Beşiktaş neden Olimpiyat stadı dururken Saracoğlu'nda ve Türk Telekom'da oynamak istiyor?

Besiktas neden Olimpiyat stadi dururken Saraçoglunda ve Türk Telekomda oynamak istiyor?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Olimpiyat statının kosullarından dolayı orayı ıstemıyor bır de cırkeflık olsun dıye illa TT arena ya da Saraçoğlu dıyorlar .

Ben bir bjk taraftarı olarak baska takımların statlarında oynamasına karsıyım ,bir de her ortamda kendı basarısızlıgı ıcın gs ve fb'ye saldıracaksın sonra onların statında oynamak ısteyeceksın hemde adamlardan ızın ıstemeden devletten yardım bekleyerek .

O statlar devlet malı bıle olsa adamlar sonucta 49 yıllıgına kıralıyor o statları onlardan ızın ıstemıyorlar bakanlıktan rıca edıyorlar.

Kıracanın evıne ev sahıbınden ızın aldın dıye yatmaya gıdebılıyormusun ?

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• kendisine sormak lazım :D

0|0
    0|0
  • Olimpiyat stadı çok itici yahu bilmiyorum belki sadece bana böyle geliyo ama o stadı sevemedim bir türlü ...

Valla mecbur kalırsa öyle bir oynarlar ki orda.. : /

0|0
    0|0
  • fikret orman açıklama yaptı olimpiyat statının atmosferi soğuk olurmuş yani maçta taraftar desteği az olurmuş

0|0
    0|0
  • olimpiyat stadında oynasa benim için kardır, camdan baktığımda direk orayı görüyorum :D

0|1
    0|0
  • tribünlerden dolayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaş hala arena ve saraçoğlunda oynama sevdası var

istenilmediği yere bir insan neden gider?aysal locaları kullanma der diğeri pankart asma der...

Beşiktaşlılık duruşunu sergileyip olimpiyata gidelim

ses az mı çıkıyormuş?boğazımız parçalanıncaya kadar bağırır takımı destekleriz yeter ki olimpiyatta oynayalım

0|0
    0|0
  • orda futbol falan olmaz ya adamlar haklı gelsinler kadıköyde kardeş kardeş oynayalım

0|0
    0|0
  • biz zamanında nasıl olimpiyata gittysek onlarda olimpiyata gidecek

0|0
    1|0
  • Ambiyansı kötü. Kış aylarında aşırı rüzgar oluyor ve merkezi yerlere uzak. Gereken taraftar desteğini bulamaz. Galatasaray bile ne sıkıntı yaşadı o dönemde. Gelsinler oynasınlar sahamızda.Zaten anlaşmışlar. Selam olsun Çarşı'ya...

0|0
    0|0
  • olimpiyat hala duruyomu :D

0|0
    0|0
  • taraftarın oraya gitmesi zor ve rüzgar çok orada

0|0
    0|0
  • olimpiyatta atmosfer yok

1|0
    0|0
  • daha fazla gelir elde etmek için, şuan stadları yıkılıyo malum maça taraftar az gelir diyede ronaldinho yu almak istiyolar stadlar dolsun forma satışı olsun diye

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende istemem olimpiyat stadı futbola uygun değil adı üstünde olimpiyat

0|0
    0|0
  • TT Arena'da Galatasaray'dan baska hicbir takım oynayamaz.Bitmistir.

0|1
    2|0
  • atmosfer yok ulaşım sorun boş kalır hep stad derbiler hariç

0|0
    0|0
  • sen git orada izle maçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...