Küçükken yaptığınız şeyleri sorgular mısınız?

KafamdaDeliSorular asdfgh

Bu başlık altında küçükken yaptığınız şeyleri sorgular mısınız mesela ben annem beni gezmeye getirmediği için yanan sobaya sarılmışım acaba ne içmişim neyin kafasındaymışım :D

KafamdaDeliSorular :D:D:D

Güncellemeler:
Ne çılgın çocukluk anıları bunlar herkese +1 benden şimdikiler böyle şeyler yapıyomudur ki acaab :D:D
Ene millet roman yazmış benimde tek bu değil james bonda özenip giden arabadan atladım kaşım yarık arkadaşlarla iddaya girdik gelen arabanın onunde dur yemeğine diye durdum araba etrafımdan dolandı küfür ede edegittBi arkadaş vardı at ağızlı ona doğum günüde kesme şeker aldım bide üstüne pahalı bir hediyesini kırdım ama Yanlışlıkla :P :D guinness rekorlar kitabı eskiden gece yarısı tvde yayınlanırdı camların üstünde yürüyenleri görünce bende iğnelerin üstünde yürümüştüm girdim sanmıştım :D

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Düşünüyorum da zilyon tane delilik yapıyordum da yine de uslu bir çocuktum...

Kahve vardı eski mahallede onun bir havalandırma pervanesi vardı böyle pencereli... Oradan bağırırdık 'Salak, Aptal, Gerizekalı' diye...

Birinci katta oturduğumuz yıllardı kuzenimle balkondan arabalara kömür atmıştık... Bir arabanın camı kırıldı Babam ve Amcam ödemişti masrafı... Çok fena hissetmiştim...

Maket bıçağı ile elma kesmeye kalktım parmağımı doğruyordum...

Aynalı bir ayakkabılığımız vardı... Aynalı kapağının kenarlarını kazımak ve boyamak suretiyle 'süslemiştim' kendimce... Bir de diyorum ki 'Annem bayılacak çok sevecek'... Hiç dövmediler beni ama çok kızmıştı...

5 yaşlarındaydım... Televizyonun üstünden kumandasını alacağım... Biraz yüksekçe yerde... Minderleri üst üste koydum... Uzadım ki kumandaya televizyon 3 takla attı önümde... Eyvah dedim koşarak mutfağa gittim... Mutfağın girişinde de bilen bilir orlon ipten örülmüş yuvarlak kilim var (buna benziyor: link ) ona bastım kaydım düştüm... Hemen tribe girdim tabii ağlak zırlak... Kendime gelince söyleyebildim Anneme televizyonu düşürdüğümü... Sonra diktik ayağa televizyonu açtık filan TRT 3 vardı hiç unutmam Charlie Chaplin vardı siyah beyaz... Yanisi televizyon patlamadı mucizevi...

Cüneyt Arkın gelmişti mahalleye tabii hurra diyerek teyzeler kadınlar da yanına gitmiş... Annem ve teyzem de gitti tabii... Kardeşim minnacık o zamanlar... Ben de 7-8 yaşlarındayım... Çocukcağız ağlıyor haliyle... O ağlıyor ben ağlıyorum bir yandan da söyleniyorum Anneme gelince çok kızacağım diye... Hala söylerim bir Cüneyt Arkın'a sattın beni diye...

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yahu kücükken az p**evenk degildim valla..

Nasıl bu hale geldim bilemiyorum.

Tanrı beni kutsadı anlasılan ki o p*clik durumundan bu adam akıllı kisilik durumuna büründüm.

Kücükken valla o kadar cok anım vardı ki benim... Oooo say say bitmez.

Ama su an hatırlamıyorum malesef. Zorlasam tek tük geliyorlar aklıma.

Ama en büyügü suydu sanırım; 7-8 yaslarında birseyiz herhalde tam hatırlamıyorum. Her kücük cocugun birseyler yakmayı sevdigi bir yas.. Gazete olsun, kitap sayfası olsun falan filan..

Bir arkadasım vardı. Oda benim yaslarımda falan.. Bir yaz günü yine eglence arıyoruz biz, ne yapalım ne yapalım derken ates yakalım dedik. Ama bu sefer farklı olsun gazoz sisesinin icinde yakalım dedik.

Neyse tıkıstırdık gazeteleri icine gazoz sisesinin, basladık yakmaya.. Bir güzel yanıyo bir güzel yanıyo anlatamam.. Yalnız yaktıgımız yer de kuru ve sarı otlukların oldugu yer. 1 m. cıvarında otlar düsünün, yazdan dolayı kurumus ve solmus.. Sarı sarı böyle tam yanmalık calılar..

Sisenin icindeki ates yanarken o dısarı kacmasın mı? Bir de tam calıların üstünde yakıyorduk onları.. Anam anam, birde rüzgar esmesin mi ardından.. Siseyi elimize alıp atamıyoruz baska tarafa cünkü elimiz yanıcak diye korkuyoruz.

Tekmeliyoruz ama her tekmeleyisimizde daha da bir calıların icine giriyor o sise, daha da bir ates sıcrıyor icinden..

Iyisi mi ne yapıcaz? Kimse bizim yaktıgımızı görmesin diye kacıcaz baska yolu mu var?

Neyse biz ordan var gücümüzle kosmaya basladık.. kostuk kostuk hızlıca.. Aman allahım bir ates 30 sn. yede bu kadar mı büyür? Iyice uzaklastık artık, geriye dönüp bir baktık ki bakmaz olaydık.

Alanın büyüklügünü söyle anlatayım size.. 50 metre genisliginde ve 100 metre uzunlugunda yazdan dolayı kurumus calı toplulugu düsünün.

Abowww.. O calıların hepsi mi yanar be kardesim?

Biz böyle agzımız mal gibi acık, bakıp duruyoruz yangına. Diyoruz lan o kücük gazoz sisesinden nasıl bu kadar büyük yangın cıktı diye..Bakıyoruz ama o kücük g*tlerimizde az yusuf yusuf olmuyor hani acaba biri gördü mü bizi gibilerinden.

1 saat belki de 1.30 saat sürdü o yangın.. Mahalleyi görüceksiniz böyle kara duman altı.. :) Uzaktan gören benzin istasyonu patladı sanacak o derece.

Sorumlusu kim peki? 7-8 yasındaki sümüklü serseri 2 velet!

Sanırım en büyük olayım buydu.. Daha cok cok var da.. Zaten kitap yazmıs kadar oldum anasını satim :)

Armutu en uzun kim fırlatıcak derken yola firlattıktan sonra tam o anda gecen Jeep`in camına mı denk gelir dersiniz, yoksa aylık oynarken salıncagın altına kacan topu Spider-Man gibi hemen 2 saniyede aliyim derken tam kafaya salıncagın vidasını mı yersin dersiniz.. Ohoo neler neler demezsiniz de..

Yalnız o salıncak var ya o salıncak.:) Anasını satim hala gözlerimin önünde o an. O salıncagın gelis anı.

Sözde salıncagın gidis gelisini hesaplayıp, zamanı iyi degerlendirip altına kacan topu alıcam :D Tam topu aldım ki kafamı kaldırdım anam birde ne göreyim.. Salıncaktaki kız aheste aheste bana geliyor :D Sonrasını hatırlamıyorum zaten :D

5|2
    0|0
  • Heee O bişey Mi Ben 5 Yaşlarındayken Sobanın İçinde Odun u Tutuşturdum Yakarım Lan Evinizi Diye Bagırmıştım Sadece Beni Parka Göndermiyorlar Diye Annem Tamam Olum Bırak Gel Gidek Dedi Daha Sonra

Terliğini Eline Bir Aldı 2 Tane Vurdu Bana Ben Pert Oldum :D

1 Keresin de de Ben Kaybolsam Aceba Ne Yaparlar Diye Parkın İçin de Kendi Mi Kaybettim Benı Bulsunlar Diye Daha Sonra da Gerçekten Kayboldum AS:DAS:D Sonradan Bzim Binadan Bir Teyzeyi Gördüm Onunla Birlikte Annemgili Bulduk :D :D

1 Keresin de de Bizim Kasabaya Girmiştik Orada Derenin İçin de Selin İçine Atlamışım "Atlamışım Diyorum"Çünkü Hatırlamıyorum Ölümden Dönmüşüm :D Kaya ya Balıklama Girmişim :D :D

Yeter Herhalde Bu Kadar

3|0
    0|0
  • orumcek adam cizgi filmi izlenip duvara yapiscam diye 2. kat`dan asagi atlayip kafa ustu cakilip gozu hastanede acma basta olmak uzere bakalim 4 ayak ustune dusuyor mu diye 8. katli binanin catisindan evimizin kedisini asagi atmalar vs ama en cok dusunupte su anda guldugum konu

kafamdan bir hedef olusturup cocuk akliyla o hedefe gitme cabasi ornek 50 defa topu sektiremezsen annen olur. 10 saniyede kosup su direge degemezsen dunya batar felan ve bu hedefe ulastigimdada sanki dunyayi kurtarmiscasina bir dot kalkmasi

3|0
    0|0
  • Kardeş benim küçüklük de büyüklükte ayrı bir fiyasko, ihitiyarlık da öyle olacak gibi

Kaderimiz bu

12-13 yaşlarındayız, Çorum'un bilmem ne ilçesinde dedemin evindeyiz kuzenim Ömer ve İsa ile..

Dedemin evi 5. katta. Evin balkonunda da kavun ve karpuz var birsürü.

Kuzenlerle birlikte karpuzları aşağıya milletin kafaya kafaya atardık

Gebersinler diye atardık galiba. Tam hatırlamıyorum

Ama o yükseklikten düşen bir karpuzun, yolda geçen birisinin kafasında patlaması sanırım o kişiyi eşek cennetine götürmeye yeterli.

1|0
    0|0
    • 12-13 yasları ve balkondan karpuz atmacalar?

La ben 5 yasındayken yapmıyordum onu. Pes yani.. Gelmissiniz karı oksama yasına, utanmadan bide balkondan karpuz atıyorsunuz.

Ne ara bu kadar hızlı evrimlestin sen?

Cevaplara bakıyorum da öyle pek 12 yasında karpuz atacak bir kisiye benzemiyor bu cevaplar? :)

• küçükken yukardan geçen uçaklara avazım çıktığı kadar söverdim. ne alıp veremediğim vardı bilmiyorum .

2|0
    0|0
  • yüz kaslarım oynamadı kenk

1|1
    1|0
  • kurbaganın ağzına torpıl koyup patlatmak...

1|0
    1|0
  • Z.B.K( ZİLE BAS KAÇ)

1|0
    0|0
    • onu yapmayan var mıkiiii :D o sıradan bizim dönemde şimdiki nesel bilmezz ay kendimi çok büyük hissettim :D

• Burda kafası ayık adam yok mu la

1|0
    0|0
  • Ben altima kayayi alip ucurumdan asagi atladim sonra tam yere yaklasinca tastan ziplayarak yere hafif bir inis yaptim kisacasi 4 islemde zorluk cekiyorum halen.

0|0
    0|0
  • Ben küçükken çok tatlımışımm :(

1|0
    1|1
    • smdi öküs gibi bişisin hacı .d

• Bak kardeşim çok ağrına gidecek bir söz geldi aklıma ama söylemiyeceğim ama ısrar etsen söylerim :D ...

Ben yakışıklıyımdır la :(

• kesinlikle sorgularım orda neden öyle söyledim şurda niye şöyle davrandım. şu fırsatı niye teptim. bla bla bla...

0|0
    0|0
  • sendeki at kafasıymış arkadaş.

kardeşimle çok kavga ederdik. benim olduğum yerde o, onun olduğu yerde ben olmazdım. psikopatlık varmış yani anlayacağın.

0|0
    0|0
  • ben de sakin herhalde hm ben jamesi değil de bilim adalarını örnek aldığımdan deneylerim ünlüdür evde :)

0|0
    0|0
  • biraz zorlayacağım . gülecem evet. 1.sn.

0|0
    4|2

Kızlar Ne Diyor 14

• 3-4 Yaşlarında olmalıyım kız kardeşim var uyuyordu, uyandı yürüyemiyordu daha, sonra film kesik, hangi ara yatağından aldım hatırlamıyorum.. kollarından sürüklüyorum banyoya getirdim son kıyafetleriyle ooh bir güzel duşun altına soktum sabunluyorumm ağlıyorben yıkıyorum tabii :) Annemler balkonda yanılmıyorsam ama babamın bir hışımla içeri girişi var ben de sırıtıyorum :D benii bir kaldırdı havayaa film koptu gerisini hatırlamıyorum. anlatılanlara göre annem elinden zor almıs beni..

1|0
    0|0
  • pantolonlarım yenı oldugu halde dizlerini yırtıp eskıdı deyıp yenısını istermişim :D

1|0
    0|0
  • Ben bu soruyu not edicem çok sevdim :D

Küçükken annemler arkadaşlarıyla toplanıp yasin okurlarmış. 2 yaşındaymışım daha. Onlar tam okurken "Üggan,çal da oyniyim" dermişim (bayanın adı Müjgan) . Onlar da bana bakarlarmış ama gülemezlermiş malum dua okunuyor günah olmasın diye :)

1|0
    0|0
    • bende dedimn mevlütünde oynamışııııım ene tesedüfe baak :D Tabi Allah rahmet eylesin ama çocukluk iştee :D

• mk millet 3 yaşındaki anısını hatırlıyor köpeğin cinsine kadar ben bu akşam ne yediğimi bilmiyorum sorsan şuan :((((((((((((((((((((((((

4|0
    1|0
  • Ben 3 yaşlarında falandım beni bir doberman kovalamıştı sahilde acaba niye kovalamıştı :))

1|0
    2|0
  • 4-5 yaşlarındaydım galiba otobüste bir tane adam saçlarını kuaförde yaptırmıştı adamın saçlarını bozmuştum :( :D

bi keresinde de süpermen izlemiştim 5. kattan atlamaya kalkmıştım :D

bide ateşi kendim yakmaya kalktım izin vermemişlerdi bende meraklıyım tabii ateşle oynamaya kalkmıştım kalem tuttum kalem yandı korkup yere attım evdede misafirler vardı tüm misafirleri ayağa kaldırmıştm :D

1|0
    0|0
  • kolonya içmişim asıl ben neyin kafasındaymışım acaba :D

şişe bitmiş resmen uyanamamışım:D

bi keresinde evimize boyacılar gelmiş yemek yemek için salona geçmişler boya kıyafetleriyle oturmuşlar bende elimde süpürgeyle adamların üzerini süpürmüşüm sonra da vurmaya başlamışım :D utanıp üstlerini değiştirmişler :D

bi kere de annem ben gelmiyim diye kapıyı kilitleyip gitmiş bende camdan çıkıp peşinden gitmişim :D:D

1|0
    0|0
  • 6 yaşında babam bana bebek almadığından saçlarını yolmuşum adamın :S

4|0
    0|0
  • kardeşim ağlıyodu sussun diye yastığı bastırmıştım yüzüne annem görmese ölüyodu bebekceğiz bunu yaptığımı hatırlıyorum ama ölme ihtimali hiç aklıma gelmemişti

2|0
    0|0
  • babanneme küfretmişim nerden duymuşum neden yapmışım böyle bişe bilmiyorum bide kuzenlerimin fotoğrafları vardı annemn çekmecesinde yırtardım hep onları onuda niye yaptımı bilmiyorum

1|0
    0|0
  • yokluktan napacağını şaşırmış:/

1|0
    1|0
  • Serdar ortaç geldi sadece aklıma .s

1|0
    0|0
  • köyde yaşarkene annem yabana gidermiş millet avluya çıktımı evin için tuvaletimi yaparmışım :D

1|0
    0|0
  • Küçükken annemler etrafta ayakkabı bırakamazmış. Bulduğumun altını yalarmışım:dd

1|0
    0|0
Yükleniyor...