Sessiz insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Herhangi bir ortamınızda bulunan (iş yeri olur okul sınıf vs olur) çok sessiz, çok az konuşan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• gereksiz konuşmalardan kaçınan ve değerli düşüncelerini gerekmedikçe açmayıp kendine saklayan söz gümüşse sükut altındır sözünü benimsemiş, ve ancak karşısındaki ona saygı duyacaksa ve dinleyecekse yani konuşmaya , anlatmaya değen bir kişiyse konuşan kişidir. tabi bir yandan çekingen, utangaç ve içine kapanık biri de olma ihtimali var. konuşan insana oranla iyi olandır. konuşup kendini anlatmayı sevmez çünkü iyidir zaten. mayasında iyilik olduğu için başkalarının o iyiliği görmesini bekler. konuşarak kötülüğünü örtbas etmek gibi bir niyeti hiç olmamıştır. susar, dinler, benliğine benlik katar. konuşarak tüketmeyi tercih etmez.konuşup kısa vadede kazanmaktansa sessizliğe gömülüp uzun vadede sevdirir kendini. mahsun, naif, kırılgan insan modelidir.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sessiz sayılırım. Samimi olmadıklarımı izlerim Samimi olduklarımla bolca konuşuruz Sessiz insanlar tehlikeli olabilirler Ama bu o insanlar kötüdür anlamında değil sadece fikirlerini sorgulamalarını iç dünyasında yaşar eğer kişi bir plan yapmışsa tutarlılığı neredeyse kesindir çünkü hayalperest bir kişilğide olduğu için nefretini sevgisini yoğun yaşar

0|0
    0|0
  • Merhaba antireci kardeş;

Sessiz var sessiz var.

Çok sessizden korkacan der atalar.. Ama tabi bu her zaman böyle değil.

Lakin ben çok sessiz adamları da çok zevzevk çok geveze adamları da sevmem

Hayrı tatlı dilli ve güler yüzlü insanlarda ümit ederm.

Sessiz adam ne demek ? Öküz adam demek bazen..

Efendiliğinden olması gereken yerde ve şekilde sessiz olanları kastetmiyorum

Adama selam veriyorsun adam ona da sessiz kalıyor

Selam Allah'ın selamı be hayvan ona da mı sessiz kalınır

Değil mi kardeş.. Böyle manyaklar da yok değil

1|0
    0|0
  • sakin biriyim hiç çekinmem azda konuşurum bolbol göz teması kurup gülümserim insanların çoğunun güvenini hemen kazanırım bir söz söylediysem doğrudur. bana ve sevdiklerime dokunmayana iyiyim korurum ama biride rahatsız ederse huzurumu kaçırırsa toplum içinde hakkımda kötü imaj bırakmayacak şekilde uyarırım o an dalaşa pek girmem anlamıyorsa yalnız yakalayacağım anı beklerim ozaman affetmem. We do not forgive. We do not forget:)

0|0
    0|0
  • Sıkıcı olurlar genelde.

Hani herkesle konuşmaz, seçicidir kısmı olsa neyse de, kendi arkadaşlarıyla da konuşmayanlar var. Adamın ağzını bıçak açmıyor l.a.

0|0
    0|0
  • kuzuların sessizliğini severim

0|0
    0|0
  • Az konuşan çok düşünür. Ben de sessizimdir. Utandığımdan değil de düşünmem gereken çok şey olduğundan. Birde çok fazla hayal kurmamdan galiba.

0|0
    0|0
  • Hayata ılımlı yaklaşan hoşgörülü ve mantıklı bir dinleyici kitlesi olduğu düşüncesindeyim. :)

0|0
    0|0
  • Acaba bu kişiler sırf doğanın dengesi için mi yaratılmışlar? Azrail bunların ruhunu almaya gelse eli boş döner...

0|0
    0|1
  • İş yerinde böyle biri var... Bazen ona diyorum ki keşke baban dışarı boşalaydı...

1|0
    0|1
  • bir gün bir tüfekle gelip herkesi tarayacak olan kişi bu diye düşünürüm.

0|1
    0|0
  • kork onlardann cunku bende oyleyımmm?

0|1
    0|0
  • kesinlikle bı derdi var derım gıder ve sorarım

0|0
    0|0
  • hızlı atın pisliği seyrek düşer . sessiz atın çiftesi pek olur :)

0|0
    0|0
  • eskiden bende öyleydim

0|0
    0|0
  • düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben biraz tanımadığım ortamlara girdiğimde sessiz olabiliyorum.Biraz adapte olmam için zaman gerekiyor ama açıldığımda vur patlasın çatlasın :) o nedenle sessiz insanları yargılamıyorum.Her insan farklıdır.İnsanları farklılıklarıyla sevmeyi karşılamayı seviyorum.

1|1
    0|0
  • Bana çok itici geliyorlar, çünkü onlar bağırmıyorlar çağırmıyorlar hayır bu demiyorlar sadece susuyorlar. Ve bu ürkütücü. İçinden ne geçirdiğini ne planları olduğunu ne yapacağını kestiremezsin. Kötü.. Uzak durmalısın derim. Çünkü onlar seni ummadığın an arkandan vurabilirler..

1|2
    1|1
    • böyle genellememek lazım hepsini, bilerek sessiz olduklarını sanmıyorum, çünkü kimi var 10 saat boyunca tek kelime etmiyor veya gerektiği kadar konuşuyor toplasan 10 dakka konuşuyor ortamda gün boyu

• Bense bilerek olduğunu düşünüyorum, çünkü bence insanın içinde var o sessizlik. Ha kimisi iyi kimisi kötü orası tartışılır değişir.

• sessiz derim :)

0|0
    0|0
  • aslında bu durum kişiye bağlı , sessiz fakat cevaplaması gereken zor bir soru yöneltildiğinde soruyu netve düzgün birbiçimde takdir edilesi bir şekil de cevaplıyorsa sessiz olması bende saygı uyandırır ve onun bir münevver adayı olduğunu düşünürüm,fakat sessiz içe kapalı konuşamayan bir insan şekli bende asosyal olduğu ve psikolojik destek alması gerektiği izlenimi uyandırır.

0|1
    0|0
    • %90ının asosyal olduğu utangaç olduğu ve destek alması gerektiği bir gerçek bence

• Ayar olurum bir gözüm takipte olur. Kıl kaparım

0|0
    1|0
  • Pasif insanları sevmiyorum ya.

1|0
    1|0
  • kapalı kutu olduklarını

0|0
    0|0
  • sessiz atın çiftesi pek olurmuş bir gün bir tepicem herkesi ama du bakalım

0|1
    0|0
  • Asla onlar gibi olmak istemezdim ;/ yazarken bile bunaldim.

0|0
    0|0
  • sessiz insanları sevmiyorum çünkü hep eziliyolar

0|0
    0|2
  • Sessiz olduklarını düşünürüm :):)

0|0
    0|0
  • 2ye ayrıldıklarını düşünüyorum bazıları öyle saf mülayim sessiz,bazılarınınsa içinde bir şeytan gizli

1|0
    1|0
Yükleniyor...