Sevgilisinin çantasını taşıyan erkek itici mi sizce dışarıdan nasıl algılanıyo ??

:)) yorumları beklıyorum ben tebrık edıyorum şahsen :)

Güncellemeler:
açıkçası çok sevındım bu yorumlar karsısında :)) benım sevgılımın kırmızı rugan çantayı bıle taşımışlıgı var :))

0|0
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• Çantaya gereksiz bir dünya şey dolduruyorlar, topuklu giymişse bilki babet vardır mesela, uyanık ol. Islak mendil falan onlar iyi şeyler lazım oluyor, ama makyaj çantası vardır ufak ne alaka.

Çantayı tutan erkeği genelde en boğucu yerlerde görürsünüz.

ya alışveriş yaparken askı niyetine, gcıklığına o gün lahana gibi giyinmiştir geneli.

ya umumi tuvalet önü. Çanta taşıyan erkek. en kötüsü. Ya sadıc, bizim hatun sıçıyoda, yok hepsi sıçıyomuş, bilemedik.

ya da güneşin altında bowling çantası gibi çantayla, artık bitap düşmüş, onu da acıdığımızdan alıyoruz. Sonra sanki mecbur gibi, taşıyınca evcil öküz, taşımayınca bildiğin öküz oluyoruz.

Bel çantalı var. Ayna programındaki Kaaamil taşıyo. adam dünyayı gezdi bel çantasıyla, siz bakkala bavulla gidiyonuz. HAyır mk kıllanıyoruz. Anlamıyorsunuz asdfghjk. Ohhhhh çaktım 5 yıldızı. sağolasın çantacı

2|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Onu taşırım ama çantasını asla diyeyim sen anla. :))

0|0
    0|0
  • taşırım taşımışlığım da var ve bundan gocunmam ama eğer zevkindan ağır olmadığı halde bana taşıtmaya kalkıyorsa kızatım ve taşımam ama ağırdır yorulmuştur ya da yardım etmem gerekir rengininde hiç önemi olmaz taşırım pembe rugan sarı yeşi tuuruncu ne önemi var önemli olan yardımcı olmak

0|0
    0|0
  • Düşünceli olmak ne zaman iticilik oldu ?

Bırakın boş işleri..

0|1
    0|0
  • Yakışmıyor hafız, komik duruyor. Hadi ağır birşey olsa eyvallah, ama çantanızı da siz taşıyın bir zahmet :/

0|0
    0|0
  • Mağazaya girdiğimizde elbiselerini denerken çantasını elime alıp bekleyebilirim ama o yanımda ellerini sallayarak yürüsün bende onun çantasını taşıyayım :) daha neler :) hani yorulur filanda öyle olabilir, normal şartlarda taşımam.

0|0
    0|0
  • niye itici olsun yav sizde her bok itici demeye başladınız yardım damı etmiyelim itici bulan varsa dönsün kendi çekici olan götüne baksın.

0|0
    0|0
  • ben bilmem sevgilim bilir

0|0
    1|0
  • #ben de kırmızı rugan çanta taşıdım

#mangoda kızlara özgürlük için tanımadığım kızın çantasını bile taşırım

#KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • erkeğin taşıma yerine zamanına ve taşıyış şekline bağlı. bir zamanlar bende taşırdım. kız arkadaşım taşıma şeklimi beğenmediği için artık taşımıyorum. yaaa nasıl taşıyorsun öyle çantamı dedi. bende ne yapayım koluma takıp kırıtayım mı dedim

0|0
    0|0
  • neyini tebrik ediyosun erkek cantami tasir. hadi bisey olur tutarsin da niye cantasini tasiyim

0|1
    0|0
    • ağırsa :)

• saptirmiyorum bazi erkekler mecburuz tasicaz falan demisler o yuzden dedim. sen bir bayan olarak bir erkegin eline yakistiriyomusun he yardim etmekse baska konularda yardim edilebilir. tamam canta agir yorulmustur o zaman kizi komple kucagina al canta olmaz;)

• bak saka bir yana. ne kadar seversem seviyim kim olursa olsun kesinlikle tasimam. hastalik sakatlik vs haric

• bence cok guzel doya doya yasayin herseyin ayri bir tadi var sana deger verdiginin ise bir gostergesi...

0|0
    0|0
  • Sevgilisi değilde bence nişanlı ya da eşinin falan taşıyabilir. tabi bizim güzel Türkiyemizde biraz geri kafalılık olduğu için dışardan kötü yorumlar alınabilir :)

0|0
    0|0
  • Eğer normal bildiğimiz kadınların kullandığı çantaysa ben taşımam bana göre değil

başkası taşır belkim ama ben taşımam .He ağır bir şey olur ya da alışverişe gidip bir şey

alırız bunları taşırım ama o çantayı taşımam :)) yani itici bana göre ..

0|0
    0|0
  • Pazar torbalarını taşıyanlar itici...

0|0
    1|1
  • taşıtmayı teklif etmemesi lazım ağır bişeyse zaten ona taşıtmam.

1|0
    0|0
  • ben hep taşıyordum ama bu gün bitti herşey taşıyamam artık başkasına taşıtsın nede olsa bulur birini

0|0
    0|0
  • yorulursa taşırım wc vss öyle keyfi taşımam

0|0
    0|0
  • çok zor da sadece tutarım

0|0
    0|0
  • taşıyoruz taşıyacağız mecburuz rahatsızmıyız evet ama itiraz edermiyiz hayır neden? seviyoruz:D

0|0
    0|0
  • taşıyan görmedmde iyi olmaz ya

0|0
    0|0
  • içinde nevar gösterirse taşırım

0|0
    0|0
  • Keyfi olarak tasitiyorsa kafasina geciririm

0|0
    0|0
  • itici diyenin ayıbıdır o

0|0
    0|0
  • Rüzgarlı havada etek giymişse eteğini tutsun diye taşıdığım oldu, onun dışında ayağı ağrımıştı topuklusunu çıkartmıştı onuda çıkartmıştım. Bu kadardan bi'şey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Öyle böyle itici değil.

0|0
    0|0
  • Ben taşırım kendi çantamı,hoş bulmuyorum.

Çok ağırdır çanta ya da sıcaktır vs. o zaman taşıması hoş olur tabi ama "al çantamı sen taşı" da demem yani.

0|0
    0|0
    • kımse demez kı zaten agır oldugu ıcın :)

• mutnojmet güzel düşünür herşeyi :))

• o adam güzel adamdır, komplekssizdir.

0|1
    0|0
  • Normal yaw itici değil

0|0
    0|0
  • ben de nazik bir hareket.

0|0
    0|0
  • kapkaççı falan sanıyorum.

0|1
    0|0
  • Oha for geçenlerde bu soru hep aklımdan geçtiii tesadüfe baksana bak bakkkk neysedee forum istanbuldaydıık çantanı taşıyım istersen aşkım yorulma dedi puahahhaha :D.Dd:

Hayır itici olmaz.

0|0
    0|0
    • şekerım benım kı de dun taşıdı ustelık emın onunde :)) ver ben tasırım dıyorum yok yorulma dıyo :))

• geçenlerde de sorulmuştu bu soru :)

link böyle bir şey taşırsa evet:)

0|0
    0|0
  • taşısın işi ne :))

0|0
    0|0
  • hiç de itici değil bence çok tatlı bir hareket..

0|0
    0|0
  • tam tersi tebrik ederim :)

0|0
    0|0
  • çok nazik bir hareket :)

0|0
    0|0
  • Taşımak zorunda

0|0
    0|0
  • önemli olan askı niyetine kullanmamak.

0|0
    0|0
  • Sevgiliye çanta taşıttırılmaz

0|0
    2|0
  • kişiliksizdirr o ne be öyle.

0|0
    1|1
  • Yoo hayır deme böyle seyler sonra tasımazlar bak.

0|1
    0|0
    • Ben Şu an HALK TV gibiyim.asdfghj özgür basını uyutma çabalarına bak.cevabın samimiyetsziliğine bak...asdfghj

Yükleniyor...