Kapat

Beşiktaş avrupada neden başarılı olamıyor?

Cevap belli aslında hakemlerle maç kazanırsan böyle elin oğlu gelir 6 taneyi dıkar gönderir seni evine. bugunde gördü tüm Türkiye hakemsiz beşiktaş bir hiç. marceloya çıkmıyan kırmızı kart necibe çıkmıyan 2. sarıdan kırmızı kart. saçma sapan penaltılar sonra gel beşiktaşım sen çok yaşa de yaşar tabi canım yaşar yaşar merak etmeyin. Türkiye sınırları içinde çok güzel yaşar. Beşiktaş avrupada neden başarılı olamıyor?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de hakemler değişmedikçe futbol her daim bu seviyede kalacaktır.
    Ben FBliyim lakin ne lehte ne aleyhte "aşırı" yani skora etki edecek karar görmek istemiyorum.

Kıyaslama yapmayı sevmem ama madem bjk dediniz, evet bu sene ve geçen sene en çok lehine hakemlerin hata yaptığı takımdır.
    Cümleyi iyi okuyun bize yapılmadı demiyorum "en çok" yapılan diyorum. Mesela bjk geçen hafta yaşadı 10 kişi kaldı + penaltı ortalığı ayağa kaldırdılar.
    Haklılar kararlar yanlıştı ama bugün Bursa maçında 2 penaltı ve verilmeyen kırmızı ne olacak peki?
    Yazı daha da uzar burada bitireyim en iyisi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    1|1
    • #DontCry Beşiktaşım sen ne kadar büyüksün top bursa dıye bagıranlara once tımsah yuruyusu yaptırıp sımdıde haklarını savunduruyosun :D

• Ben bursanın hakkınımı savundum anten iya oku yazdıklarımı. bursanın A*K.

• eşeğin kuyrugu gibi beşiktaş ne uzar ne kısalır şeref yoksunu bunlar hadi desinler kırmızı kart yoktu diye

0|1
    0|0
    • Şerefimi kalmış ya bunların. asıl futbol teröristi bunlar.

• zamanında çok borç taktı demirören şimdi böyle kıyaklar yaparak affettiriyor kendisini
      busaspor bunları timsah areneda dikerr

• Hakemlerle kazanan bjk. Yıldırım demirören'i oraya oturtanın mk

0|0
    0|1
  • Beşiktaş'ın kadrosu harbiden çok iyi rotasyonları çok geniş Mete Kalkavan çıkıyor Cüneyt Çakır giriyor o çıkıyor Bülent Yıldırım giriyor hiçbirisinin eksikliği hissedilmiyor.

1|1
    0|1
  • Demirören beşiktaşı zamanında satınca tabii şimdi kur yapıyor affedin diye

0|1
    0|0
  • futbolcular cenabet maçtam önce karıya gidiyolar ondan

0|0
    0|0
    • Nasıl bir cenabetlikmiş bu bir 8 yiyorlar bir 6 yiyorlar maşallah maşallah Allah arttırsın.

Yükleniyor...