor muydu?

0|0
    0|0
    • ewet kesın tutuyodu.ve zaten memurdu kaybetme olasılıgı yoktu.hem benım oldugum sehır hemde yakın cevresı oluyodu

• 3. sayfadaki "Sözde beni severken eski sevgilisini özlüyor" sorusu benim ayrılık nedenim :)

• dur bakım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• sormadan gidiyorsan da döndüğünde bekleme onu.sen olsan böyle yapan birini beklermiydin ?

0|0
    0|1
    • bekledım ama sogudum degersız hıssettım kendımı.basska bırı olsa anında ayrılırdım ama.sevdıgım ıcın ayrılmadım ve ben hataya dustum aldattım oda ögrendı ayrıldı hatalı ben oldum

• acik olsam ne farkeder sen nasil 10 oldun hayret bisi

• engelle o zaman.gizlisin nereden bileyim kimsin

• Oturup düşünürdüm. 2-3 defa buluşmayla evlilik yoluna girilmez, ileride böyle bir durum doğarsa da yer konusu illa ki ayarlanır, bir ortak yol bulunur, bunu şimdiden sorun etmeye gerek yok. İş konusu önemli, onun için daha iyi olacak herhalde, bir bildiği var ki yazmış der fazla da önemsemezdim sanırım.

0|0
    0|1
    • fazla önemsemezmıydın.sana sorup kabul ettırse eyvalla ama sormuyo bıle

• Ben sağlıkçı değilim. Bu linkle bile ilk atama olduğunu kabul etmiyorsan daha bir şey demiyorum. Bir hikaye uydurmuşsun ama kılıfına uyduramamışsın. Ne demişler, etme cahille muhabbet. Anlamayacaksın nasıl olsa, susuyorum.

• ya nasıl ılk atama arkadasım tercıh yapmadı gelmedı kasım ayıydı yanlıs hatırlamıyosam.dogrudur ben cahılım cahıl oldugumu kabul edıyorum.ama en azından senın gıbı bısey bıldıgımı sanıp kör cahıl degılım.sen kesın malatyalısın bellı

• evet öyle hıssederım

0|0
    0|0
    • bıtırırmıydın sogurmuydun

• ya sogudum hata ettım baska kızlarla konustum o ayrıldı://

• bence sana senin ona değer verdiğin kadar değer vermemiş. geçici bir ilişki olarak görmüş ki gelmemiş yaşadığın şehire

0|0
    0|0
    • aılesıne söylemıstı ama

• neyse boş ver onu onla ilgili soru da sorma. yorumlar geldikce bakacaksın ve her yorumda daha fazla düşüneceksin canın yanacak. ben beni acıtan kişiyle ilgili soru sormaya korkuyorum. canımın daha fazla yanmasına korkuyorum... sende sorma bence boş ver.

• haklisin aslinda.ama bn yaraya tuz basiyorum.tuz cok acitir ama iyilestirir.benim yasadigim kolay degildi.eminim seninde oyledir.ya bir insani kotu olmadan taniyamazsin

• Benim haricinde başka bir planı var diye düşünürüm, demek ki benle bir gelecek düşünmüyor derdim

0|0
    0|0
    • yok o kendı kafasında nıkah yapınca benıde oraya alacakmıs.ama bana sormadan gıdıyo

• Tamam onu sorsun da sen niye başkalarıyla konuşuyosun onu anlamadım :S

• ıste benım hatamda o.bende söyle dusundum bırakıp gıttı bı sormadı bıle.bıtırıcektım bırakmadı.bende bıtıremedım.o kadar uzaga gıttıkı.sonra olacak ya eskı kız aradı konustum durdum buda ögrendı bıtırdı.ben hatamı ona mal etmıyorum yanlıs anlama yapmamalıydım bıtırmelıydım.bunun ıcın sordum bıtırmelıydım o zaman

• değer verse 1 adım ötemde olurdu ama mesafler sorun olmazda 1600 km de bayaaa uzakmış

0|0
    0|0
    • nasıl olmaz ya hergun kavga gurultu.

• hergün kavga gürültü diyosunda onun acısından bakıyomusun empati kuruyomusun peki?

• kuruyorum haklıdırda bısey demem.ama bana soraydı canım bak ben bunu yapıyorum senın fıkrın ne dıye cunku basıt bı karar degıl

Erkekler Ne Diyor 3

• oturup dinlemeddiğim sürece adaletli doğru bişey diyemem.

0|1
    0|0
    • ona sorsan o haklı bana sorsan ben.neden sormadın dıyorum

• evet bunu anlatamadim bir turlu tek dedigi givenemiyorum deyip durdu her soyledigimi yalan saniyo bnde olmucagini anladim vazgectim

• iyi ettin.

• ohaa derdim ben ama gerçekten korktuğu zinaysada kendince doğru şeyi yapmış.Sevmiyor anlamınada gelmez seviyordadiyemeyiz.benim aklıma takılan madem zinadan kaçan biri sanaldan sevgili nasıl ediniyor ilginç

0|0
    0|0
    • ya ben zaten o gozle bakan bırı degılım.elını bıle tutmadım dusunmedım bıle

• hımm anladım şimdi.olan olmuş artık bundan sonra hareketlerine bakarak karar vermelisin.1600 km nerden neresi böyle merak ettim ben :)

• van ıst.zaten bıttı gıttı

• Değersiz hisseder ayırırım yolumu, kasmaya gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...