Sevdiğine eminim ama niye böyle yaptığını bilemiyorum. Yine mesaj atsam mı ki?

Kızlar lütfen bir akıl verin...

Arkadaşlar sevgilinle ayrıldım.Ayrılan o.Sebep ben ona kötü bir laf söyledim(salaklık yapıyorsun dedim) ve bir kıza asıldığımı zannetti.Ama öyle bir şey yok.Ben bunu kendisine anlattım kaç defa yok öyle bir şey vs. özür diledim ilk 3 gün.Sonra 5 gün mesaj atmadım o da atmadı dayanamadım gittim yine ben mesaj attım arkadaş ekledim baya bir iyi güzel konuştuk sonra ben bugün sordum barışmaycak mısın diye o da ailem biliyor unutsunlar ondan sonra söz barışcam bekleyemem dersen sen bilirsin dedi.(doğru söylüyor) sonradan bekleme diye bir şey olduğu ilk defa duydum dedim.Sonra işte olayı büyüttü tamam barışmıyorum mutluluklar dedi.

Ben de sen bilirsin dedim.Sonra böyle işte.Ne yapmalıyım arkadaşlar?Sevdiğine eminim ama niye böyle yaptığını bilemiyorum.Yine mesaj atsam mı ki?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• bukadar buyutmes cok sacma sevgısınden suphe duymalısın bence

0|0
    0|0
    • Duyuyorum yani.

• Tamam teşekkür ederim şuan tatildeyim dün son bir kez mesaj attım hadi gel barışalım vs olayı büyüytü bir şey anlamadım tamam sen barışmak istemiyorsun elveda hayatında başarılar dedim o da bana ya neden bunları kafana takıyorsun vs gibisinden şeyler söyledi daha da mesaj atmadı.Bu kadar.Ayrıca tatilim 10 güne indi.Zaten yüzmeyle uğraşıyorum =) .

• tutamamssn kendını bellı hakkında hayrlısı ne dıyım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyorsan bekle kardeşim. :)

0|0
    0|0
    • Tamam teşekkürler ==

• Biraz daha beklerim oldu oldu olmadı yine atarız duruma göre.Ama artık onurumu ayaklar altına almaktan bıktım

• Sen bilirsin. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...