Arkadaşlar Fala İnanır mısınız ?

Ben fala inanmıyorum ama bazı falcıların ufak tefek şeyleri bildiğini görüyorum bunun mantıklı bir açıklamasını yapabilecek olan var mı ? Psikolojiyle bir alakası olabileceğini düşünüyorum..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben de her insanın gündelik hayatta yaşayabileceği şeyleri daha ilgi çekici şekilde anlattıklarına inanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben ınanmasam bıle baktırıyorum ewet bazı kısıler atıp tutuo ama bazıları sankı cıkıo gbı fal bkan kısıler seytanlar yardım ettıgı solenır hatta ondan baslarıda agrırımıs

0|0
    0|0
  • o kadar biliyor olsalardı kendilerine hayırları olurdu.

0|0
    0|0
  • Biliyorlar, bir kısmı atıyor tutuyor, bir kısmının da cinlerle ilgisi var. O yolla biliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Barnum Efekti çok sık kullanılan bir yöntemdir. İnsanların fallara ve astrolojiye inanma sebebi budur zaten. Her insan ister istemez barnum etkisini yaşamıştır. Tarot falına falan hiç inanmam ama kartları falan hoş gözüküyor.

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce Ankara'da tarot'a gitmiştim.

Adam mistik kıyafetleri ve odasında bana ailemi, gelmişimi geçmişimi geleceğimi sayınca inanmaktan daha çok korkmaya başladım. Bence onlar falcı değil MİT., FBİ., CIA falan :S

0|0
    0|0
  • o ufak tefek bildikleri atıp tutturdukları şeyler bence inanmam hacı fala felan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...