Kız kavgalarının mantığı. Kızımın böyle şeylerden uzak durmasını istiyorum n'apabilirim?

Merhaba. Kızım bu sene liseye geçti. Geçende yolda kız kavgası gördüm saç saça girmişler hiç hoş değildi. Kızlara yakışmayacak davranışlar yani. Kızımın böyle şeylerden uzak durmasını istiyorum napabilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bi soru.. Kaç yaşındasın ki.. 15 yaşında bir kızın var?

soru 2..

Sen hiç kavga etmedin mi?

soru 3..

Kızlar kavgada hep saç çekerler.. Bende bunun merakı içerisindeyim. niye kafa atmıyolar.. saç çok acıtır la :(

0|0
    1|0
  • neden isteyebilirim? bir sebep söylesene, kararımı değiştirecek

0|0
    1|0
  • 10 yaşında mı evlendin teyze o.O

0|0
    1|0
  • kiz kavgalari candir :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eve geldiğinde bugün neler yaptın diye sor arkadaş havasında günlük. Alışsın buna. Yakın arkadaşlarının isimlerini öğren, onları eve çağır örneğin. Her şeye kolaylıkla müdahale edersin böylelikle ^^

0|0
    0|0
  • karakteri sakinse ya da insanlara muhattap olmayan bir türdense korkmanıza gerek yok lisedeki kız kavgaları hep bir erkek için oluyor serseriler yapıyor yani

0|0
    0|0
  • Sanırım yapabılecegınız bısey yok. Şayet ben kendı annemı bu konuda pek onemsemem ama kızınız uysal , utangac veya cekıngen tıplerdense tatlı dılle anlatabılırsınız, başarılı olabılır. :)

0|0
    0|0
    • :D bizde de ilk yumruğu atan kazanır derler ama :D kızların kavgası pis oluyo. bir tanesi saçımı çekti de.. resmen savunmasız kaldım :(

• Saçını çektiğinde yumruğu atsaydın dicemde kızlara yumruk pek işlemiyor neyse :D

• ablacım onu engellemenin pek yolu yok kızın akıllı uslu olsa bile okulda bir kaç dengesiz zorla kavga ettirip yoldan çıkartırlar senin yapabileceğin tek şey sürekli takip etmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...