Sözde beni severken eski sevgilisini özlüyor...

Sevgilimle dun bulustugumda 1 sene once ayrıldıgı sevgilisinin sarhosken mesaj atıp ısrarla gorusmek istedigini kendisine musallat oldugunu ama basından attıgını görüsmedigini söyledi.Mesajları bana okuttu gercekten kızı basından atmış.oyle olunca ben bunu sorun etmedim kız bulasmıs sonucta.Ama eve gidince onceden twitterında paylastıgı birsey takıldı gozume. "Bırak sarhosken ben arayayım bu benim isim sen arayınca olmuyor" diye bir yazi paylasmis. Bu yazıyı paylastıgı tarihle kızın mesaj attıgı tarih aynı. Oyle olunca ben buna kızdım o da bu yazının o kızla alakası olmadıgına annesi ustune yemin etti onemseseydim mesaj attıgı zaman gorusurdum dedi.Ben yine de inanamadım ve ayrıldım. O kıza donmeyeceginden adım gibi eminim ama yazdıgı sey sanki onu özlüyormus havasındaydı.Yazdıgı yazının tarihi mesajlasma tarihi kızın sarhosken mesaj atması ve onun sarhoslukla ilgili yazı yazması sizce bu kadar tesadüf mümkün mü? beni sevdigini söylüyor ama o kızı özlüyorsa ben bu iliskiyi nasıl devam ettirebilirimki ayrıldım ama onu cok seviyorum. Sizce eski sevgilisini mi ozluyordur?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• benım:))) durustce anlatmıs bnce ayrılma

0|0
    0|0
    • cıldırcam yemin ederim çıldırcam sabahtan beri dur durak demeden ağlıyorum. Sabah aradı barışır gibi olduk daha doğrusu barışmak istediğini söyledi başta kabul ettim sonra sanki salak yerine konmuşum gibi hissedip bir daha aradığında olmuyor böyle bu tarz konularla canını çok sıkıyorum bitirelim seni üzmeyeyim daha fazla dedim. Suçu kendi üstüme aldım yani düşün. üzüyorum deyip ayrılacağına üzmemeye çalış deyip tersledi beni

• oha ciddi misin ya :DDDD

• evet:))

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizi seviyor; fakat, bir önce yaşanan ilişkinin süresi ve derinliği konusunda net fikir sahibi olmadan konu ile ilgili yorum yapmak doğru olmaz. Eski evgilisinden sonra size olan yaklaşımı, ilgisi, sadakatinden eminseniz devam edin. Fakat, şüphelendiğiniz konularda da haklısınız; şüpheleniyorsanız da ileride üzülmemek adına doğru bir adım atmış olursunuz. İlişkinin başında üzülmek ile sonunda üzülmek konusunda çok farklı duygusal travmaları kişiler yaşayabiliyor .

0|0
    0|0
    • Onunla 1 sene birlikte olmus ve birlikteyken sevdiginisöyledi. Kız bunu aldatınca ayrılmıslar 1 sene once sonra kısa bir iliskisi daha olmus ama onu sevemedigi icin ayrılmıs. Daha sonra da biz basladık 7 aylık bir iliskimiz var ufak tefek sorunlarımız olmustu ama cözülmüstü. Bana beni sevdigini benimle cok mutlu oldugunu onunla ilgilenmedigine annesi üstüne yeminler etti. Dun görüstügümüzde bana cok ilgiliydi her zamanki gibi. Ama yaptıgı onu ozledigini gösteriyor bence

• İyi yapmışsın adam 2 kişiyi idare etmeye çalışmış.

0|0
    0|0
  • bir erkek içerken özlediği kişiyi seviyordur. Hatta ve hatta kadehin arkasından güzelliğini seyretmek resitali bile vardır eminsen ayrıl kandırma kendini.

0|0
    0|0
  • aralarnda yakınlasma olduysa unutamaz onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belki önce sevgilin o sözü yazıp kız sözü görünce aramıştır olamaz mı

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasim zaman zaman boyle seyler paylasir bende ondan cok ustunde durmam. Ama o yaziyi kiz mesaj attiktan sonra yazdi bence ve bu kosulda manasiz bir soz olmaktan cikiyor. Yine de beni deli eden bana deger verdigini gorup boyle yapmasi. Bana ilgisiz olsaydi asla bu kadar takmaz yoluma daha rahat devam ederdim. simdi de beni severken bana bunu nasil yapar diye kendimi yiyorum

• en iyisi zamana bırak herşey olacağına varır, hakkınızda hayırlısı olsun

• tesekkur ederim canim

• Bence planlı. Onu özlerken ve sana yalan söylerken ilişki zaten bir yere gidemez.. Ayrılmak en iyi çözüm olmuş, hayırlısı..

0|0
    0|0
  • Tesadüf olamaz yaw planlı herşey

0|0
    0|0
    • bencede mumkun degil ben oyle olunca inanmadim ve ayrıldım ne yeminler etti onunla ilgili olmadıgına. Onu özlüyorsa benim onun yanında olmamın ne anlamı varki.

• elimde degilki daha bu olayın sabahında görüstügümüzde nasıl üzerime titriyordu. Onlar beni hep aldattı sen onlardan cok farklısın diyordu. O kızla bu nedenden dolayı görüsmedigine eminim ama özlemesi bile düsünsel olarak beni aldatması sayılır.dunden beri bunu bana nasıl yapar diye kendimi yiyorum. Yapacak birsey yok herkes kendi yoluna gidecek.

• O kızla ne kadar beraber olmuş?

0|0
    0|0
    • 1 sene birlikte olmus 2010 senesindeymis 2011de ayrilmislar kiz onu aldattigi icin. Sonra baskasiyla cikmis ama onu sevmedigi icin ayrilmis. Sonra biz basladik bizim de 7 ay oldu

• Ettiği lafları geçiceksin , özlemiş olması büyük bir ihtimal doğru eğer kıskançsan benim gibi iyi yapmışsın derim

• Kıskanc bir kız degilim. o yuzden bu konuları cok rahat konusabiliyoruz ama hayatında ben varken boyle bir hareket yapmasi heleki ozledigini gosteren davranis sergilemesi benim kabul edebilecegim birsey degil en azindan o iliskiyle ilgili icinde ukte kaldigini gosterir. Belki de bende onu ariyor bile olabilir. Onu cok seviyorum ilk defa birini bu kadar sevdim ama o bana tamamen ait degilse nasil mutlu olabilirimki. Beni cok sevdigini soyleyip asiri ilgilenip boyle birsey yapmasi bana cok koydu.

• bu kızla ne yasadıgına baglı özlemesi egerki çok sey paylaşmışlarsa özleyebilir onda görmek istediğini sende görmüştür ama aklında o vardır erkekleere hiç güven olmuyo egerki paylasım çok önemli

0|0
    0|0
    • kızla iyi kotu 1 sene gecirmis onu sevdim cok da guzel vakit gecirdik ama kendisi kalitesiz bir insan parali erkek pesinde dedi.zaten kiz bunu aldatinca bitirmisler iliski biteli 1,2 sene oluyor. Az once beni aradi o benim icin onemli degil coktan bitti ozlesem gider gorusurdum ama ben onu basimdan attim bunu da sana soyledim o simdi o.puluk yapiyormus parayla adamlarla birlikte oluyormus benim icin sen onemlisin boyle sacma seylerden bitirmeyelim dedi

• ekle beni istersen:)

• gizli olan benim:)

• özleyebilir tabi bunda ne var

0|0
    0|0
Yükleniyor...