Kızlar güzel görünmek için uğrasmanızın nedeni?

kızlar her nekadar erkekleri suçlasalarda. bir çok ürünün sunumunda bile kadın imajı kullanılıyor. merak ettiğim böyle süslendiniz çok hos ve sexi görünüyorsunuz bu durumda kendınızı iyi hissetmek dısında birilerini etkilemek mi hosunuza gidiyor ve kendınız bu sexi görüntünün içindeyken sexsüel duygularınız artıyor mu?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Öncedende bunu yazmıştım.Kadınlar kendileri için/ karşı cins için/ ve hemcinslerini (rekabetleri için) süslenirler.Eskiden savaşa giderken insanlar yüzlerini boyarlarmış :) kadınlarında davranışlarına bakarsanız ayni değilmi? Biricinsi diğer rekabetleri ortadan kaldırmak, erkeği büyülemek ve bunları yaptıktan sonra kendini iyi hissetmek? Egoyla bir bağlantısı olabilirmi? Bence var.Bir çok kadın bunu inkar edebilir ama ben bir kadın olarak böyle olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öz guveni tamamlamak ve daha rahat yaşamak. Bilmiyorum. Insan beğenildiğini hissedince eksik olan birşey tamamlanıyor gibi.Bu bile daha dik yürümeni sağlıyor.

1|0
    0|0
  • kımseyı etkılemek gıbı bı amacım olmadı hiç

0|0
    0|0
    • bu cevabı duymaktan bıktım

• Emin ol ki her bayanda karşı tarafın beğenisini alma iç güdüsü vardır.

1|2
    0|0
  • Hicbir insan bir baskasi icin veya bir baskasina iyi gorunmek icin bu kadar cabalamaz kendi mutluugu kendi iyiligi ve ozguveni icin yapar tek kizlar degil her insan yapar bunu bazisida usenir ya da istemez o ayri

0|0
    0|0
    • yalan kesinlikle yalan ve kendini kandırıyorsun. başkası için süslenmiyorsan neden dışarı çıkınca makyaj yapıyorsun ?ya da evde pijamalarınla dolaşırken neden dışarda mini etekleri giyiyorsunuz.yapmayın kandırmayın kenedenizi.

• beni taniyormusun hayir o yuzden bu kadar kesin yorum yapma benim senin gibi bir zihniyetim yok. mini etekte giydigim de yok merak etme oyle bana baksinlar ic gecirsinler gibi tatmine ihtiyacim yok onemli olan benim kendimi begenmem o yuzden bakim yaparim disarida ki ister begensin ister begenmesin saglikli bir insanda boyle dusunur zaten

• Diğer bayanlarla yarışıyoruz.

1|0
    0|0
  • ben rujumu sürer çıkarım, ama bırakında o kadar olsun :(

0|0
    0|0
  • Öyle bir çabam yok .

0|0
    0|0
    • hep aynı laf. hiç süslenmıyon dimi. soruyu dogru oku

• Genelleme yapmışsın ama herkes aynı değil işte , süslenmiyorum o kadar aşırı .

• çok fazla ürün kullanıyorum

makyaj,bakım,temizleme,nemlendirme.hem yüz-vücut ve saç için.sanırım ben böyle şeyleri seviyorum daha mutlu oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınlar senin benim için değil diğer kızlardan güzel görünmek için bu kadar süsleniyor genç adam sen hala anlamadın mı bunu ? :)

2|0
    0|0
  • Böyle şeyler diye diye sakal bırakır oldu kızlar ne yapsalar suç aq

1|0
    0|0
  • Kız milleti zaten bakımlı olmak zorunda ve doğalarında var bunu yapmak, tabi makyaj yapayım derken işi sulu boya kıvamına getirenler ayrı. Bir çoğu kadınlığını dışa vurup mutlu olur.

0|0
    0|0
  • Güzel görünmeye çalıştıkça çirkinleştiklerinden haberleri yok gariplerin.

0|0
    0|0
  • Güzel görünmek için birbirleriyle yarışıyorlar olan bize oluyor o arada :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...