Kapat

Beyler bayanlar; Ofsayt?

Çok merak ettim bir kıza ofsaytı nasıl anlatırsınız ve kızların gözünde ofsayt? :)

Güncellemeler:
+++1

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• mango'ya girdiğini düşün. yanında bir arkadaşın var. o kişi seninle aynı takımda yer alıyor. karşı takımda da sevmediğin kızlar var. ama mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız. kasanın kale olduğunu düşünelim. karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. senin de şöyle bir planın var. takım arkadaşına diyorsun ki;

"sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım."

arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. bu durumda ofsayta düşersiniz.

he ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. ama şöyle bir şansınız da var. sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım.

çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok basit:
    Çocuk çok yakışıklı=GOL
    Parmağında yüzük var=OFSAYT

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Bilmiyorum, maç konusunda bilgisizim. :D

1|0
    0|0
  • boşver

1|0
    0|0
  • sen sanıyo musun biliyorum diyen erkekler gerçekten biliyor ofsaytı? :)
    daha geçenlerde yılların antrenörü Hikmet KARAMAN bir pozisyonu ofsayt açısından yorumladı, emin ol kızlardan daha iyi değil kendileri :) :)

1|0
    0|0
  • şöyle düşün sen bir çanta beğendin ama senin önünde ki bayanda o çantayi beğendi ama o bayanın tam senin arkanda bir kankasi var ve ona o çantayi almasını işaret etti işte ofsayt pozisyonu budur :)

1|0
    0|0
  • Doğum günüme sevgilimi çağırırken Ebru nun zaten evimde olması

1|0
    0|0
  • ofsayt anlatılmaz görülür.

1|0
    0|0
  • rakıp ceza sahasına gıderken topun gelişi ile rakıp oyuncularla aynı hızada olmaktır hızayı bozup bedenın herhangı bırbolgesı tac hakemi tarafından tespıt edılırse ofsayt olur :)

1|0
    0|0
  • anlatırım be. 😂

1|0
    0|0
  • 1 defa anlatırım anlamazsa koşarak uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • Erkeklere anlatamıyoruz kızlara nasıl anlatcaz? :D

1|0
    0|0
  • Hic ugrasamam 😃

1|0
    0|0
  • şimdi başlasak anlatmaya akşam olur. zor yani bu iş. değmez.

1|0
    0|0
  • Hiç anlatmaya uğraşmam bile

0|0
    0|0
  • açarım videoyu izlerken anlatırım ona :D

0|0
    0|0
  • Frikik anlatsak 😀

0|0
    0|0
  • basit bir aynayla kendini gösteririm ofsaytın ne olduğunu anlar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• giydiğin elbisenin aynısını sevmedigin kız giymiş ofsayt
    hoşlandığın çocuğu kankana anlattın kankanda ondan hoşlanıyomuş ofsayt. Yani beyler biz size hayli hayli tröl falan diyomuyuz burdan bütün beyleri vicdanına kadar aylaynır çekmeye davet ediyorum.

1|0
    0|0
  • Ofsayt ı açikliyorm. Babana dedinki babacim disari cikabilirmiyim. Babanda dediki tabiki cikabilirsin kizim annende seninle gelir... kapi gibi ofsayt😉😂

1|0
    0|0
  • Hakkatten zormus yaa 😕 biraz baktimda anlamadimm. Keske sevgilim beni terketmeseydide anlatsaydi bana 😕 @agorasevdası 😚😚

1|0
    0|0
  • ceza sahasi icinde gol pozisyonuna giderken kaleciyle arasinda rakip takimdan bir oyuncu bulamadiginda ofsayf olur 😂😂

1|0
    0|0
  • Ceza çizgisinde karşı takımın oyuncusunun önünden gol atması diye biliyorum

1|0
    0|0
  • cokta zor bisey degil ama vidden kizlar bunu anlamiyor

1|0
    0|0
  • Ofsayt kadının kendine yakışanı giymesidir

1|0
    0|0
Yükleniyor...