Rey Mysterio ile Sin Cara nın arası neden bozuk?

Sin cara ve Rey mysterio nun arası neden bozuk bilen varmı?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bunlar tamamen kurgu rol şeyler. Ben gelip senin kafanda gerçek sandalye kırayım kalkabiliyor musun bakalım yerden? Hepsi rol yapıyor onların. Vurmaları sahte, tartışmaları sahte, kavgaları sahte, pankreasına, adonisine sıçtıklarım! Ancak ağırlık kaldırırlar. Başka bir iş yapmaz onlar.

0|0
    0|0
    • WWE sahte evet ama ben gerçek dostluklarından bahsediyorum AAA daki

• bağcılardada evi var dı galiba :D

• Ona da haciz getirtti Rey. Bu Rey anasını gözü! Çok feci. Tam leşçi sırtlan iti teki! Yakında Sin'in annesine yürüme ihtimali yüksek. Önce amca olarak, sonra bir üst basamak baba yarısı olarak ve sonra da tamamı olup finali getirecek :D

En İyi Kız Görüşü

• Malesef rey mysterioyu ozledim be ne guzel dovusuyordu kerata 😂 takip etmiyorum kac zamandir

0|0
    0|0
    • John Cenadan sonra favorimdi bayılıyodum adama :D AAA da güreşiyor WWE den çıktı ve tavsiyem AAA daha müthiş Sin carayla arası bozuk ama neden bilmiyorum

• :D :D

• bayanlarda boks izlermiş vay be :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kuşuna göz koymuş

0|0
    0|0
  • bilmem uzun zamandır bakmıyorum gerçi hala gösteriliyor mu onu bile bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Türk kanalında yasak zaten WWE den çıktılar AAA da güreşiyolar

• hımm bakıyım bir bulabilirsem izlerim

• Kankisine yurumus

0|0
    0|0
  • Miras kavgası var aralarında Sin Cara daha fazla almış galiba.

0|0
    0|0
  • smack down izliyen bayan :D

0|0
    0|0
    • Hastasıyım :D

• six one nine <3 :D

• 619u bende severim bak Rey Mysterio iyidir ya favorilerimden bir tanesi en ilginci de Undertaker zaten hayalet gibi nerden çıkacağaı belli olmuyor bir de kardeşi var Bıg Show iki zaten kavgalı bir araya gelince daha bir ilginç oluyor

• Rey Sine top demiş

0|0
    0|0
    • hepiniz süpersiniz devam :D

• ay yeter ölcem :D

• Nihat Doğan'da olaya girmiş haber geldi."Reyin gücü o çocuğa çı yetiyor? Bak maskeli cüce , sen beni bilmezsin ben seni bilmem. Ama bu çocuk Allahına kadar delikanlı çocuk sen top falan diyemezsn. Ruhlarımızı karşı karşıya getirelim, senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister!" Demiş olay kızışıyor ya

• onlar kim yaa boşver elalemi sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...