Sigaraya nasıl neden başladınız..??

evet site sakinleri sigara içenler ve içmeyenler kimler..içinler nasıl ve neden başladınız arkadaş ortamının etkisi nedir?

• Sigara içmiyorum
    62% (18)42% (11)53% (29)Oy Ver
  • Sigara tiryakisiyim
    28% (8)46% (12)36% (20)Oy Ver
  • Pasif içiciyim
    10% (3)8% (2)9% (5)Oy Ver
  • Günde bir tane kahvenin yanında :)
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|26

En İyi Kız Görüşü

• sigaraya kendim için karşı biriyim. şu yaşıma kadar elime dahi almadım. sadece arkadaşımın d.gününde bir şey için denedik ama ne kadar lanet olduğunu anlayıp söndürdüm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Sigara içmiyorum

0|1
    0|0
  • Sigaradan nefret ediyorum ama yaktığım an büyük keyif alıyorum.. Lisede arkadaşlarımın hepsi sigara kullandığı için meziyet sanarak başladım.. İyi bok yemişim.. Bir kadının eline hiç yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir pasif içiciyim sigara içenlerden daha çok soluyorumdur annem sağolsun hiç mahrum etmez beni dumanından

0|1
    0|0
  • Hala başlayamadım :D

0|1
    0|1
  • Deniyim dedim bakalım bağımlılık yapıyo mu deneyimimin 3. yılındayım :)

0|2
    0|0
  • Sigara tiryakisiyim

0|1
    0|0
  • sporcular içmez.:))

0|2
    0|0
  • bence özentilikten başlar salak gibi bağımlı olunur. ben ısrar sonucunda denedim ama içmiyorum.

0|1
    0|0
  • içmedim ve asla da içmem

0|1
    0|0
  • A

0|1
    0|1
  • Sigara tiryakisiyim

0|1
    0|0
  • Sigara tiryakisiyim

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum ama çevrem de içen çok zorla içirecekler diye korkuyom valla

0|1
    0|0
  • başlamadım icmiyorum cok şükür

0|1
    0|0
  • sigaramın dumanına sarsam saklasam seni:) sigaradan nefret ederim

0|1
    0|0
  • Lise bitti sonra kendiliğimden başladım

0|1
    0|0
  • İçtim de tadı yok

0|1
    0|0
  • arkadaş ortamı

0|1
    0|1
  • Valla başladın ama nednini bnde bilmiyorum.. Arladaşla birlikte başlamıştk onu hatırlıyorum.. Kız bıraktı darısı bizim başımıza :(

0|0
    0|0
  • hep arkadas ortami icemiyosun diye diye baslatiyopar adami :))

0|0
    0|0
  • Merak ediyordum, denedim , bang!

0|0
    0|0
  • içmiyorumm (:

0|1
    0|0
  • Icmiyorum

Ama seytanin bu ara isi yok ic gitsin diyor

0|0
    0|0
  • Icmedim icmemde...

0|0
    0|0
  • lisedeydim neden başladım bilmiyorum.ilk ben başladım sonrada arkadaş ortamım kaç yıl oldu hala içiyoruz.içmek değilde meret çok zamlandı yıllar içinde o biraz dert

0|1
    0|0
    • zamlanmasa daha çok içerdiniz belkide daha iyi zamlar :)

• yok her türlü günde 1paket :) zaten yakında bırakıcam bir kaç ay daha geçsinde zamanı var kısmetse

• umarım bırakırsın :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Babam öldükten sonra babamın arkadaşı herif beni keş yaptı :) baya zamandır çiyorum

0|1
    0|0
  • arkadaşım verdi al bitane iç diye dedim sen malmısın bedavaya sigara mı veriyosun zarar edersin dedim oda vermekten vazgeçti böylelikle içmemiş oldum ve alışmadım.

1|1
    0|0
  • İçiyorum.

İş yerinde stajyerdim lise zamanı baktım sigara içenler mola yapıyo ben çalışmaya devam.tabii bende aldım sigara tek tük içmeye başladım.Ama asıl üniversitede çoğalttım sigarayı ama artık şükür ki azalttım ..

1|1
    0|0
  • BEn başlamadım ancak abimin nmnasıl başladığını bilirim tam bir özentilik bir paket laırlardı arkadaşlarıyla işte kaç kişiyse o kadar kişiye pay edilirdi birini bitirip birini yakarlardı çocukluk işte bende bir fırt çektim hayatıdmda o zaman ciğere çektim işte öksür öksür onedena bu yana içmiyorum tabi bu sebebi değil tamamen kişilik meselesi. NOT : abim şuan sigaranın tiryakisi :D

0|1
    0|0
  • sigara içmem

bu aralar müşterilere nargile verirken açıyorum bırakmam gerek:D

0|1
    1|0
  • ben elimi < boyle tutuyordum birisi araya s1k1stirmis

1|1
    0|0
  • 4 5 birada çakır keyf olurkene bigün içime bir çektim rakam 2ye indi :D hep 2de kalmayacagını bilseydim hiç bulaşmazdım lanete:D

0|1
    0|0
  • Bizim hiyar amca oglu yak birtane yak birtane diye diye daha 11 yasinda alistirdi bizi dahada kurtulamadim

0|1
    0|0
  • Valla 13 yaşımda bir gün dertlendiydim bakkaldan bir dal aldıydım içtim öyle :D Ertesi gün de paket aldık halada içiyorum o günden bu güne.

0|1
    0|0
  • Kuzenimle dışarıda takılıyoduk

Lavuğun birisi bond paketi unutmus masada icindede 2 adet sigara ve çakmak vardı

Devamını anlatmaya gerek yok :)

0|1
    0|0
  • Valla yolda paket buldum başlıyım dedim başladım :D pek düşünmedim

0|1
    0|0
  • İçmek için herhangi bir sebep görmüyorum :)

0|1
    0|0
  • Büyümek için :) şimide bırakıp küçülmek istiyorum olmuyor :)

0|1
    0|0
  • Denedim ama sarmadi :D

0|1
    0|0
  • özentilikle başladım pişmanlıkla devam ediym

0|1
    0|0
  • Sigara içmiyorum.

0|1
    0|0
  • içmem sevmem nefret ederim !

0|1
    0|0
  • özentilik

0|1
    0|0
  • Ünv yıllarındaydım.Ev arkadaşım sigar aiçiyordu ve babasıyla arası bozuldugu için maddi sıkıntılar içindeydi.Gururu incinmesin diye paket alır , bir iki dal dudakta tüttürmeye başlardım.O dudak tiryakiliği kısa sürede normal içiciliğe geçti. o zamandan beride içiyorum.Belki psikolojik ama can sıkıntısında öylesi bir dost görmedim.

0|0
    0|0
  • Ben içiyorum millet içme dedidedi özendim cok merak ediyodum hayal bile kuuyodum sonra bir arkadas puro uzattı içtim çok farklı geldisigara gibi hergün aldım soonra baktım daha zararlı tam böyle düşürken sefa diye biri geldi al içsüt çocugumusun dedi aldım o ilk ağzıma surdum sonr kuran ustune yemin ettim kendime içmiycem diye hala içiyorum hatta babamın paketten çaldım bir razdan bir sigara yakar anlarsa siker belamı

0|0
    0|0
  • içmiyorum almıyorum uzatursan içerim 1 tane 2 tane ama sıgara almaya cıkmam ya da aramam..yoksa yok :)

0|0
    0|0
  • bence yarı yarıya arkadaş etkeni yüksek biraz ama skıntın varsa kayıyo elin o tarafa

0|0
    0|0
  • Sigara içmiyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın zoruyla başlamıştım ama sonra bıraktım.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamının etkisi yok desem yalan olur... üniversite 1 kendi isteğimle başladım can sıkıntısı diyebilirim .. şimdide aklımdan bırakmak geliyor ama içiyorum hala ...

0|1
    0|0
  • boş vakitleri değerlendirme amacıyla başladım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...