Aziz Yıldırım neden ceza almıyor?

Fb. Bjk derbisinde ettiği tehditler hakaretlere rağmen ceza almadı bu adam daha ne kadar türk futboluna zarar verecek

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi pavalı köpekler dedikleri bunu da açıklasın :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Aziz yıldırım ne dediyse ve nasıl dediyse yüzde yüz haklıdır.

Bjk sempatizanı federasyon metin kalkavanı geçen sene 17maçta görevlendiriyorsa Aziz yıldırım haklıdır
    Trabzonspor klübü ligden kovulmadıysa ve otobüsü kurşunlayanlar bulunmadıysa Aziz yıldırım haklıdır.
    Fikret orman şampiyonluk yarışında rakibinin sağ ve sol bekini ayartmak için şubatta girişim yptıysa ve üçkağıtçı kasabalı şenol güneş volkan şemi ayartmaya çabaladıysa transfer sezonu başlamadan aziz yıldırım haklıdır.
    Aziz yıldırım haklıdır ve bağırır. Bugün aziz yıldırım sayesinde ligin değeri 500 m usddır. aziz yıldırım gelmiş geçmiş en önemli spor adamıdır. Amatör sporları olimpiyatı konuşuyorsak aziz yıldırım haklıdır. Galatasaray ve Beşiktaş vergi ödemez ve affedilirken Fenerbahçe ödüyorsa Fenerbahçe haklıdır. Trabzonspor örtülü ödenekten gelen prayla transfer yaparak haksız rekabet ypıyorsa aziz yıldırım haklıdır. Aziz yıldırımı beğenmeyenler önce aynada suratlarına sonra da klüplerinin geçmişine baksınlar. Eğer ikisinden birinde yamuk bulmuyorlarsa bir sonraki Fenerbahçe maçını beklesinler Fenerbahçe nasıl olsa yamultup kenara koyar onları

0|1
    0|0
    • Azizi bilmesek melek sanacaz bu asker kaçağı usulsüz transfer tehdit silahli çete şike her halt var

• Aziz Yıldırım uslanmıyor kolay kolayda uslanmaz böyle gelmiş böyle gider buna önce fbliler tepkisini koymalıki Türk futbolu biraz olsun rahatlasın.

0|0
    0|1
    • Kendini ne sanıyorsa asker kaçağı

• keşke bu ülkede herkes aziz yıldırım kadar ceza alsa

0|2
    0|0
  • Fikret Orman neden ceza almıyor. Şampiyonluk yarışında oyuncu ile ilgileniyorsun ceza yok.
    Etoo'nun aklını çeliyorsun ceza yok.
    Peki neden.

0|2
    0|1
    • O kimseyi tehdit etmedi transfer konusunda önce emenikeye bakın

• her küfür eden ceza alsa idi

0|0
    0|0
    • Tehdit etti

• şimdi ben fenerbahçeliyim yaptığı şeyleri görmedim bu yüzden o konuda bir şey diyemem ama

normalde almıyorlar

• PFDK onların tekelinde , neden alsınlar arkaları sağlam hiç şaşmadım karara. profesyonel Fenerbahçe düzenleme kurulu

0|0
    0|1
  • Allah a havale ediyorum

0|0
    0|1
  • çünkü içlerinde bjk olanlar yusufladı

0|0
    0|0
    • Ne alaka mk sadece bjklilermi var diğerleri niye vermiyor

• genel olarak onları hedef aldı çünkü :) onlarda geri vites

• ülkede kokuşmayan ne var ki?

0|0