Beşiktaş Bursaspor?

Ulan şu Beşiktaş Bursaspor rekabetine hayranım. :D ama merak ediyorum bunlar geçmişte ne yaşadıda şu an birbirlerine tahammül edemiyorlar bilen varmı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş Bursaspor'u ligden düşürdü. Ligin dibindeki takımlara maçları sattı. Çünkü daha önceki yıllarda Bursaspor Beşiktaş'ı şampiyonluktan etmişti. Beşiktaş taraftarının Bursa taraftarını kıyma yapmasından sonra Bursaspor taraftarı İnönü'ye gitmeme kararı aldı. Neden; çünkü İstanbul tribünleri anadolu tribününe benzemez. Çok uğraşırsanız adamı kıyma yaparlar.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben anlatayım; Yeşil-beyazlıların ligde kalma yolunda mücadele ettiği Çaykur Rizespor'un, sezonun son haftasında Beşiktaş'ı 1-0 yenerek Süper Lig'e tutunması nedeniyle Bursasporlu taraftarlar, takımlarının küme düşmesinden Beşiktaş'ı sorumlu tuttular.

0|1
    0|0
  • Kanka Bursa ile Beşiktaş kavgasının sebebi 2003 2004 yılında Bursasporun küme düşmesidir sebebi ise Beşiktaş'ın 2004 sezonunda Bursa maçından önce oynadığı Çaykur Rizespor maçına yedeklerle çıkıp yenilip Bursa maçına as kadro ile çıkıp Bursayı yenmeleridir

0|2
    0|0
  • 2004'te son hafta Bursa kazansa küme düşmeyecekti, bize yenildiler tarihlerinde ilk kez küme düştüler, onun nefreti hala

0|0
    0|0
  • beşiktaş maç satmıştı ondan diye biliyorum ama bursaspor haklı yedek çıkmak nedir eskiden gelen kavgayı fırsat bilip maç satıp düşürdüler bursayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...