Batak(ihale) oyununda ilerleme kaydetmek için ne yapılmalı ?

ya bütün arkadaşlar p.ç gibi batak oynamayı becerebiliyolar ama ben bir türlü bu younda ilerleyemedim yılların oyuncusu olmama rağmen.e peki bu işin kaşarı olmak için ne gibi hamlelerde bulunmak lazım.benden sonra başlayanlar dahi ben geçti yaa

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kartları sayıyorsan yaparsın ne var bunda

0|1
    0|0
  • kartları takip ederekten yorumsal tahminlerde bulunmak, yani pratik zeka

0|0
    0|0
  • alıştırma yap netten falan. en önemlisi yerdeki kartları kontrol et.

0|0
    0|0
  • kart saydıktan sonra kolay ama hırslı değilsen başarılı olamazsın hırs en önemlisi bence...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hocam olay şu

sinekten 13

maçadan 13

kupadan 13

karodan 13 tane var.

elinde hangisinden kaç tane olduğuna bakıp kafanda yorumlayacaksın.

Kağıtları takip ediceksin

Bazı şeyler var mesela; 4 kişi oynuyorsanız ve bir kağıttan (maça, kupa vs) 3 tur döndüyse ve o kağıdın son parçası sendeyse sona 1 koz ve o p.iç kağıdı saklarsın.

yada en gerekli anda o p.iç kağıdı atar milletin kozunu ezdirirsin.

Bunları yapmak tabi zaman istiyor :) başarılar şimdiden

1|2
    0|0
  • bu işte mütevazi olamıycam gerçekten iyiyimdir. acayip masalarda acayip ortamlarda kimlerle oynadığımı anlatmayayım ama şunu söyleyebilirim. sürekli aklını hileye üçkağıda yatkın tut sürekli hile yapmanın yollarını ara. Dalga geçmiyorum bunu beceren iyi bir batak ustası olur ;) çünkü iciğini biciğini hile sayesinde anlarsın tam olarak hani kopya hazırlarken o notların hafızanda kalması gibi... ders çalışsan kalmaz kopya hazırlasan aklından çıkmaz :D

0|1
    0|0
  • 13 er kart var kağıtları sayıp hangi hamen iyi olacaksa onu oynayacaksn ama bir sonraki hamleyide düşünerek oynamalısın

0|1
    0|0
  • Bırak batağı pokere gel kanka :)

0|1
    0|0
  • Rainman filmindeki gibi kart sayacaksın :)

0|1
    0|0
  • kart takibin iyi olmalı ,arada es geçmeyi riske girip ihaleye girmeye bak .. iyi bir el geldiği zaman fırsatı iyi kullan batakta çok iyi el 11 elde 1 ya da 2 kez gelir

0|0
    0|0
  • Kağıtları takip etmeyi bileceksin ;)

Bi de elindeki kağıtların ne iş göreceğini kafanda sağlam hesaplamalısın.

Kozunu ona göre seçmelisin vs.

0|0
    0|0
  • hafizani gelistir gecen kartlari aklinda tutmaya calis ki ona gore cikabilecek kalan kartlari takip edebilesin

0|0
    0|0
  • Saymyı öğren, kim ne attı bunları beynine kazı.. Bol bol ihaleye gir, bu üzerindeki baskıyı arttırır daha hırslı oynarsın.

0|0
    0|0
  • Yanlış yapa yapa öğreneceksin.

0|0
    0|0
  • çıkan kartları sayacaksın, birde balllı olacaksın ki kâğıt gelsin yoksa amuda kalksan boş

0|0
    0|0
  • oyun oynayanları yancı şeklinde iyi izle bir kaç gün oyunlarını:)

0|0
    0|0
  • bilgisayarda mı gerçekte mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...