Kapat

Bjk sizce iyi mi oynuyor?

Bjk sizce iyi mi oynuyor. Oynadığı oyundan memnunmusunuz. Kievden rekor gol yedi en kolay gruptan çıkamadı. Peki sizce iyi mi oynuyor.

• Evet iyi oynuyor.
    A seç
  • Hayır kötü oynuyor.
    B seç
  • Bjkliyim ama berbat oynuyor.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Geldi yine sitenin maskotu :D hadi emrediyorum sana bir korkak gibi hesabını kapat ve defol :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir kiev maçıyla mı değerlendirelim. caner ve talicsa yok kadro derinliği sağlanamadı. tolgay ve oğuzhan'ın aynı anda olmadığını bir kez daha acı bir şekilde gördük. olcay bu takım için fayda sağlayamıyor. inler atiba tolgay kurgusu üzerinden devam etmemiz gerek. maalesef abubakar cenk ikilisi istenen performansı veremedi şimdiye kadar. ocak sonrası yeni br kayıp vermezsek ideal defans dörtlüsünün ne yapacağı önemli. maalesef bu sezon takım atarak değil oyunu tutarak bir şeyler yapabilecek seviyede.

0|0
    0|0
    • İyide sezon başınca Caner yokdu Avrupanın en iyi sol backini aldık diyordu Bjkliler neoldu bu lafınıza.

• güzel kardeşim insanları top yekün değerlendirme. insanlar korkak olabilir, düşünmeden konuşabilir, ağır fanatik olabilir, cesaretli ve atılgan olabilir daha bir sürü var. bunun beşiktaşlı olmak yahut fenerli olmakla alakası yok. bu doğrudan insan olmakla alakalıdır.

• Ben bunun gibiler yüzünden öyle düşünüyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu sene hello kittylerin iyi oynadığı mac sayısını 5 le çarp Beşiktaş 'ın iyi oynadığı mac sayısını bulursun.1-2 mac iyi değiliz diye kanatlanmayin sari kuşlar unutma hala altımızdasınız

0|1
    0|0
  • İyi oynuyordu ancak Adana maçı öncesi ve sonrası var Adana maçı ve sonrasında iyi futbol oynamadı bjk. Adana, Benfica, Başakşehr, Fenerbahçe, kupa maçı ve kıev maçı hep kötü futbol vardı kendi açılarından toparlanmalrı gerek.

0|0
    0|1
  • Oynayan takım değil hakemler :)

0|0
    0|0
  • ne fark eder hepinizi üst üste koyuyo

0|0
    0|0
  • Beşikatşıma laf yok çok iyi oynuyor seneye kombinem hazır :D

0|0
    0|0
  • defansı cok kötü beşiktaşın