Karşı komşusundan ikiz çocuk yapan...

Bu tamamıyla yaşanmış bir durumdur;

Kadının biri (eşi hapiste) karşı komşusu olan evli bir adamdan ikiz çocuk yaptı. ve aldatılan bayan ise çaresizim diyerek evini terketmedi, hergün eşinin karşı komşudan olan ikizlerini görüyor.

(kesinlikle her soru cevabında olduğu gibi bana yormayın, sadece tanıyorum, hiçbir şekilde olayın bir yerinde yokum, sadece tanıyorum)

Sizin tepkiniz nedir buna ?

Güncellemeler:
Daha kötüsü adamın eşi her gün karşı komşusunun ikizlerini görüyor ve bazen baba diye bunun kocasına sarılıyor çocukcağızlar.

Biliyormusunuz, bence kadına şiddet filan diye bağıranlar, daha şiddetli yasa isteyenler hep hikaye, bu ülkede kız çocuklarımızı okutmadan, maddi özgürlük vermeden ne şiddeti ne baskıyı ne zulümü hiçbirşeyi bitiremeyiz. istediğimiz kadar yasa yapalım.

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• okurken içim burkuldu be..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yurdum kadının düşüncesine göre kadın eşini seçemez, eşi kadını seçer. İşte bu lanet düşünce nedeniyle kadınlar kendilerini ikinci plana atıyorlar ve bu nedenle böyle durumlara göz yumuyorlar. Bu sadece ibretlik bir örnek. Bu kafanın değişmesi şart.

1|0
    0|0
  • Hapisteki adama acıdım. Zavallı çıkar çıkmaz geri dönecek.

1|1
    0|0
    • Güncellemeye cevap veriyorum: aldatılan kadının ekonomik özgürlüğü yok evet ama diğer kadın için ne yapmak gerekir ona da bir güncelleme yaparsan ona göre yorum yapayım.

• Gerek diğer kadın gerekse adam işkenceye layıklar bence ancak o ikiz yavrular için belkide eşşek gibi bakacaklar. Bugüne kadar insan olamamışlar bari iki insan yetiştirsinler bence...

• Evet ama hapisten çıkacak olan adam onları rahat bırakacak mı? Adam neden girmiş içeri gerçi oda farklı bir durum ama ne olursa olsun kadının bunu ona yapmaya hakkı yok. Yaptın madem ihtiyaçtır cinsellik yaşadın neden çocuk yaparsın? Amacın ne?

• Nolur yalvarırım yazma daha ya piskolojim alt üst oldu :<(

0|0
    0|0
  • Erkek bayan ilişkilerine olan merakınla tanımaya başlicak site seni... biz mapushane duvarını delip yan koğuştaki kadını hamile bırakan adama şahit olmuş bir milletiz, yan komşuda neymiş :A

0|0
    0|0
  • Ben cevaplayamicam özürdilerim ağlamak istemiyorum : '(

0|0
    0|0
  • tepkim çaresizim diye terketmiyen kadınadır. kadınlar güvenmeli kendine

0|0
    0|0
  • yuh bu nasıl bişey..

0|0
    0|0
  • hanı nerdeeeeeeee

0|0
    0|0
  • idam yok ne yapıya bilir ki iki namussuzu hiç bir yerde barındırmayacaksın

0|0
    0|0
    • şaşırsım kaldım...ne cesaret ya.

• Çok Çok Çok haklısın bu konuda. Yalnızca çaresizlik değil vefa da var öyleyse...

• bizim milettekiu yasaklar yüzünden açlık hissi doyumsuzluk hissi okadar yüksek kki insanı 5dklık bir seks yapadı diye öldüre bilir

• bence güncellemenin son kısmı her şeyi anlatıyor. ülkenin halini:(

0|1
    0|0
  • zor bir durum..

hayatta gidecek yeri olmayanları anlamak için, onların durumunda olmak lazım..

bilgi sahibi olmadna fikir sahibi olmak istemem..

neden?

niçin?

nasıl?

bunlara cevap verilmeli k i değerlendirme yapılabilsin...

0|0
    0|0
  • vardır böyle olaylar yanlış bile olsa oluyor

tepkiye gelince ikisinide öldürsem kızgınlığım dinmez galiba

0|0
    0|0
  • ulan hep bunlar gibiler yüzünden evlilikten soğudum

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum karmaşık,yani insan farklı duygular yaşadığından gerçek tepkısını ortaya koyamaz.

0|0
    0|0
  • ikiz olmayaymış iyiymiş

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun boyle ahlaksız rezıllere baska soz yok yanı soz bulamıyorum ..

0|0
    0|0
  • Hapisteki eş ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0
    • Çıkar çıkmaz öldürecekmiş adamı yeminler ediyormuş ama kaç 8yılı kaldı bilmiyorum, epeyce uzun yatacak diye duydum.

• Kadını da çocukları da adamı da ortadan kaldırır bence o adam :/

• ALLAH korusun da cinayete kadar gider o olay ya

0|0
    0|0
  • Güncellemene kesinlikle hak veriyorum.

Ama bunlar hep dış güçlerin oyunları zaten. Amerika, kendi ülkesini sevmeyen ve yatırım yapması gerektiği şeylere yatırım yapmayan iktidarı başımıza getiriyor.. Sonucunu hepimiz görüyoruz ancak müdahale edemiyoruz..

Milletin tek düşündüğü tek derdi din, din olsun gerisi hallolur mantığı ile herşeyi kabul eden bir halkımız var. Dolayısıyla halk cahil kaldığı sürece de bu tip problemler hiçbir zaman bitmeyecek.

Hatta ileride göreceksin, töre cinayetleri artmaya devam edecek, terör azdıkça azacak... Kadınlara hiçbir şekilde çalışma hakkı da tanınmayacak..

Şimdiye kadar çok şükür, rahat bir ailede, rahat koşullar altında, güzel bir aile eğitimi, ve okulda mühendislik eğitimi aldım.. Duruma göre ülkeme hizmet edecek veya bunlarla başa çıkılmaz diyip ülkemi terk edeceğim.. Şuanda karar aşamasındayım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• o adam o hapisten eninde sonunda çıkacak ve ne yazıkki o kadın yüzünden tekrar geri gidecek. allah isteyen lere vermez iken böylesi kadınlara üstelik çift vermiş. şimdi o çocuklar büyüyecek kadın bakamayacak, aldatılan kadın hayatta bakmaz eee

nereye gidecek ?yetiştirme yurduna

ooooyyy oyyy alllah akıl fikir versin insanlarımıza. ne diyeyim.

0|2
    0|0
    • kedine hakım olmayan böyle rezil olur işte

• Çok doğru bir noktaya değinmişsin.

Allah isteyene vermezken bu kadına çift vermiş, çok ta tatlı yavrucaklar (esas olayın en mağduru belki de onlar)

• çocuklara üzülüyor insan ,yoksa adamda kadında beş para etmez..

• oha ne biçim bir manzara bu :S

0|1
    0|0
  • Adam çıkar çıkmaz bir daha girecek desene hapise :D

Şaka bir yana çok zor bir durum .s aldatılan kadının çarsizliği beni deli ediyor .! çekip çıkmak varken evden :S

0|1
    0|0
    • Aynen. Çaresizlik. Fakirlik. Kimsesizlik. Eğitimsizlik.

iyi ki okumuş ta öğretmen olmuşum, zamanında çok dediler zengin kocaya varırsın, öğretmenlik nedir diye, iyi ki okumuşum kıçı kırık bir okulu.

• kadın caresız degıl gurursuz.

hıc okumamıs olabılırım,meslegım olmayabılır,hıc calısma hayatım olmamıs olabılır ama merdıven sılerım,evlere temızlıge gıderım,üst geçitlerde ıslak mendıl satarım yıne de o adamla aynı evde oturmam.

çaresizsiniz

çare-sizsiniz...

0|1
    0|0
    • Bu sözü birkaç kişi daha söyledi uygun bir dille

Ancak kadın dedi ki (3 çocuğu var) bu yavrularımın geleceği için duruyorum, ne babalarına bırakırım nede benim gücüm yeter dedi.

Anlattı biraz ki hak verdik aslında.

Yani klavyeden kolay geliyor bize yazarken herşey ancak durum öyle kolay içinden çıkılacak gibi değil :(

• canım bızım komsunun 3 cocugu var kocası 2 ay kadar once öldü.kadının hıc calısma hayatı olmamıs ve durumları cok kotu ama kadın asla cocuklarıma baksın dıye evlenmem dıyor.artık bu evın babası da annesı de benım dıyor ve tarlalara capaya gıdıyor,evlere temızlıge gıdıyor.bır sekılde gecınıyorlar...cevremde cok guclu kadın oldugu ıcın bu kdın bana cok gucsuz geldı.baslarım o adamın parasına...hele o bır karar versın Allah mutlaka yardımcısı olur.

• Haklısın esasında...

Amin diyelim.

• benimde okuldan tanıdığım bir kişinin ablası böyle bir durumu yapmıştı. kız 4 yıldır evliydi ama 6 yıldır çıktığı bir evli adam vardı ondan bir çocuğu oldu. hayatına bakıyor ve korkmuyor ben anlamıyorum bu insnları ALLAH ıslah etsin.

0|1
    0|0
  • senin bu profil pic nolcak?

1|1
    0|1
  • Aldatılan kadın da ne kadar gurursuzmuş hala o adamla yaşamaya devam ediyor. PES!

1|2
    0|0
  • Yuhh be neler oluyo

0|1
    0|0
  • Kocası hapisten çıkınca olacakları düşünemiyorum .s

0|2
    0|0
  • ne demek çaresizim.. çaresiz değil mal o kadın.

1|1
    0|0
  • Oha. Oldu olacak adam ev açsın hep beraber yaşayıp gitsinler.

0|2
    0|0
    • Adam öyle yüzsüz ki bunu da teklif etmiş.

Gerçekten vurmalık bir adam hatta işkence etmelik esasında...

Bu tamamıyla gerçek ve abartısız bir durumdur emin olun.

• Böyleleri de var demek. Yüzsüz herif.

• Biri o kadına çaresiz olmadığını anlatsın bence. Ne iğrenç bir durum ya

0|1
    0|0
    • ama bazen gerçekten çaresiz olabiliyorlar anlayabiliyorum onları

• Emin ol şuan ki durumu daha çaresiz hissettiyr beni. Eli ayağı tutuyor mu aklını kullanabiliyor mu tamamdır ama bazı hemcinslerim beyim ne yaparsa doğrudur o ne derse doğrudur modunda zihniyetleri değişmiyor

• Tanımıyosan sanane ki anlamdım yani, hani bir çoğunun ulan varya öldürürüm demesini mi bekliyosun :S

0|1
    0|0
    • Elbette canım, banane. Ben hedef göstermiyorum kimseye.

Zaten burda adamın ölmesi daha da fazla mağduriyet getirir bence, pislik te olsa yaşasın bence, temizlesin pisliğini, baksın yavrucaklarada.

Sadece öyle kötü ve ilginç bir olay ki paylaşmak istedim.

Yükleniyor...