En iyi alısveris sitesi hangisidir?

hem güvenilir hem garantili alış veriş sitesi arıyorum.kıyafet olur spor malzemeleri olur telefon olur aklınıza gelebilecek herşey için en iyi site nedir

0|0
16|21

En İyi Kız Görüşü

• Bir soruya yazdığım cevabı kopyalıyorum.

Modagram.com - Genelde kıyafet ayakkabı üzerine bir site. 2 günde yolluyorlar aynı gün kargoya veriliyor. Çok anlayışlılar ve hızlılar. Çokta kaliteli bir site.

Trendyol.com - güvenilir ama 1hafta 10 günde yolluyor. Pek hızlı değil.

Limango - 2 kez sipariş verdim 25 günde yolladılar! Artık bakmıyorum bile.

Markafoni - çok özensiz hazırlıyor siparişleri. 1 haftada geliyor ama memnun değilim. 3 ayakkabı vermiştim küçücük kutuya sıkış tıkış koymuşlar ezilmiş hep. Berbat

Hepsiburada.com - iyi ama arada istisnalar çıkıyor. Acil olarak belirttiğim ve stokta var gözüken bir sipariş 20 gün beklettiler. Aradım yardımcı olmadılar. 4 gün banka onayı beklediler bide. En sonunda iptal ettim. Müşteri hizmetleri kötü

Gittigidiyor.com - satıcısına göre değişiyor. Alışveriş yaptığım satıcılar gayet iyi sürekli iletişimde olup haberdar ediyorlar.

1v1y - fiyatları biraz sallıyor. 100 tllik ürüne asıl fiyata 200 tl yazıp indirimde gibi gösteriyorlar. Birçok kez denk geldim soğudum.

daybuyday - alılşveriş yapanlar memnun değil çok şikayet var hiç yapmadım.

zizigo - ayakkabı çanta üzerine bir site. Çantalar çok pahalı ama ayakkabılar güzel. 2 günde kargoya veriyorlar. Özenli hazırlıyorlar siparişi.

Yani genel olarak değerlendirirsem modagram ve zizigo en iyileri. :)

0|0
    0|0
    • sen bunların hepsinden alışveriş yaptın mı vay arkadaş :D

• Daha fazlasından yaptım. Onlar sadece bayan üzerine siteler olduğu için yazmadım :D Bunlar hem erkek hem bayan

Kızlar Ne Diyor 15

• markafoni ve limango geri iadesi filan sorunsuz beğenmediğinde gönderiyorsun ...hiç sorun yaşamadım iki siteden de

0|0
    0|0
  • Morhipo , Gitti gidiyor , trendyol , markafoni , gerçekten muhteşem ve güvenilir siteler

0|0
    0|0
  • Hep aynı sorular..

0|0
    0|0
  • trendyol ..

0|0
    0|0
  • epttavm.com

0|0
    0|0
  • hepsiburada

0|0
    0|0
  • markofoni,gittigidiyor falan

0|0
    0|0
  • Trendyol. Bu zamana kadar hiç problem yaşamadım.

0|0
    0|0
  • İnternet'ten alışveriş yapmıyorum güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Hepsiburada , trendyol

0|0
    0|0
  • n11 trendyol markafonı morhıpo hepsıburada gıttı gıdıyor

0|0
    0|0
  • evim.net cok güzel bir site zaman zaman indirimleri oluyor takip etmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hepsiburada

0|0
    0|0
  • Hepsiburada ve morhipo

0|0
    0|0
  • morhipo

modagram

enmoda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hepsiburada sahibinden limango

0|0
    0|0
  • bkz: limango link --- morhipo link --- trendyol link

0|0
    0|0
  • markafoni

0|0
    0|0
  • hepsi burada favorimdir kaç senedir ordan alış veriş ederim koşu bandı telefon televizyon foto kamera aklına ne gelirse daha hiç sorun yaşamadım ve ürünlerde hep garantili

0|0
    0|0
  • Hepsiburada güzel site kapıda ödeme sistemi olmadığı için ben alışveriş yapmıyorum ama güzel sitedir

0|0
    0|0
  • markafoni de indirimleri yakalarsa süper olur. güvenli kaç kere alışveriş yaptım hiç sıkıntı çıkmadı. 170 liralık malzemeleri indirimle 60 liraya aldım. çok iyi

0|0
    0|0
  • sporu korayspor.com , giyimi trendyol.com , elektronik vb vatanbilgisayar ve hepsiburada dan yapıyorum. ben alışverişi çoğunlukla internetten yaparım dediğim sitelerde şuana dek bir sorunla karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • daha önce limango morhipo barcin den alışverix yaptım sorun çıkmadı.

0|0
    0|0
  • hepsiburada ^^

0|0
    0|0
  • hepsiburada.com

0|0
    0|0
  • hepsiburada

0|0
    0|0
  • Daha önce alışveriş yapmadım ama kliksa var.

Teknosada işler iyi olduğu için buna güvenilebilir bence

link

0|0
    0|0
  • Benim kullandiklarim n11 ve morhipo . Cok da memnunum

0|0
    0|0
  • hepsiburada tabiki hiç sorun yaşamadım 2009'dan beri

0|0
    0|0
  • teknolojide vatan ve bimeks başkasını bilmem

0|0
    0|0
  • markofoni...

0|0
    0|0
  • markafoni ve morhipo. çok profosyenel çalışıyorlar. sık sık alışveriş yapıyorum

0|0
    0|0
  • gitmedi gitmiyor

0|0
    0|0
  • Uluslararası bazda güvenilir bir firma olan ebay'a da bağlı olan hepsiburada.com'dur. Bence ;)

0|0
    0|0
  • Morhibo.com ;)

0|0
    0|0
  • hepsi burada sağlam çok güvenilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...