Erkekler sizce fiziğim nasııl?? :)

175 boyunda 55 kilo 80C göğüs bedenine sahibim. 90-58-90 ölçülerim var bacak boyum 110 cm. Ayaklarım 38 numara çok güzeldirler,çok bakımlı çok seksiyimdir. Kumral beyaz tenliyim. Çok güzelim çok harikayım.

Bu sorulardan sizde çok sıkılmadınız mı? Diyelim çok güzelsin ee ne güzel canım da bize bu ölçüleri vermenin ne manası var sitede bir kaç ağır abazan hayal gücünü çalıştırıp bir kadın hayal ediyo sadece. Hepsi bu. Bu mu size zevk veren? Poh pohlanmaya mı ihtiyacınız var hepiniz dünya güzelisiniz,hiç bir kadın size rakip olamaz ve bu hayatta hep en üstün olucağınız anlamına geliyo. Yerseniz tabi.. Siteyi şu tarz saçma sapan sorulardan uzak tutun yeter! Bu konudaki görüşlerini merak ediyorum. Özellikle bir kaç abazan dediğim daha önce hayal gücünü çalıştırmış arkadaşların "kıskanma güzelim" yorumlarını bekliyorum :) Teşekkürler..

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Agzına, kultürüne, icinde gercekten tasıdıgın kadınlık duygusuna helal olsun .İnsanın duyguları denetleme ve kısıtlama güçsüzlüğüne kölelik diyorum; çünkü duygulara tabi olan insan, kendisinin değil, cinselliginin hakimiyetindedir ve ne zavallıdır o ; öylesine onun hakimiyetindedir ki, kendisi için daha iyi olana bakmasına rağmen, yine de kötü olana akmaya zorlanır. Bu da erkekleri hep zayıf yapar . Ama azcık uzuvlarına hakım olsalar kadınla erkegın her zaman esıt oldugunu, egolarını tatmın etmek ısteyen ufak beyınlı ınsanlara da amaç vermemis olacaklar. Bir kadın guzelım suyum buyum diye kendını buyuk gormesıne veya burda kendını anlatmasına anlam veremiyorum . Çünkü benım anlayısım cok farklı. Bence bir kadın Edep ve Ahlak örgüsü ile örülmüştür. Bu yüzden cennet sadece annelere vaat edilmistir. Umarım bu site kultur ve bılgı alısverisi amacından ufak caplı cinsel muhhabetlere yerini bırakmaz.

1|0
    0|3
    • güzel yorumların için tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 28

• tasvirini şöyle devam ettirelim;yüzünde kocaman sivilceler..dağılmış ya da kötü sürülmüş rimel..alakasız tonlar..kokan bir ağız..sarı dişler..una bulanmış balık gibi görünen pudralı bir yüz..bakımsız eller,iğrenç tırnaklar..kadın da önemli olan tabiki görünüş+karakterdir...aksi halde aslolan güzellik olsa idi emin olun çok az türk kadınının slav ırkına karşı şansı olurdu...kitap okusunlar kitapp birde:))

1|0
    0|2
  • 1|0
    0|1
  • 90-60-90 dememej icin 2 beden eskik yazmış

sayısalcı değilim ben sözelciyim fizikten anlamam.

1|1
    1|2
  • Kızlar buraya xper değil ego yüklemeye gelir oldular

1|0
    0|1
  • Ben güzele güzel demem bilmem anlayabildin mi bırak senin güzelliğini sevdiğin kişi karar versin herkesten birşey söylemesini bekle sonra onlara abazan diye hitap edin yok böyle birşey.

yazmayla olmaz seni göreyim süşüncemi ozaman söylerim var mı cesaretin...

0|0
    1|0
  • kalbinde guzelmi. niyetlerin iyimi. IQ seviyen kac% 90 altindaysan o saydiklarin ise yaramaz benim icin sadece sexuel malzemesin

0|0
    1|0
  • Yeni neslin gıdası ego. Yapacak bişi yok çevremizdekilerin %90ı bu tip.

1|0
    0|1
  • Maşallah nazar değmesin...;)

1|0
    0|1
  • ben de tam o sorulardandır diye girmiştim ))

1|0
    0|1
  • ha ha gece gece çok güldüm:) teşekkür ederim... haklısn bu arada kıskanma diyim bari.)

1|0
    0|1
  • birde hiç düşünmeden 50 kişi 1 kıza yazıyorlar:)

0|0
    1|2
    • tamam eksilemeyin yeter.

• oyyşşş... bayıldım ben bu kıza bilinç altı musluklarını açma terapisinden firlamış gibisin bebeğim ... rahat bırak biraz kendini...

0|0
    1|1
  • Eeee ne yapalım demek için geldim diyemedim :)

0|0
    1|1
  • cok abaza varmıs lan .))

1|0
    0|1
  • Nefes diyorum nefes al yeter :D

1|0
    0|2
  • gizli eleştiri sadece hayranlık uyandırır ... kim olduğunu görelim de gerçektekisormus oldugun sorunun niyetini anlıyalım ...

0|0
    1|2
    • ne diyosun ya :D gerçektekisormus oldugun sorunun niyetini anlıyalım ... ne demek?!

• benım anlatmak istediğim o değildi... senın kendıne göre anlamsın belliki .. şu an kendini işra etki o grubamı hizmet ediyorsun ya da etmiyorsun anlıyalımm...

• nekadar - liyen var sa :) hayırlı sabahlar diliyorum kendilerine...

• tamam

0|1
    1|1
  • hayırdır ego tatminimi yapıyosun ne lan bu.

2|1
    0|2
  • inş canım ya =(

0|0
    1|1
  • ne içtin be brader ^^gizli kullanıcı^^.?

0|0
    1|1
  • Sen niye dert ettin ki?

0|0
    2|1
  • 90- 60 - 90 olaydı iyiydi.

0|0
    2|2
  • caps at hacı

0|0
    0|1
  • Bu isyan bir harika dostum

0|0
    0|1
  • Söylediklerinde kısmen haklısın ama senin şu aldığın tavırda saçma. Ters psikoloji diye birşey var ve ben buna inanarak senin şişko ve çirkin bir kız olduğuna kalıbımı basarım.:) ama bunları bu kadar çok dert etme.

0|1
    0|0
  • İlk başta iyi gidiyordu :DDD

0|0
    0|2
  • bu soruyu soran abaza degılde

cewap werenmı abaza hayal gucunu calıstırıyo :):):):):)

sen abaza nedemek bılırmısın kız kukum nasıl guzelmı demıs

oofffffff dıyene abaza dıyolar :9:):):) resmını koyan

sadece foto jenı sanırım

0|0
    1|2
    • bi de türkçe yaz. öyle deneyelim

• abazan Türkçe terimmi anlaman için ole yazdım :):):)

dene bakıyım şimdi uyuyomu

• resim at :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• :)))) erkekler altı okumamış galiba

3|0
    0|4
  • Yanız erkekler beden ölçülerine takılıp kalmışlar :D

2|0
    0|3
  • Hahah bir an çok güzelim çok harikayım dedin diye ağzının payını vermeye geliyordum :)) Haklısın çok sıktı bu sorular.

1|0
    0|2
  • uff slk benim 50 kgda 75 C göğüslerim var .s.s

1|1
    0|2
  • Sana saçma gelen soruların saçma sorular olduğu anlamına gelmez

0|1
    1|2
  • Bu sorulardan sizde çok sıkılmadınız mı?

yerine kadar okuyan çok kişi vardır .

1|0
    0|2
  • resim at ona biz karar verelim;)

0|0
    0|0
  • ahahhaa benimde hislerime tercüman olmuşsun ağzına sağlık :))) bnd çok sıkıldım bu tarz soruları okumaktan birde erkeklere soruyorlar bende sazan olarak yorum yapıyorum sonra çemkiriyorlar bide soranlar

1|1
    0|2
Yükleniyor...