Karşı tarafın yalan söylediğini bildiğinizde ne yaparsınız?

Arkadaşlar benim sevdiğim insan bana defalarca yalan söyledi. Ve benim hala daha yalanlarını bildiğimi bilmiyor. Yüzüne bazı şeyleri söyledim ve inkar etti, bende fazla üstelemedim. Ama kesin olarak bildiğim şeyler var. Bayanların hatalarını ve ufak yalanlarını söylemenin bir erkeğe yakışmadığını düşünüyorum. Ama konu öyle ufak yalanlar değil maalesef.

Simdi tamamen ilişkiyi kesti ve bende artık kendi yoluma devam etmem gerektiğini az çok biliyorum. Ama içimde kaldı bir çok şey. Ben yalanlarını bildiğimi hiç bir zaman söylemedim. Bundan sonra elime pek bir şey geçmez diye düşünüyorum. Ilerde belki zamanı gelince elimde koz olabilir, ama yollarımız ayrıldı artık. Bundan sonra bu kadar yalan söyleyen bir insanla olmaz zaten.

Ondan intikam almak gibi bir düşüncem yok. Ama beni saf zannetti galiba bazı şeyleri söylemediğim için. İçime yara olan en büyük şey bu zaten.

Sizce ne yapmalıyım? Yani söylesem her şeyi benim için daha mi iyi olur, yoksa unutup hayatıma devam mi edeyim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söylüyorsa ya yararlan bırak ya da direk bırak onu. Yalan en kötü şey lan müzik dinliyorum der wcde sıçıyordur falan.

0|1
    0|0
    • Ne yararlanması? İnsan sevdiği kişiden yararlanmaya bakarmi hiç. Hacı senin niyet bozuk baya ama :)) Ben yine bırakmadım ama o bıraktı. Artık peşinden gitmem zaten.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen en iyisini yapmışsın bir kere yalana baş vuran insan bunu tekrarlar ve onlar için uğraşmaya değmez sen kendini biliyorsun eminim o da birgün pişman olucaktır sen kendi hayatına bak.

0|1
    0|0
    • Allah büyük. Eninde sonunda başına sorun açacak onun bu yalanları. Başına kötü bir şey gelmesin yine, ama beni saf ve enayi zannetmesi koyuyor açıkçası bana. Bu da onu hala daha sevdiğim için bana dokunuyor. Yoksa herhangi biri bana sen enayisin dese hiç umurumda olmaz.

• Yalanlarla avunmaktansa, gerçeklerle yaşamaktır asıl olan

0|1
    0|0
    • Çok haklisin Ben yaşıyorum işte :)) Artık onsuz olacak.

• hayatına devam etmelisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yalan warsa direk sktr ederım dırek

ne ıcın soyledıgıne bakmassızın sktr gıt de gıtsın

0|1
    0|0
    • Bazı insanlarda hastalık olmuş ya. Çok atar tutar bazıları, gülüp geçersin. Ama yalan çok kötü gerçekten.

• walla ilişki arasında yalan warsa ben ona ne dese ınanmam artık

hayatım boyunca guwenmeyecegım kişiyi ne seve bilirim nede ona bakma gıbı

ahmak lık ederım ayrıca o senı hep enayı görecek

• Yani kader bu. Gün gelir elbet bir yerde bir şekilde yollarımız kesişir. O zaman onun hiç bir şey yokmuş gibi davranacağından adim gibi eminim. Ama bir daha karşılaşırsam affetmem zaten. Bir de bu kadar yalan söyleyen bir insan eninde sonunda çok kötü birine rastlayacaktır. O zaman çok canı yanar gibi geliyor bana. Ama beni enayi gibi görüyor olabilir. Beni üzen bu zaten. Ama diğer yandan beni enayi olarak görmesi onun kişiliğinin bozukluğundan. Ben dürüst davrandım sonuçta.

• Adamlık yapmışsın sen helal olsun, bir erkeğe bu yakışır boş ver.

0|1
    0|0
    • Sağ ol. Bende bosvermem gerektiğini düşünüyorum ama içimi kemiriyor. Diğer yandan değmez aslında. Öyle biri denk gelir ki bir gün ona, o zaman neye uğradığını şaşırır.

• Arkama yaslanır çırpınmasını izlerim.

0|1
    0|0
    • Bu kadar yalan söyleyen bir insanın sonu iyi olmaz gibi geliyor banada.

Yükleniyor...