Sigara kullanıyor musunuz? bırakmayı düşünür müsünüz ? neden ?

ben kullanıyorum ve bundan keyif alıyorum. bırakmak gibi bir kaygım yok, dönem dönem 3-4 gün içmediğim olur fakat bu özellikle sigarayı bırakacam diye yapılmış bişey değil. içesim gelmiyodur içmem. siz bırakmayı düşünüyormusunuz, neden ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum gecen gün 20 yillik arkadasimin sigaraya basladigini ögrendim :( yakinda bende baslarim

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum kullanmayı da duşunmuyorum

0|0
    0|1
  • arada bir içiyorum tiryaki değilim ama şu atar damar reklamından sonra onu bile yapmıcam sanırım, iğrenç.

0|0
    0|1
  • İçmiyorum

0|1
    0|1
  • Tabak üreticileri dünyadaki büüyük büyük holdingler de senin keyf almandan büyük keyif alıyorlar, sene sağmaya bağlamışlar onlar para kazanayor sen ölüme yaklaşıyorsun, yotube'den biraz çalış sigara insana neler yapıyor. Birkaç hafta önce iş arkadaşımın kız kardeşi 36 yaşında yeni evli, iki hafta önce doğum yaptı damar tıkanıklığından kalp krizi geçirdi zor yetiştirdiler hastaneye, stent takılmış, bundan sonra tekleyeret yaşayacak... Film değil bunlar GERÇEK!

0|0
    1|0
    • bunun sebebinin ne olduğunu sigaranın bunda ne kadar etkisi olduğunu bir araştır bence sen ama ciddi biyerden. youtubeden değil. benim ekmek yememden de ekmek üreticileri keyf alıyo ama sırf onlar zevkten 4 köşe olmasın diye ekmeği bırakmayı düşünmedim hiç. yediğin içtiğin herşeye dikkat ediyorsan sana saygı duyabilirim, ama sanmıyorum. çünkü bunu yapmak imkanları fazlasıyla zorlayan bişey

• mesela sigara yerine tütün kullanabilirsniz, ki ben öyle yapıyorum

• nikotin tütünün içinde zaten !

• kullanmıyorum

0|0
    0|1
  • kullanıyorum. bırakmayı düşünmedim ciddi ciddi. bir hastalık çıkarsa bırakırım :D

0|1
    0|1
  • daha çok o beni kullanıyor gibi:( bırakamadım gitti.

0|1
    0|0
    • neden bırakmak istiyorsun ?

• yani şaka bir yana sigaranın öyle yediklerimiz içtiklerimiz yanında ciddi bir zarar verdiğini düşünmüyorum fakat bazı durumlar ciddi sıkıntılı. açken, sabahın köründe içmek mesela. ya da kuru kuru içmek

• Sigara kkullanmiyorum zten tadida iy deeell

0|0
    0|0
  • Hayır kullanmam ..

Şuana kadar hiç düşünmedim.. Düşünmem de sanırım..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 1.5 yıl önce fena bağımlıydım günde iki paket içiyordum.hala bağımlıyım da paket almıyorum artık.kendim sarıyorum tütünümü.günde iki tane içiyorum o da akşamları kahve yaparsam kendime.bağımlılığımı zararsız ve zevkli hale getirmeyi başardım.

1|0
    0|0
  • kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorum.

1|0
    0|1
    • eksileyenler kaçak sigara satıcılarıdır, bunu biliyorum. :))

• kullaniyorum birakmayi dusunmuyorum seviyirum

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum,

0|2
    0|1
  • Bende kullanmıyorum Allah nasip ederse kullanmayıda düşünmüyorum

0|1
    0|1
  • Severek kullanıyorum.

0|0
    0|0