Whey protein tozunu ne zaman içmeliyim?

8 Aydır fitness yapıyorum ve son 2 Aydır toz kullanıyorum antrenmandan yarım saat veya 1 saat önce ve antremandan hemen sonra içiyorum, acaba antremandan önce öğünüm doğrumu sabah kahvaltıda mı almalıyım yoksa hiçmi almamalıyım yardımcı olun

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum mmmmmm

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmen yeterliyse sadece sabah kalkınca aç karnına içiyorum sabah protein ihtiyacımı karşılıyor güzel oluyordu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Fitness Hocalığı yapıyorum dostum. Sana yardımcı olmak için öncellikle hangi markayı kullanıyorsun bu sormamın sebebi içindeki değeri bilmem lazım. Ona göre yardımım dokunsun.

0|0
    0|0
    • Optimum gold standart whey

• Hocam bir sorum daha olucak sabah kalkar kalkmaz mı içmem gerekiyo protein tozunu 1 2 saat sonra içsem de olurmu

• yarım saat 1 saat sonrada içsen olur dostum.

• Bence içmemelisin kardeşim doğal besinlerden protein almaya çalış kullanıp zararını gören arkadaşlarım var tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • uyanir uyanmaz da icebilirsin. antrenmandan yarim sa once de iyi

0|0
    0|0
  • Antrenmandan yarım saat önce iyi olur bende o şekilde kullanıyorum bide antrenmandan sonra kahvaltı da yumurta filan yersen toza gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • Kahvaltıyı yapmaya vakit bulamıyorum sabah protein tozu daha mantıklı değilmi antremandan yarım saat önce almaktan

• Mantıklı tabi ama aç karna protein mideni bulandırır

Yükleniyor...