Bu nasıl bir psikolojidir ?

Bir erkeğin kalbini zorla kazanamazsınız.

Bir kadının da zorla size sevgi göstermesini sağlayamazsınız.

Sorulara bakıyorum manzara hep aynı. "Benimle çıkıyor ama eskisini özlüyor döndürmem lazım " ya da "o evli /sevgilisi var ama ben aşığım benim olacak ! "

Sizi kendiliğinden sevmeyen biri için neden çabalarsınız ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an neden yanlız olduğumu anlamış bulunuyorum :D

Şaka bir yana.. İnsan Can havliyle veya aşıkken böyle saçmalıyor sürekli.. Yani ucunda ölüm kalım meselesi yok ama. aşk mantığı falan yerle bir eden bir olgu. Ha ben kimseyi sevgilisinden ayırmayı düşünmedim hatta seviyorsa başka birisini onu aklından çıkarmayı bile denemedim. Yapanlar var. Normaldir.

0|0
    0|0
    • sitedeki sorulara dolanayım dedim mevzu hep aynı.herkes ilişkisi olana ya da bir sevdiği olana yanaşma çabasında.rezillikten başka bir şey değil.

• şu an çay içiyorum.sinirlendim soruları görünce.sakinleşmem lazım :D

• Çay harareti alır :D hahah :D sakinleştiriyim hemen. dinle bahıyım :D link

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsan ulaşamadıklarının delisi,ulaştığının nankörüdür!

0|0
    0|0
  • Puanımı verdim gidiyorum helal olsun senin gibi düşünseler keske ama karsısındakinden umut alınca feleği şaşıyor o kişilerin .

0|0
    0|0
  • sevmeye deger ınsan ıcın cabalamaya deger masal alemınde yasamıyoruz belkı ama masal tadında cabalarım sevmeye deger ınsan ıcın ısterse o benı sevmesın ben uzaktanda severım dokunmadanda

0|0
    0|0
    • uzaktan sevmek var bir de gidip dolanmak zorla hayatına dahil olmak var.benim tepkim buna.

• zorlama yok zorlama gırerse olmaz zaten. zorlama olursa alo 155 ı arayın :))))

• Böyle insanlara link demek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç!

Sevgi içten gelmedikçe; gözünde kalbinde kendimi görmedikçe, neyleyim onu. benim söylememle beni sevecekse hiç sevmesin.

0|0
    0|0
  • Boşa kürek çekmekten başka birşey değil bu durum. Umutla falan alakası yok.

0|0
    0|0
  • Eee biz bencil sosyopatlarız, siteye üye olurken karşına çıkan ve kabul ettiğin şartlar sözleşmesinde yazıyor olması gerekli.

0|0
    0|0
  • cevaba gelirsek yaş 24 bu yaşıma kadar kimseye zorla bişey yaptırmadım yaptıranlada işim olmaz ! dediklerinde haklısın yani KraLsın:

0|1
    0|0
  • konuşturma beni maydonoz. O kadar parmak parçaladık anlattık anlamıyorlar. Mallıklarına diyecek birşey yok.

0|0
    0|0
  • hiç aşık olmadıgın için bilemezsin.

alışmak sevmekten daha zor geliyor.

0|0
    0|0
  • ne bağrıyon la adslfkjafdad

0|1
    0|0
  • cidden deli onlar deli.

1|0
    0|0
  • Haklısın gerçekten saçmalıyor insanlar

0|0
    0|0
  • Umit fakirin ekmegidir deniyor sansini :D

0|0
    0|0
  • güzel ggggggggg

0|0
    0|0
  • kurabiyeye katıldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Umut daha dogrusu bir iliskide yasanilan en güzel duygu ilk ask günleridir. Insan hüzün özlem sevgiyi öfkeyi biranda yasar o dönemde. Sonrasi sevgi duygusu. Ama sevgi ask icin kimse kendi degerini kücültmemeli. Bir tutam aevgi icin kendini kücük düsürmemeli...

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu işte :\

0|0
    0|0
  • aykırılık değil bu da hayatın bir parçası.işin içinden çıkılamadığı için soru oluyor.

0|0
    1|0
  • çabalamazsınız bırakıp gidersiniz niye kendini üzersinki arkadaş zaten anlamam deymiyosa deymiyodur bu kadar basit baştan olmuyosa sonradanda olmaz

0|0
    0|0
  • boşa kürek çekiyor o kişiler yalnız kalan ya da kalacağından korkanlar için bu sözler özgüveni yerinde olan bir kimse bunları söylemez. :)

0|0
    0|0
  • çabada bazen işe yarar ama..

0|0
    0|0
  • evli birinin sevgisini kazanmak çabası çok basitçe.kimse kimseye zorla bir şeyler hissedemez.ama bana bir şeyler hissetme ihtimali varsa da duruma göre bakarım.boş yere kürek çekip çekmeyeceğimi karşımdaki insanın karakteri ve durumu belirler.

0|0
    0|0
    • tam olarak anlamadım.evli olsa ve sana ilgi hissetse kabul etme ihtimalin var öyle mi ?

• tamam tamam sakin ol :D

• ne güzel bir soru. psikolojik bir rahatsızlık bence aşık olmakla alakası yok

0|0
    0|0
  • Bunun adına aptallık deniyor tatlım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...