Her şeyden mana çıkarmak buna deniliyor.

3.5 yıl beraber olduk, son 1 yıldır bana yapmadığını bırakmadı kanımın son damlasına kadar savaştım ama o dinlemedi bende ki bardak sonunda taşınca ayrıldım.

10 gün oldu bugün tam ben son 4-5 aydır telefon kullanmıyordum bazı ailevi sebeplerden dolayı bugün onu aradık halini hatrını sordum, oda beni sordu 20 dk dolu dolu konuştuk dolaylı yoldan hayatında kimsenin olmadığını öğrendim ben yurt değiştirmiştim bugün akşam gidicem gitmeden sesini duymak istedim dedim iyi yaptın dedi yurt onların oraya yakın biraz daha önce bahsetmiştim ora olduğunu duyunca bir iç çekti bir şey diyor musun dedim hayır kapat dedi tamam dedim sinirlendi pat kapattı :(

Umut var mı hiç? :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• daha hala umutmu bekliyorsun eleman sorunluysa samimiyete binmeden iş ilerlemeden bitirin bunu...

0|0
    0|0
    • Samimiyete daha binmez binemez :(

• Vardım zaten bir kez daha konuştuk telefonda bıraktım peşini

• bilmyrum artık hiç öyle görünmüyor ama..

Erkekler Ne Diyor 4

• umut he zaman var ama sonunda her zaman yine ayrılık var ,tekrar ayrlacağını düşünüyorsan hiç başlama

0|0
    0|0
  • seviyorsa o senin peşinden gelir,gelmiyosa umrunda değilsin

0|0
    0|0
    • Gelir mi dersin? Umut var mı?

• sen anlamıycan beni sustum...o çocuk seni sevmiyor

• :(

• Anlaşamadığını bile bile niye devam etmeye çalışıyorsun?

Niye bile bile kendini ateşe atıyorsun?

Eğer bir insan karar verirken duygularını aklından öne koyarsa ve duygularıyla karar alırsa, aptaldan ne farkı kalır?

0|0
    0|0
    • Artık vazgeçtim ondan

• Ama vazgeçtim :))

Bir an geliyor aklıma düşüyor ara ara diye içimden biri bağırıyor adeta

• iyi iyi direnişe devam :D

Beleşe savaş kazanmak yook :D

• Erkekler için herzaman umut vardır.Yeterki kızlar istesin itiraz pek etmeyiz

0|0
    0|0
    • Ama onun dönmesini istiyorum ki hatasını anlasın :/

• Mesaj mı atayım? Yeni hat alıyorum bugün , ona özellikle numaramı göndermeye çalışıyormuşum gibi düşünmez mi?

• yok bana mesaj at özelden konuşalım durumunu

Kızlar Ne Diyor 2

• ilişki bitince ayrılık kelimesi bir kere geçince o ilişkiden bir hayır gelmiyor artık.

0|0
    0|0
  • pek umut baglamanı saglıycak bısı kalmamıs ortada :(

0|0
    0|0
    • Hiç mi :(

• Kalbimi sorarsan hep bir umut var hiç bitmiyor ama mantık olarak 0 :/

• o kalp hep bızı yanıltyor hep uzuyor mantıgını dınle . sen degıl o senın yerınde olsun bıraz ben oyle yapıyorum ;)

Yükleniyor...