3 büyükler tek takım olsaydı 11'i nasıl olurdu? Bu kadro sizce nasıl?

Lig tv'nin düzenlemiş olduğu ankette şu an itibariyle sonuçlar şu şekilde (anket devam ediyor)
Muslera
Gönül
Skrtel
Kjaer
Adrıano
Topal
Bruma
Sneijder
Lens
Sow
Rvp sizce bu kadro nasıl halkın belirlediği oylama sonucunda şuana kadar çıkan sonuç? Lens şu an için q7 den biraz farkla önde ama sonuçlar değişebilir diğer seçenekler sabit kalır gibi fark baya var.

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Muslera
    Gökhan Gönül, Kjaer, Skrtel, Caner
    Lens, Oğuzhan, Sneijder, Quaresma
    Sow, Eren

0|1
    0|0
    • Bruma bu seneki performansıyla kanatda 11 oynamayı haketmiyormu sence? :) Caner zaten sakat kaç maçtır yok Gönül formsuz Adrıano Sneijder ve rvp isimlerinden dolayı birazda oy almışlar zaten.

• Oynamayı hak ediyor. Forvette alternatif olarak Vincent Aboubakar'da olabilir. O da başarılı bir performans sergiliyor.😊

• Yani sol kanada direk Bruma yazılıp sağ tarafta Lens q7 tartışması yapılmalıki anket sonuçlarınd aöyle zaten şuanda :) Aboubakar için daha zaman var şu an değil :)

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera-Şener-Marcelo-Kjaer-Carole-Mehmet Topal-Oğuzhan-Bruma-Snejder-Quaresma-Sow

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tur anketlerde seyircisi çok olan takımların oyuncuları daima yuksek oy alır , bunun yaninda kadroda hak eden isimler de olur
    Bu ankette de benzer olay söz konusu
    Yalnız bazı şeyler yanlış ; birincisi diziliş , yani 4,4,2 oynayan takim kalmadı nerdeyse. Boyle olunca orta sahada Atiba gibi adamların yerine forvete rvp gibi birkaç mac dışında iyi olmayan adamlar seçiliyor
    2. Orta saha derken ofansif orta sahayı kast etmiş sanırım , adaylara bakalım sneijder talisca josef :) talisca zaten sakat , josef o mevkinin adami değil geriye bu sezonun genelinde kötü olan 1 gollü sneijder çok fazla oyla yalniz kalıyor. Eto gibi adam yok aboubakari ereni koymuşlar

0|1
    1|0
    • 3 büyüklerde oynamıyor sonuçta Eto :) Diğer dediklerinde haklılık payın var ama snn dediğin gibi olsa GS li oyuncular yüksek çıkar genel olarak ancak ben kendi inandığıma oy kulandım sağ bekte stoperde vs mesela ankete bakarsak aslında şıklara göre dengeli oy dağılımı var takım çokluğundan ziyade yani benim gibi çoğu Galatasaraylı stoper ve sağ bekte farklı takımlara kullanmıştır yani ama kısmen haklılık payın var sağ açık içinde durum aynı doğru inandığıma kullandım oyumu forvet içinde öyle diyebilirim ama Muslera Sneijder ve Bruma'ya gözüm kapalı kullandım ama :)

• Eto yu Beşiktaş a aldım haberin yok mu :)

• snejider ve rvp bitmiş adamlar

0|2
    0|0
    • Mevkilerine göre seçilmiş hatta Neijder baya fark atmıştı 3 büyükler için zaten fbde o bölgede adam yok bjkdede Sneijder ayarında biri yok yani normal forvet olarak ise Rvp benide şaşırttı ama sonuçta ismi var Adrıano örneği gibi olsa gerek.

• doğrudur ben zaten kendi fikirlerimi söyledim

• Teşekkürler :)

• Sneijder ne yaptı da alındı bu sene

0|2
    0|0
    • Forvet arkası olarak fbde zaten oyuncu yok bjkdede Sneijder ayarında oyuncu yok yani adamın ölüsü bile oylamada fark atmış birde ismi etkiliyor tabi ona baakrsan rvpde öyle adrıanoda öyle :)

• gönül, topal, adriano bu üçü olmamalı

0|1
    0|0
    • Kim olmalı 3 büyüklerden sağ ve sol bek olarak? Şenermi sence? Sol bek için aslında şu an performanslara göre Carole olabilir ben oyumu Carole verdim ama Adrıano önde.

• Muslera
    Şener Kajaer Skertel Hasan Ali
    Lens Mehmet Topal Tolga Quaresma
    Snejder
    Van Persie

0|1
    0|0
Yükleniyor...