Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Dün kız arkadaşım ailesiyle sabah denize gitti,çok rahat bir şekilde hiç kendimi sinir etmeden bişey demedim. Kız arkadaşımın telefonu olmadığı için kardeşinden ya da kuzennden mesaj atıyodu. Dün denize gidince 8 saat ne mesaj ne bir çağrı attı,insan düşünürdü dimi azıcık arkasında kalanı sevgilim beni merak eder diye düşünmesi gerekti. Neyse ki eve geldi mesaj attı,yok bahaneler telefonu vermediler,fırsat olmadı vesaire.. Ben onunla konuşabilmek için çocuktan telefon aldım sms yok bende. Telefon karşılığı yorganımı verdim uyumalık. Oysa bunun yaptıklarına bakın bide bu gün çok soğuk garip davranıyosun diye bir mesaj alıyosunuz ne garip dimi..

Güncellemeler:
Mesaj atmak isteseydi bence her türlü atabilirdi bence en azından 1tane bile olsa.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bencede biraz empati kurmayı denemen gerekmezmi? Telefonu vermedilerse ne yapabilirki? Hem eğlenmek ailesiyle vakit geçirmek onunda hakkı. Ne yapsın yani denize girip suyun içindenmi mesaj atsın? Tamam çok zor telefon bulmuşsun ama o yapamamış. Ona neden sinirlendinki? Kendini onun yerine koy bence

0|0
    0|0
    • Empati kurabiliyorum merak etme,Geçen sadece erkeklerle aqua parka gidicektim ona bile mırın kırın etti. Benimde telefon bulamadğım zamnlar oldu,ama ozamanda o anlamamıştı halimi

• O senin halini anlamamış şuanda seninde yaptığın onun halini anlamamak. Anlaşılmazlıklar üzerine bir ilişki.Valla ne deyim kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Canıııııııımmmm şimdi bikinimi giydim, şimdi şezlonga yattık, şimdi denize girdim, ayyyyyy su soğuk, ayyyyyyyy kum sıcak, ayyyyyy şu çocuk beni kesti, aaaaay kola içiyoruz, aha ben denizdeyken senin yüzünden telefonu çaldılarrrrrrrrr, ayyy bilmem ne ne yazcaktı aha bunları... bırak bir kız kafasını dinlesin yahu!

0|0
    0|0
  • Herşeyi zıt yöne çekme. Sonuçta denze gitmiş. Ve ailesiyle.

Dediği gibi fırsat bulamamıştır. Çünkü bende telefonuma hiç bakmam denizde falan.

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • ööff erkeğin trip atanı çekilmiyor.

ne var denizde kız eğlenmiş gelincede mesaj atmış nolack yani hemde ailesiyle...

0|0
    0|0
  • yaş kaç ?

nasıl telefonu yok hemde bu devirde

?

0|0
    0|0
  • Kız denize gitmiş yani orada da eğlensin biraz, sana mesaj atmak zorunda değil.

0|0
    0|0
    • Yok ben sürekli mesaj atsın demedim,en azından bir tane mesaj bile kafiydi yeterdi. İnsan merak ediyo sonuçta

Erkekler Ne Diyor 3

• umursamıyor seni fazla takmıyor isteseydi her türlü sana mesaj atabilirdi ermediler faan bahane bunlar...

0|0
    0|0
  • telefon kullanmadan bikaç saat eglenmiş sorun yok seni seviyosa üstüne gitme kardeşim

0|0
    0|0
  • Suda çok klaınca beynine oksijen gitmemiş kızcağızın yav idare ediver.

0|1
    1|0
Yükleniyor...