Bir erkegin ya da bir bayanın sizi aldattıgını nasıl anlarsınız...

sorum açık ve net karşınızdaki kişinin sizi aldattıgını nasıl anlarsınız.cevaplarınız için teşekkür ediyorum..buarada herkesin geçmiş kandilini kutluyorum...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Vallahi ben tipi bir yengeç burcuyum yani hislrtim çok kuvvetlidir. Yalanı hemen hemen her seferinde anlarım yüzyüzeyken. Ayrıca iyi bir konuşmacıyımdır ve konuşurken mutlaka çelişkiler olacaktır. Onu o konulara yönlendirip farkettirmeden o çelişkileri ortaya çıkaracak sorular sorarım ve anlaşılır böylece. Ama yüzyüze görüşmek şart. Bu tür işlerde gözler çok önemli bence.

0|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerinden

0|0
    0|0
  • sendininde kandilin mübarek olsun mübarek öncelikle aldatıldığın için çok üzüldüm... ben olsam anlayamazdım çünkü kadınlar yalanı söylerken messiye dönüşüyorlar futbolda messi neyse yalan da da kadınlar odur

0|0
    0|0
    • ben degil gazetede okudum soru sorulmuşda bende burada sormak istedim..benim öyle bir problemim yok...

• çok sevindim şeker :D ne diyim yani fok balıkları ölmesin o zman

• kandil kutlaması için saol.

Anlayamıyoruz maalesef.

0|0
    0|0
  • size karşı olan ilgisi azalır, aldatma sürekli olan bir sey ise

sürekli kaçamak cevaplar verir. açıklamaları tatmin etmez , özel işleri bu sıralar artar.

giyim tarzı derğişir parfüm vs bakım ürünleri değişir

0|0
    0|0
  • Gözler yalan söylemez. hareketlerinden belli olur.

0|0
    0|0
  • hal hareketinden davranışlarından ilgisinden durgunluğundan

0|0
    0|0
  • hareketlerınden ve tavırlarından kendini ele verir

0|0
    0|0
  • Cep telefonunu elinden düşürmüyorsa ve sürekli internetin başında ise bilinki sizi aldatıyordur :)

0|0
    0|0
  • ilgisiz davranırsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok ilgi gösteriyosa, hediye alıyosa sürekli hatasını örtmek içindir

0|0
    0|1
Yükleniyor...