Ahmet Çakar: Efendi Beşiktaş bu gece Bülent efendi ile kazandı. İskoç Bülo yu kutluyorum. Ne düşünüyorsunuz?

Çakar: Ya bülent yıldırım bu nasıl penaltı ayıp ayıp ayıp.

Çakar:Ya bülent yıldırım sen nasıl hakemlik yapıyorsun. Marcello atmayıp sarı kartla kurtarıyorsun. Utan , yazık.

Her şeyin özeti değilmi sizcede? Verilmeyen kırmızı kartlar komedi penaltılar ne düşünüyorsunuz?

0|1
27

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Çakarı sevmem ama ilk defa doğru birşey demiş penaltı haksızdı Bursa'ya üzüldüm hakları yendi

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• haklı. bu ülkede inanılmaz bir kalitesizlik var. yıldırım demirören nasıl tff başkanı oldu? rte'den izin aldı da oldu. şimdi her şeyin bu kadar çürümüş olduğu bir ortamda zaten düzgün bir şey beklemek saçma olur.
    bjk'de bu sene daha ne kadar hakemlerle kazanacak merak ediyorum.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Efendı ya besıktas hanııı!!!
    Arkadas eger besıktas adamm gıbı oynasın ve hakemler kurtarmasın bugun hak ettıgı sıra 6 . 7. Sıralar...

1|1
    1|0
    • Dun adana..
      bugun bursa...
      yarın kım aceba?

Turk futboluna ezıyet edıyorlar ondan sonrada TARAFTAR cıldırınca suc bızım oluyor...

• Yanlıs anlama ben trabzona kastım oldugu ıcın degıl
      Benn KOYU GALATASARAYLIYIM VE GALATASARAYIN COCUGUM
      Hıc bır yenılgısıne uzulmem ama adam gıbı yonetsınler macları kımın olursa olsun... hakkın rengı yok kardesım kımsenın hakkı yenmesın

• Bende Galatasaray'lıyım zaten sorun yok :)

• manidar bir açıklama olmuş hafta içi hakemler yüzünden ağlayanlar şimdi başkasına haksızlık yapıldığında sessizlige bürünüyorlar bu iki yüzlülügü herkes görsün, hadi çıkıp söylesinler kırmızı kart yoktu desinler Bursaspor un hakkı yendi desinler onlar?

0|3
    0|1
  • Beşiktaş ligde hakemler sayesinde üst sıralarda zaten avrupada görüyoruz hallerini 😀

1|2
    0|1
  • Bülent çoğunlukla Beşiktaş'a karşı eyyam yapmayı severdi ama bu sefer rolünü değiştirmiş birinci pozisyon bence penaltı değildi ama ikinci pozisyon penaltı

0|1
    0|0
  • Kaç tane şehidimiz var hala maç konuşuluyor yazık

0|1
    0|0
  • Bjk çok kötü oynadı zaten gol atacak seviyede değildi hele Marceloya kirmizi verse çok değişirdi ama vermedi en sonundada 2 tane yalandan penaltı verdi 3 puani hediye etti Bjkye.
    Bu galibiyete sevinen taraftar varsa onlarada yaziklar olsun

1|3
    0|0
Yükleniyor...